Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahahahahahahaha Cola wiesz ja tez nie moge czytac tego topika poza domem hahahahhahaha dziewczyny dzis wielki dzien ;)
  2. [quote name='Alicjarydzewska']Tylko nie przypal żelazkiem.Dorzuć sztućce....[/quote] dobra ale rodowe czy zwykle :roll: czy w pierdlu mamy nastroj na chwile dekadencji hihihihiihihihihi
  3. [quote name='Alicjarydzewska']A nitke nawlec potrafi,czy oczy nie te ?[/quote] oj oczy juz nie te to przez ta dgm ;)
  4. [quote name='Alicjarydzewska']Ale TZta nie trzeba maskować?bo juzsię pogubiłam .Makaronik do rosołku proszę.Żel rzuciłam na włosy ,paznokietki podpiłowane ,broń w walizce .No to zbiórka jutro. :o[/quote] nie TZ zamaskowany chodzi codziennie ;) wiec wtapi sie w tlum hihihihi zrobi kilka fot i zwieje do bazy u dagi hahahahaha dobra to ja ide galowa pizame do pierdla prasowac ;)
  5. [quote name='Agga']no bo dbsst zabrałą materiał i ja wcieło :lol:[/quote] nie wcielo nie wcieleo paluch trenowalam coby szybko miotali igielka ;) a niteczka zeby tancowala :lol:
  6. hahahah dobra ale to Ala ma cosik wymyslic jak Szpila ucieknie Do Amira Magdy bo jak on bedzie goly pozawac to Szpila ofafluniona do niego pewnie zwieje :-? :lol:
  7. poniewaz Szpila bedzie zamaskowana coby nie rozpoznali w niej mojej corki tez bedzie musiala sie ukrywac TZ oddam z doplata bo maruda ;) :lol:
  8. spoko to ja wezme Szpile a ona Twojego TZ tak bedzie hipnotyzowac [img]http://img209.echo.cx/img209/2748/200504231728068hw.jpg[/img] potem spojrzy mu tak w oczy [img]http://img209.echo.cx/img209/4884/200504231728348dg.jpg[/img] a pozniej juz zrobi z nim co bedziesz kciala to foto przyklad na modelu ;) [img]http://img209.echo.cx/img209/9311/200504231728445ly.jpg[/img]
  9. [quote name='Alicjarydzewska']To omówimy szczegóły termin ,a teraz muszę wyswatać Olcię a Adda mnie ponagla ,no i po mału się gubię gdzie co pisać :( :lol:[/quote] hahahahaha tu mozesz systko pisac i nikt tego nie bedzie czytac hahahaha ;) a akcja im wczesniej tym lepiej bo mi lakier od paznokci zacznie odskakiwac za kilka dni i trzba bedzie poczekac bo grunt to ladne paznokcie w tv hahahhaha
  10. tak jest co drugi dzien bo inaczej tesknic bede
  11. [quote name='Alicjarydzewska']To wy już tak daleko w przyszłość wybiegłyście :o Jak necik będzie , to troszke owocków poprosze no i gazetki typu :mój psiór itd , no i łazienkę w celi ,co by nie ganiać w koszulinie po korytarzach ............ :oops: :lol:[/quote] hahaha no wlasnie lazieneczka musowo ;) wiesz trzeba sie zabezpieczyc bo to nigdy nic nie wiadomo a noz widelec nas zlapia i co wtedy
  12. [quote name='Alicjarydzewska']Jak zawsze .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] no i bedzie nam goopio
  13. [quote name='Alicjarydzewska']Jak moga ci takie bezeceństwa do głowy przychodzić :o Musimy jednak jakoś wyeliminować to podobieństwo............ :wink: :lol:[/quote] no wlasnie obawiam sie ze to bedzie naj problem w koncu jak dwie krople wody jestesmy 8)
  14. to ja bym chciala kajdany z bialego zlota lub z platyny a co w koncu dobre przestepstow bedzie ;) no i kce z wami siedziec w jednej celi skoro daga bedzie miec neta ja poradnik ;) a Ty Alu co kcesz w paczuszkach
  15. [quote name='Alicjarydzewska']Kurcze tylko w co ją ubrać ? Może Magda rzuci pomysłem , jak Szpila wpadnie z wizytą. :wink:[/quote] hahahaha tylko nie zrobcie z niej ofermy ;)
  16. ło matko to nas Siostra wezmie z zaskoczenia
  17. qrde z tych nerw zjadam coraz wicej literek
  18. [quote name='Alicjarydzewska']Przechowam i przywiozę na akcję :lol:[/quote] hahahah dobrz tylko ja przebiez jakos coby nikt sie nie dopatrzyl podobienstwa miedzy mna a nia bo ja odrazu na spytki beda brac ;)
  19. no to ja skladam zamowienia na paczki do pierdla poprosze regularnie przesylac mi balsam do suchej skory odzywke na wlosy na koccoki i do farbowanych ....................... psie gazety i ksiazki o tematyce psiek i zwiazanej z prca ewentualnie tez jakas ksiazka "jak zwiac z paki w 5 minut przewodnik po szybkoch akcjach " ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']Na śląsk kochana ,na Śląsk.......... :lol:[/quote] a jeszcze na tym Śląsku by jej sie spodobalo i co
  21. no a ja jakos sie ladniej ubiore coby mnie z jednym z tych meneli nie pomylili :lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']Amir w stringach lub ...boxerkach :lol: to by dopiero był czad na dogo....... :wink:[/quote] no tylko ja bym nat ta moja corka nie zapanowala jeszcze by mi w polske czmychnela :lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska']No to zbieramy amunicję itp , do Warszawki , no i do dzieła :wink: A aktualności regionalne to pokażą , bo muszę się w takim razie ładnie pokazać jakby tak warszawska lub modlińska część rodziny oglądała ,co by dobrze wypaść . :lol:[/quote] hahah to wiesz ja sie chyba tez w takim razie uczesze coby tez nie przyniesc wstydu milosnikom psow ;) no i mam ladne paznokcie robione dzis w pracy przez sayme i nie moge do tych paznokci ala dama wygladac jak siersciuch wiec koniecznie musze sie uczesac ;) :lol:
  24. [quote name='Alicjarydzewska']Może robią sesję...................tylko kurcze jaką ? :-?[/quote] oby nie rozbierana bo mi sie Szpilka ofafluni jak na niego popatrzy ;) :lol: 8)
×
×
  • Create New...