Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. qrde Szpila mi kaszle dalam jej leki :( :( ja nie lubic jak Szpili chorowac ja wiedziec ze bedzie podziebiona bo odpalilismy wiatrak w chacie :(
  2. [quote name='Evelina'][quote name='dbsst'][quote name='Basenji'][b]Ale co super szybko się kończy [/b]:cry: Zdrówko[/quote] :o jak to to juz koniec :o[/quote]Reżyser już zjadł swoją porcję lodów. 8)[/quote] nieeeeeeeeeeeee to moze nowy reZyser 8) albo nowa porcja lodow 8)
  3. hhehehehehe faktycznie mi sie beklo (wiem nie ladne stwierdzenie)
  4. [quote name='Basenji']No zbliża się. Zdrówko[/quote] nieeeeeeeeeeee jak my to przezyjemy a czy kreci sie w glowach jakis nowy serial ????
  5. tak moj menel przed chwila spal tera z spi juz inaczej :D
  6. [quote name='Basenji']Ale co super szybko się kończy :cry: Zdrówko[/quote] :o jak to to juz koniec :o
  7. hehehehe mowisz a ta :D [img]http://img194.echo.cx/img194/3834/38cl.th.jpg[/img] :D [img]http://img194.echo.cx/img194/9159/40xh.jpg[/img]
  8. [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a39.jpg[/url] jedzenie synchroniczne nie mam wiecej pytan ;)
  9. [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a39.jpg[/url] jedzenie synchroniczne nie mam wiecej pytan ;)
  10. [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a39.jpg[/url] jedzenie synchroniczne nie mam wiecej pytan ;)
  11. mordoklejowaty :D
  12. [quote name='Koma']eno ten nochal... wielka różnica :D od razu ją poznałam!! Nikt Szpili nie dorówna :lol:[/quote] heheheh dzieki a ja na serio serio myslalam ze Was mam ja gloopia
  13. wlasnie przed Szpila spala na rasowego menela [img]http://img77.echo.cx/img77/2408/18hd.jpg[/img] [img]http://img77.echo.cx/img77/2858/24rw.jpg[/img]
  14. [quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC']Wiesz co Dbsst nie ładnie klonować Szpile :lol: [url]http://img77.echo.cx/img77/1189/obraz0331zo.jpg[/url][/quote] przeciez one sie roznia :D Szpila ma niepowtarzalna facjate :lol:[/quote] heheheh dziki daga :buzi:
  15. :( na pocieszenie zaraz wrzuice menela z ostatniej chwili
  16. dziekuje ta druga boksie to NORKA kumpela Szpili :D byla sasiadka ale sie wyprowadzila :( i tesknimy za nie bo to ogien nie pies ;) :D
  17. [quote name='Alicjarydzewska']A jutro? :o[/quote] hmmmmmmmmmmm jedyny plus ktopry dobrucha nas to to ze zgadlyscie systkie bez blednie a ja naprawde myslalam ze to bedzie trudne :roll: a to zdjecie w orginale [img]http://img77.echo.cx/img77/1189/obraz0331zo.jpg[/img]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']oj Szpila zaryczana poszla spac powiedziala ze jej az falafelki sie skrocily z trwogi 8)[/quote] :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: ja juz gzecna bede,Szpilcia wróć :cry:[/quote] oj Szpila juz chrapy uskutecznia zalamana jest jej kochane cioteczki i takie tyly sobie zrobily :lol:
  19. oj Szpila zaryczana poszla spac powiedziala ze jej az falafelki sie skrocily z trwogi 8)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']A widzisz tak krzyczałaś ze Sayma uciokła....... :lol: Robacki FE :evilbat:[/quote] a sayma nie dosc ze narozrabiala to zwiala i Szpile placzaca zostawila ;) a Ty URWISIE mi tu oczu nie mydl ;)
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']o robaczkach :o ciekawostka przyrodnicza :lol:[/quote]rany tylko ja zapomniałam ze nie lubie robaczków... :x[/quote] hehehe a ze ja NIE CIERPIE ojojojojo URWISY pograzacie sie ;) :D
  22. o robaczkach :o ciekawostka przyrodnicza :lol:
  23. ja odwiedzam i czekam na wieksza ilesc fot
  24. D Z I E K U J E M Y wspanialym TWORCOM i POMYSLODAWCOM :D jestescie debesciaki :D
  25. tia wlasnie widzialam spiski i kombinacje ;) :lol: jestescie URWISY i tyle :lol:
×
×
  • Create New...