-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Patka']No to odliczam dni :D[/quote] hehehehehe ale prosze nie z koteckami do mnie bo wyladuje z tym koteckiem na centralnym moj TZ narazie sie na nic nie godzi
-
[quote name='KaRa_TC']Aq kto uszyje?ja mam 2lewe ręce :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] a ja zamias dloni ma stopy :lol:
-
[quote name='Patka']A od Dagi tak blisko do nas no wiesz a Ta Leonka nawet sie nie pochwaliła :wink: nastepnym razem tez zachacz :D[/quote] qrcze nastepny raz to bedzie 10 czerwca :D
-
[quote name='Koma']Ale będzie uczta :eating: :evilbat:[/quote] hehehe wyzera na maxa :D tylko dla gosci idzie Spzila ja nie kec pluc pasta do butow :evilbat:
-
[quote name='Patka']I nie wpadłaś no wiesz a my tak czekaliśmy .... na gościa :D nie wybaczę a ja tak dobrze gotuje i moze jakiegoś kota udałoby się wcisnąc do rodzinki Dbstów :wink:[/quote] :o wpadlam do dagi :o z Bydgoszczy specjalnie i z premedytacja moj tylek teleportowalam do Torunia 8)
-
[quote name='Koma']Szkoda że Twoja pręgów nie ma... byłyby dwie zeberki :evilbat:[/quote] na cale szczescie mam w domu czarna psate do butow pociagne dwa razy i zebra jak znalazl ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Dobra obiecam,że nie połkne(ale z skrzyżowanymi palcami) :lol:[/quote] hehehehegh Ty URWISIE
-
[quote name='Koma']Możliwe :D Ja mamusi mojej Komki nie znam więc... kto wie?? :lol:[/quote] hehehehe to musimy znalezc wspole cechy i stworzymy nowa rase ciastkowa rase ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']spoko spoko - jutro będęwiozła nie moje psy i jeszcze dwie babeczki więc pooowoooliiii - pirace tylko jak sama jade 8) no a fotki nie będzie i tak bo baterie się na jutro już ładują i koniec Dobranoc[/quote] buuuuuuuuuuuuu :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='KaRa_TC']hehe i co tym czarnym trufelkiem?zostenę go? :lol:[/quote] hehehe moge Ci wyszukac jakies zdjecie ale musisz obiecac ze nie bedziesz kciala polknac nosa mojego psa ;) :lol: Koma a moze to siostry
-
[quote name='KaRa_TC']Ooo Szpilka-trufelka ma własny fotel :wink:[/quote] hahahaha bradzo smieszne :lol: :wink:
-
[quote name='daga10011']lo matko ale sie rozsiadla :lol:[/quote] qrcze ta cholera tak zawsze jak nie na kolanach to na bucie :evil:
-
[quote name='Koma']Daga co zamawiasz- udko? :evilbat: Nie no żart oczywiście :)[/quote] ta jasne zart ;)
-
no nie czemu ja nie mam aparatu rasowy menel lezy na szpilkowym poslaniu :placz:
-
[quote name='daga10011']mniam :P tylko,zeby za slodko nie bylo :lol: a ja juz widze,ze bedzie :lol:[/quote] hehehehe bedzie miodowo :D
-
[img]http://img187.echo.cx/img187/1143/071200400087cj.jpg[/img] kolejny obrazek przedstawiajacy mnie jako siedzisko dla mojego psa :evil:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no ni mom bo wszystko co mam od razu wstawiam :([/quote] nio wez to chociaz z opalanka :oops: dzisiejszego- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
i Lunetki :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Koma']:D Tak i w sam raz żeby z niej zebre upiec :lol:[/quote] hehehehe jak ulal daga za pozno wpadasz na wyzerke ;) :lol:
-
[quote name='Patka']Dziewczeta prosze się opanowac bo paniczowi Saint sie w głowie poprzewraca z nadmiaru wrażeń :wink: łade rzeczy TU sie dzieją .... :D :wink:[/quote] hehehe Patka ostatnio bylam w Toruniu :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']sio mi stąd :evilbat: galerii nie zaśmiecać :lol: fot już nie będzie bo zaraz spać idę bo rano skoro świt do starachowic jadę[/quote] nie nie nie nie idziesz spac ja mam dzis wolne a jutro o 4 musze wstac z psem na bieganie- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']:lol: hahahahaha nie no roznicy prawie ze nie widac tylko kto doczepil jej nozki gazeli :D[/quote] :D :D :D Zapraszam na poczęstunek :lol: Kiedyś jak byłam na spacerze z maleństwem (gdy faktycznie nim była) jakiś facet powiedział że jest w sam raz do garnka i sie głupio uśmiechnął :evilbat: A że było juz ciemno to sie nieswojo poczułam i czym prędzej się zmyłam :roll:[/quote] hehehehe ni kce Cie straszyc ale ciagle jest w sam raz tylko ze teraz na blache i do piekarnika ;) :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='bernulka']dbsst siostrzyczce się wszystko mówi! No nawijaj! paździoszki :P :lol:[/quote] hehehe to lec na topik dagi to moze cosik skumasz ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
qrcze jakbym nie miala do Ciebie takiego kawala to bym Ci upiekla to takie bialo czarne ciacho ono jest w paski jak zebra :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']dbst-biale kruki wyciagasz zeby tylko Ali nie dac sie wyspac :lol: ..sliczne :P[/quote] qrcze robie co w mojej mocy a Ala ciagle o jednym :evilbat:[/quote]to już mnie sie na oczka rzuciło bo u mnie to widać Szpinkolede a nie ptaszki i do tego białe/myszki to rozumiem :roll: /[/quote] hahahaha Alu nie odchodz to jeszcze cosik dorzuce :D