[quote name='KaRa_TC']Kara była w Lednicy 8) Teraz ledwo żyje, była tam burza i się przeziębiłam. Prtzeszłam ponad 15km w deszczu i słońcu z obciżonym plecakim, teraz ledwo żyje... Od 15rana do 6 w nocy cały czas byłam na nogach i ledo żyje :-?[/quote]
:o dziewczyno dziewczyno :D