Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']psia kostaka caly czas sie jeden film laduje :evilbat:[/quote] bo tam trza kliknąc taki klawisz jeden co mu na imie "enter" czy jakoś tam 8) :lol:[/quote] hi hi hi baaaaaaaaaaaaaaardz smieszne ;) :lol:
  2. psia kostaka caly czas sie jeden film laduje :evilbat:
  3. jaki slodki dzieciak :D Justa extra
  4. oki laduje sie jeden ;)
  5. [quote name='daga10011'][quote name='dbsst'][img]http://img133.echo.cx/img133/5890/obraz0115nl.jpg[/img] moj pies na slizgawce dla dzieci :D[/quote] :o :o :o ..to z dzisiaj????????taka byla impreza???????? :o :lol:[/quote] hihihihihi nie to z przed kilku dni ;) zabieram sie do slania filmikow ;)
  6. [img]http://img133.echo.cx/img133/5890/obraz0115nl.jpg[/img] moj pies na slizgawce dla dzieci :D
  7. [url]http://img23.echo.cx/img23/9351/200505300808ub.jpg[/url] ihhhhhhhhhhh ćliczna :D
  8. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Podkrzesem.jpg[/img] no ni emoge jaki brzuchal szczeniacki :iloveyou:
  9. to fakt wlasnie mialam spotaknie towarzyskie ;) bylysmy ze Szpila jedynymi dziewczynami :lol: i ona robila duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wieksza furore 8) :lol: Justa to fakt teraz jeszcze bardziej wystaja jej zebra (mniej zarelka wicej ruchu ;)) Dagus ale TY bronisz mojej Szpili jak prawdziwy menager ;) :D podaj mi alila to Ci wysle filmiki ;) Qrcze ile Was tu dzis zagladnelo jak mi milo :buzi:
  10. [quote name='agabass']zapytaj baskomaniaka napewno Ci odpowie i poomoże Pozdrawiam[/quote] oki ;)
  11. ciekawe gdzie jest Kara
  12. [quote name='agabass']no to czekamy na rozmowę z Gwiazdą[/quote] tylko czy na dgm mozna wstawic film :roll: wie ktos
  13. [quote name='Justi0022']czekamy na dalsze efekty sesji :D[/quote] hihihihi wlasnie obrabiam zdjecia mam tez filmiki ;) jak moj pies gada i jak gryzie pilke :D ;)
  14. jakie extra Justa wow
  15. niom to Marcina zdjecia :D
  16. [quote name='sayma']buuuuuuuuuhahahhahahahha nie mogę kosmoszpilak :D[/quote] hehehehehe [b]kosmoszpilak[/b] podoba mnie sie :D
  17. a moze jeszcze jakies fotecki posiadasz :D
  18. [quote name='Atomic']Słokie fafelki :) :lol:[/quote] hihihi ciesze sie ze firanellki sie podobaja :D
  19. [img]http://img99.echo.cx/img99/8643/obraz0178ls.jpg[/img]
  20. a to cos speeeeeeeeeeecjalnego dla WSZYSTKICH WYTRWALYCH ;) :lol: [img]http://img99.echo.cx/img99/2600/obraz0085fs.jpg[/img]
  21. :( Lothiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  22. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma']hahahahahha ale ma fafliska upiaszczoneee :D buziak byłby nieco szorstki hihihihhih[/quote] ale spojrzenie jest takie buzikowe strasznie podoba mi sie ta fota zgadnijcie kto robil :D jest w moim pokoju aparat cyfrowy :D ;)[/quote] no jasne, że Ty :D :roll: czyli teraz zasypiesz nas fotami mam nadzieję :) a do kiedy masz aparacik????[/quote] tylko dzis ale Marcino teraz z nim lata ;) i Szpile meczy a ta fota to Marcina nie moje PAs dziekujemy
  23. [quote name='Maga100']Ale czy tego można psa oduczyć? Bo jak leci w kierunku dziecka, to nie mogę biec za nim i drzeć się "nie wolno", bo wtedy dziecko i rodzice się stresują, że pies biegnie, żeby pożreć.[/quote] cholercia wydoroslala nam i chyba dlatego przestala skakac duza nauka jak dla naszej byla pomoc w pracy z chlopcem niepelnosprawnym po tym dzieci traktuje z "rezerwa" a przy maluchach nie pozwalam jej podchodzic albo ja pilnuje bo niechcacy moze wywalic ;) sprobuj nauczyc go ze przy dziecku musi siedziec my tak robilismy ;) i nam sie udalo
  24. hihihi dziekujemy :D
  25. [quote name='Atomic']Świetna fota :) Chcemy wiecej :)[/quote] hehehehe mowisz i masz ;) [img]http://img211.echo.cx/img211/1749/obraz0022aq.jpg[/img] i narazie wiecej nie daje bo ide sie pobawic ;)
×
×
  • Create New...