Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Ariadna']jedna czesc prezentu to swinskie kopytko , ktore szpila lyka lezac na odlodze, a druga czesc?... moze swinski ryjek ...czakajacy na nia ...przy stole?! :lol: Szpila, twoje zdrowie :drinking: :drinking: :drinking: :new-bday: p.s. dbsst jak tam "milion dollar kurs"? 8)[/quote] hehe dzieki z jednej atrakcji zdjec nie ma bo nam baterie padly a dzis byla juz micha niespodziewanka i zaraz dostanie pilke (moze beda zdjecia ;) a powoli sie toczy ku ;) a cio :D
  2. niom dzis :D :tort: [img]http://img31.echo.cx/img31/8425/obraz0284yh.jpg[/img] i cos specjalnie dla Kary :D [img]http://img31.echo.cx/img31/9771/obraz03087nu.jpg[/img]
  3. extra jest
  4. [quote name='Wojtek']Sprawa prosta, trzeba władować przeglądarke do autostartu, a stronę startową mieć z dogo :D[/quote] hihihi ale widzisz u mnie palec szybszy niz mozg ;) ja nie mam startowej dogo a sie jednak otworzyla :D
  5. a to jedna czesc prezetu urodzinowego mojej Szpili :D w domu od wczoraj fetujemy :D [img]http://img31.echo.cx/img31/5493/obraz0153jy.jpg[/img] [img]http://img31.echo.cx/img31/220/obraz0244ui.jpg[/img]
  6. [quote name='KaRa_TC']No cóż mam głupi komputer i samo się nie owteiera, albo chyba,że jest taki mądry i nie chce mnie uzależnić od DGM :lol: :lol:[/quote] hehehe gloopiutk ;)
  7. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote] hehehe tak sie jakos otworzyla 8) a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote] Sama się otworzyła? :lol:[/quote] samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)[/quote] Ja też tak chcę, nie traciła bym energii na klikanie :lol:[/quote] no nie mow ze tak nie masz nie chcesz a Ci sie otwiera a moze to moj koputerek taki madry :D
  8. hehehehehe fajowe :D jak zaprzeg Sylwiu prowadzilas :D albo on Ciebie :D [url]http://img66.echo.cx/img66/8637/obraz10450dz.jpg[/url] piona Teki :lol:
  9. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote] hehehe tak sie jakos otworzyla 8) a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote] Sama się otworzyła? :lol:[/quote] samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)
  10. oj Dagus gdyby nie Dali to autka byloby brak 8)
  11. [quote name='Yorkies']A ogólnie to lubię takie zkręcone foty... stawiam na orginalność... więcej wstawię popołudniu bo teraz pisze ze szkoły.... :evilbat: pzodrawiam :angel:[/quote] heheheehhe totalne uzaleznienie moja diagnoza ;) :lol:
  12. [quote name='Siostra']Uff, to juz jutro - chyba się nie doczekam :D[/quote] i ja sie nie doczekam 8)
  13. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote] hehehe tak sie jakos otworzyla 8) a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?
  14. nic ujac nic dodac :D :lol: 8)
  15. nie ma Gizmaka :( a juz mialam nadzieje :(
  16. [quote name='Justi0022'][quote name='malawaszka'] mam chętkę troszkę w obronę z Luną wejść ale nie mam śmiałości :lol:[/quote] hehehe - monitor opluty :cunao:[/quote] :o no co konsanie kosteczek na komende napweno wibija z grabiezy ;) Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:
  17. [quote name='asher']O rany, [b]Yorkies[/b], czy ta rzecz, którą trzymasz w lewej ręce to aport dla pieska? :o No bo w to, że chciałaś bidnego mopka zarąbać to nie uwierzę :wink:[/quote] hehehehehehe to taki aporterek dla zaawansowanych ;) Yorkies czekam na wiecej :D
  18. [quote name='malawaszka']hahaha a fotki massz?? :lol: :lol:[/quote] no wlasnie bateryja kaput :( ale byly momenty ;) hihihihihihi
  19. hehehe normalne porno :D
  20. jejciu jaka cuuuuuuudniasta przylepa :D
  21. [url]http://img44.echo.cx/img44/7941/obraz10584aj.jpg[/url] o rany gdzie glowa Lazy sie podziala :D o prosze praca jest pisana :D trzymaj sie wspieram Cie w tych meczarniach ;)
  22. a my dzis spacerowalismy dzikim brzegiem Warszawskiej Wisly bylo zarabiscie Szpila martwa ja tez ;) nakrylismy dwie pary na ten tegez :D :D w jedna wl\padla Szpila :oops: 8) a co do szkolen my nie chodzimy :oops: wszystkiego staram sie nauczyc sama psa lub przy pomocy kolezanki ktora jest w te klocki zarabista :D wiele razy rozwazalam chodzenie ale ze czesto w weekendy mnie nie ma to wiecej bym tracila a moj TZ nie poszedl by na szkolenie :( ale milo posluchac (poczytac) o Waszych pociechach :D
  23. [quote name='Alicjarydzewska']No rozkocha moja :calus: :loveu: A twój rumak to panu nauczycielowju w słowo wchodzil , bo na koniec juz mu sie nudziło i jak pan robił wykład o zębach , żarciu i etc to horsik robił tak : ołłłuuuuuuuuuuuuu , mniiiiiiam , ałłłłłłłłu, no i takie tam wow wow wow . A zajęcia nam się przedlużyły bo była burza i oberwanie chmury ,a potem ćwiczenia w wodzie po kostki /jak wróciłam robiłam pranie :evil: /jak było waruj to Ozzy walił się prosto tam gdzie było więcej wody a nie tam gdzie stał :evilbat: .No i państwo n-le przywiezli nam z Czech kagańczyk dla chłopczyka /teraz w nim dopiero wygląda jak zbój Madej. Jak Kuba wróci z Ozzym i TZ tem ze spaceru to go nakuszę żeby machnął fotkę w namordniku Rumakowi :wink:[/quote] hahahahaha moj Ci on moj :D dzielny chlopak :d czekam oczywiscie na zdjecie :D dziekuje Wam za mile slowa ;) sayma jutro Cie dopadne ;) mam aparacik :D ale nie mam baterii :( :lol:
  24. wrrrrrrrrr to robilam ja :D ;)
  25. [quote name='agabass']hahahaha Szpilka a co Gomez na to też się śmieje [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8361_963459.jpg[/img][/quote] Gomez czemu sie z mnie smiejesz :( :lol: :lol: [img]http://img89.echo.cx/img89/2818/obraz0463za.jpg[/img]
×
×
  • Create New...