Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. malo tych zdjec :D ale fajne
  2. [img]http://img156.echo.cx/img156/6026/200505300444uy.jpg[/img] cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda :D o qrcze Twoj tato ma stalowe nerwy w zyciu bym tego nie zrobila :D
  3. [quote name='sayma']hahahahahha ale ma fafliska upiaszczoneee :D buziak byłby nieco szorstki hihihihhih[/quote] ale spojrzenie jest takie buzikowe strasznie podoba mi sie ta fota zgadnijcie kto robil :D jest w moim pokoju aparat cyfrowy :D ;)
  4. [quote name='malawaszka']ojjj tak tak :drinking: :drinking: :drinking: [img]http://img157.echo.cx/img157/424/brudzki720gz.jpg[/img][/quote] :iloveyou: i za nastepne 100 stron :D :drinking:
  5. [img]http://img211.echo.cx/img211/3593/obraz0071mx.jpg[/img] piaskowy potffffffor
  6. a Szpila kiedys tez skakala na dzieci ale jej przeszlo ;)
  7. zjadlam wyszlam z psem teraz jakas fote moge wstawic ;)
  8. nie nie nie mam naowe zdjecia szpili :D :D :D :D :D ale narazie ide na obiad :D
  9. [quote name='sayma']:evilbat: hihihih no jak to dla córci sie nie wytaplasz hehehe[/quote] nie nie nie ja sie w blocie kompac sie nie bede TZ nie wpusci mnie potem do domu :lol:
  10. [quote name='malawaszka']:evilbat: nie kokietuj :evilbat:[/quote] hehehe waszeczka widze ze masz wejscie smoka ;) bez szantazy ja sie w blocie nie taplam :evilbat:
  11. N I G D Y w zyciu 8)
  12. to prawda niestety :( moja suka na kurczaka jest uczulona (ale stara kura "rosolowa" sprawdza sie w 100% ;))
  13. nie dawaj kaszy psy nie lubia kaszy a boksery nieznosza ;) ja mojej suce tez nie umiem dobrac gotowanego za kazdym razem jest inaczej czasem cos jej zaladek zastrajkujea czasem na to samo nie :roll: co ja odkrylam ze u nas ryz musi byc papkowat (inny przez nia przelatywal) mieso sparzam wrzatkiem (gotowane odpada ma rozwolnienie czesto ale nie po kazdym gotowanym :roll: jedynie gotowane szyjki indyka wchodza jeszcze ) a warzywa do miekkiego tak zeby widelcem rozdziabac inaczej przelatuja przez nia jak przez rure (i warzywa nie do kazdego posilku :( ale za to i marchewa i pietruszka i selerk (maly) z tym ze ja tak karmie mojego psa raz na jakis czas bo jak cos ie dzieje to wracam do suchej (nutra nuggets czerwona ;) ) dziwne jest to ze na dworzu zje wszystko i nic jej sie nie dzieje a w domu dostanie miseczke i puszcza smordziuchy ;) :lol: czekam na wiesci z Twoich poszukiwan ;) ah i u nas duzo zlego robil kurczak teraz powoli przyzwyczajam psa do gotowanego ;) :D
  14. [quote name='agabass']Cmok dla Szpili menelika pospolitego. A od kogo ona tego się nauczyła? hiihihihi pewnie od Pana. Pozdrawiam[/quote] no wiadomo ze nie odemnie hahahahahahhahaha o Ala to Ty masz luksusy ja nie mam wanny :( chyba ze sie w miske wpakuje hahahahaha
  15. [quote name='caterina1']To chyba nie masz dobrych informacji bo ta firma całkiem nieźle sobie radzi na naszym polskim rynku.