Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :eek2: :cunao: :cunao: to lobuziaki :D
  2. [quote name='KaRa_TC']Jakie mięśnie :lol:[/quote] hehehe raczej jaka szybka ;)
  3. superowe psiaki :D sliczne :D
  4. [img]http://img160.echo.cx/img160/6168/obraz0107hd.jpg[/img] a to ostatnie z serii slizgawkowej ;)
  5. [quote name='KaRa_TC']Wystarczyło,że mnie troche czasu nie było a tu tyle stron miałam do czytania, zlitujcie się nad moimi gałkami ocznymi :lol: :lol: :lol: A Szpilunia miodzio :angel:[/quote] hheheheehehe to nie czytaj tylko przez zdjecia przelatuj ;)
  6. a nowe zdjecia to kiedy ;)
  7. [url]http://basenji.republika.pl/08_GAZ/GAZ_026DM.jpg[/url] jaki pynio w sam raz do calowania :D i uszka poczochrane chyba jednak mocno spiocha ;) [url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8354_963016.jpg[/url] hahahahhahaha super
  8. [quote name='anetta']:D ja tez chce filmik :D Jak juz bedzie wszystko Ok z nim to poprosze [email][email protected][/email] :Fade-col:[/quote] nie ma sprawy ;)
  9. jestem zla :( papa rozrabiajcie sobie dalej na dgm ;)
  10. [quote name='malawaszka']ja mam nadal tylko jeden :lol:[/quote] wlasnie wiem dostalam zwrotnego :( spadam spac pa
  11. nie doszlo bo za duze wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jutro poszukam innego ;) a taraz spadam spac pa
  12. [quote name='daga10011']nic :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote] a teraz ;) zobaczymy jak nie dojdzie to bede jutro jeszcze slac ;)
  13. Dagus no wez poszlo :D zaraz ide spac tylko poczekam zeby uslyszec czy doszlo ;)
  14. qrde czy ten film sie zaladuje :evil: 0X :evilbat:
  15. [quote name='daga10011']chcialabym tak ladnie na imprezach wygladac :P[/quote] :o :oops: no wez a zreszta to byl poczatek ;) a zdjecie B&W wiec zaklamane ;)
  16. [quote name='daga10011']no to czekam :D ..BTW-sliczny atawarek :D[/quote] hehehehe dzieki tez imprezowy z wczorajszej wloczegi ;) :lol:
  17. daga ja mysle ;) ze ja poznasz mam nadzieje ze juz zaraz sie zaladuje :evilbat: ciekawe czy do waszeczki doslo[/quote]
  18. [quote name='daga10011']ale numeru jeden nie mam :cry:[/quote] jedynka sie laduje caly czas :evil:
  19. [quote name='daga10011']mam numer 2..haha wrrwrrr :lol: :lol: :lol: daj pileczke :lol: ..a ona spiewa :lol:[/quote] i tak mam z nia non stop jest taka gadula ze szok ;)
  20. [quote name='daga10011']dbst-a na drugi mial nie cofnelo?????????lece sprawdzic[/quote] nie wiem bo laduje ci tera ten gdzie zjada pilke ;)
  21. hehehehee fakt ;) a mail film nie doszed ? psia kosc a ten film 2 to z glosem koniecznie tam szpila gada ;)
  22. [quote name='daga10011']jakby cofnelo ci ten filmik-to wyslij na [email][email protected][/email] bo tam mam wiekszy limit pojemnosci :P[/quote] wrrrrrrrrrrrrrr cofnelo mi od Ciebie dwa :(
  23. poszedl drugi
  24. [quote name='daga10011']do mnie jeszcze nic nie doszlo :cry:[/quote] za chwile powinien byc ;) mam nadzieje
  25. pojda dwa maile narazie pierwszy filmik :D a teraz biore sie za drugi ;)
×
×
  • Create New...