Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Olcia'][quote name='dbsst']no ale ...................... juz jak nie dla mnie to dla Wind ona musi cwiczyc ;) a my jestesmy jej krolikami doswiadczalnymi hihihiii zaraz mnie oberwie z mojej kroliczej skorki[/quote] to zrobmy tak ja sie tez poswiece pod warunkiem ze TY DBSST swiadoma tego przerobisz sie na platynowa bladyne :D[/quote] :o ale oczy :roll: i oprawa :roll: i eeeeeeeee :drinking: no hmmmmm pomysle :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  2. no nie moge zaluzmy szwalnie i szyjmy ciuszki bielizniane dla psow hihihihihi zdjecia rewela
  3. no ale ...................... juz jak nie dla mnie to dla Wind ona musi cwiczyc ;) a my jestesmy jej krolikami doswiadczalnymi hihihiii zaraz mnie oberwie z mojej kroliczej skorki
  4. [quote name='Olcia']dbsst, ale ja ciemna jak wegiel czarna baba i do tego krecona :([/quote] hahaha zakrecona babo ja tez czarna wiec wrogom propagande czarnym robie ale co tam dla Wind Systko i jeszcze wiecej ;)
  5. ale jest rewelacyjna no widzisz jak ladnie by Ci w jasnych bylo :D
  6. no Olcia no wez
  7. [color=red]Gizmo na przewodniczacego[/color]
  8. ale odrazu bylo widac ze to zdjecia wykonane przez Poświate ta fachowosc rzuca sie w oczy odrazu
  9. ale teraz tak jest modnie oj Olcia
  10. ehhh kurcze jest szalowy :D model :D
  11. oj Olcia
  12. Olcia nie badz taka zrob sie na szalowa bladi :D
  13. jaki paker z jakim ozorem [url]http://img78.echo.cx/img78/8728/61md.jpg[/url] jestem w nim zakochana naj naj naj mops na ziemi to nasz dgm niacki ;)
  14. [quote name='sabina1']W ramach pomocy dogomaniackiej, mogę Cię budzić Ot co ! :roflt:[/quote] no i ZASPALAM :evil: znoffu 8) sabina1 sabina1 my musimy pogadac bo jak ja bede tak do pracy zasypiac to sie potne skora od salcesonu :lol: Wojtecki :modla: hahahahahahaha zdjecia i opowiadanie nie ma sobie rownych licze ze powstanie konkurencyjny serial do tego ktory z przyjemnoscia ogladamy na dgm :D
  15. qrcze wezcie zrobcie cos z tymi wszystkimi ludzmi bo ja pojde siedziec wezme ktoregos razu siekiere i rozwale wszystkich jak leci
  16. ja tez mam taka nadzieje bo jest naprawde uroczy
  17. sluchajcie pies nazywa sie Bolek i jest teraz u jednej z dogomaniaczek ktora mieszka w moim bloku ;) hihihii [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=854754#854754]BOLEK z kontenera[/url] [img]http://img52.echo.cx/img52/5647/obraz1045fd.jpg[/img] a to Bolek i smietnik w ktorym siedzial prosze pomozcie nam
  18. a i teraz go juz nie ma bo ni eszczeka rbil mega halasu szkoda psa gdyby byl bardziej ufny to TZ pewnie by pozwolil go wziasc dostal wode i jedzonko oraz chcielismy go chociaz na klatke ale nie chcial a jak zobaczyl mudrorowych to juz zero kontaktu 5 metrow od nas :( ale zjadl szynke z kanapki straznika ;)
  19. biegal biegal biegal biegal biegal i chyba pobiegl w strone swojego domu bo to chyba pies meneli osiedlowych (przynajmniej poodobny) ale strasznie nieufny w stosunku do ludzi :-? :(
  20. qumpel Szpili Skero [img]http://img233.echo.cx/img233/5056/obraz1455hl.jpg[/img] Szpila trolowata w podziemiu znana jako falujacy na wietrze falafel ;) [img]http://img233.echo.cx/img233/8033/obraz1482ui.jpg[/img] koles jakie ty masz wielkie zeby [img]http://img233.echo.cx/img233/843/obraz1569nb.jpg[/img] to na dobranoc
  21. zdrowiej nam Maju bo inaczej bedziemy gryzc ;) my bokserowy gang hihihihihi
  22. wlasnie bylismy zajeci ratowaniem psa z kontenera na smieci a potem czekalismy na straz miejsko (fajeranckie chlopaki i doszlismy do wniosku ze nie wszystkie psy sie nadaja do schroniska ) a moze to ten piechul doszedl do takiego wniosku jutro wstawie zdjecia z akcji ;)
  23. :angel: :angel: my lubic takie wamoirki :D :angel: :angel:
  24. [quote name='sabina1']Ja to taka dziwnie uczynna jestem nieprawdaż? I tylko patrzeć, jak wyląduję o 5ej rano z Perchingiem na spacerku :( Ostrożnie Sabino, odrobinę asertywności a także rozwagi! :oops:[/quote] hahahahaha no dobra to bede sama starala sie budzic o przyzwoitej porze hihihihihihi czyli rowna sie to z zasypianiem do pracy ;)
  25. [quote name='sabina1']Oczywiście, że dam rade ("choćby niedźwiedź, to dostoję"). Co prawda, słyszałam, że one całe życie takie skoczne sa ? :smhair2: :smhair2: oraz mkną z szybkością światła, ale co tam, podołam....[/quote] hm jakby Ci to powiedziec :roll: to mlody egzeplarz i hmm jak sie rozpedzi to wchodzi na ponaddzwiekowa ale dasz rade ;)
×
×
  • Create New...