[/quote] moze i sobie dobrze radzi (karmy z "lapka" lub jedynka tez niezle sobie radza) ale to o niczym nie swiadczy ;) radza sobie dobrze bo 1 sa w kazdym supermarkecie (a ze ludzie sa leniwi a swoje psy czesto traktuja jak mebel to i tak je karmia :( ) 2 maja "atrakcyjne" ceny 15kg z 50 zl albo 75 :roll: (strzelam) (no o tanioooooo jak inne za 15kg krzycza sobie ponad 100 zl, a skadniki hmmmmmm a czy to wazne ) a roznice widac juz po otwarciu worka to srut bez zapachu 3 przeciez psy to lubia a pewnie ze lubia bo jak jest nasaczone odpowiednim zapachem ;) ja karmie inaczej i jeszcze nie widzialam na polce tej diety ale mozecie byc pewni ze jak sie u nas pokaze to podejde i poczytam o skladnikach i proporcjach tak dla ciekawosci ;) :D a moze sie okaze ze przeplacam za karme dla mojego psa ;) i zmienie (zart i to okrutny) odrazu mowie [b]nie szukam zwady[/b]kazdy karmi psa tak jak uwaza za stosowne, i ja nie zamierzam na ten temat sie wypowiadac :D ani krytykowac ani nikogo pochwalac ;) tak podalam sobie 3 powody dlaczego niektore firmy moga niezle funkcjonowac na naszym rynku ;) :D u nas nawet jakbym chciala (a naprawde nie chce, nawet smakolykow takich nie kupuje od dluzszego czasu ;)) to tak karmic nie moge bo mam w domu uczuleniowca ;)
  16. hihi moze mi sie marzy a poki co spuszczam wode w wc zamykam oczy i sobie wyobrazam czesto tez w strone swiatelek wystawiam twarz coby tak realnie bylo ;) :D
  17. [quote name='agabass']wlepiłam Goma - Gnoma co ze scurkami przybił pione i jest taki jak one hehehe Pozdrawiam[/quote] powiem ze nawet identycznie taki sam nawet sie prrzygarbil zeby nie odbiegac wzrostem od nich hihihihihi
  18. [quote name='Siostra']Ala, nie przejmuj się, królika ja też bym nie mogła :wink: Dobra, lecę - do zobaczyska w poniedziałek, kofane :-)))[/quote] papaa najlepsiejsza Siostro :D
  19. [quote name='agabass']auuuuuuuuuuaauuuauuuuuuuuu :scared:[/quote] :lol: ihhhhh jak ja potrafie groznie warczec ;) :D no dobra nie uciekaj ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']całować, całować i to dobrze i sprawiedliwie :lol: a ja se ide dziś na piwelko i kiełbaskę , a to z okazji spotkania po wygranym korowodzie dzielnic /no to juz nie będe teraz jeśc purskawek ,bo mi się bałagan w brzuszku porobi/,no i mam fajny początek weekendu :wink:[/quote] a i ja dzis ide na browarka ale truskawy wciagne trudno weme moj brzuchola na dwa ognie a jutro...............................moza szum lililoilil ;) :lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska']a ja to nawet nowego królika nie mogę sobie kupić :cry:[/quote] witaj w klubie desperatow ;) :lol:
  22. [quote name='Siostra']no, rodzina się rozmnożyła w cudowny sposób :D[/quote] juz sie doczekac fot nie moge :D i wszelakich info :D
  23. [quote name='Justi0022']zdjęcia podsuwać bidnych boksiów, może zadziała :wink:[/quote] no wlasnie teraz ta boksereczke mu pokazywalam zrobilo mu sie przykro to fakt ale pozniej zaczal nadawac ze nie i juz a ja jeszcze nie zaczelam :evilbat: nic mowic zna mnie ;) ale ja sie nie poddam :D
  24. [quote name='Alicjarydzewska']buziacek tochany , daj Szpilci buziaka w centralkę /od ciotki Alicji/ :calus:[/quote] hihihihi robi sie wlasnie ma wystawione systko co bede zaraz calowac ;)
  25. [quote name='Siostra']debe, musisz popadać w melancholię co jakiś czas, wzdychać, mieć oko łzą zajdzione :wink: i się zgodzi nie ma bata - mój na początku też nie chciał słyszeć o drugim, powtarzał, że w nowym domu tylko. I co? Parę napadów "czarnej melankolii" i gotowe :D :D[/quote] hihihihiihihihi ja juz wszystko probuje przyznam sie ze zeby miec Szpile uczynilam z jego zycia horror lzy i wzdychania byly na porzadku dziennym ;)
×
×
  • Create New...