Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Alu :buzi: dziekujemy :D a to dla wujka Cezarego :buzi: w nos i dla wujka Kuby :buzi w nos od Szpili a to dla Rumaka krejzi horsa ;) :iloveyou: Atomoc :buzi: a ja wlasnie wrocilam ze sklepu nie dosc ze przeplacilam to jeszcze OCHYDNE te truskawki nie lubie tej kobity ani jej sklepu to po co sie tam pchalam mam za swoje :evil:
  2. dbsst

    Bialy bokser

    ja mam bokserke zolta. W zeszlym sezonie mialam z nia nielada problemy. Uczulenia snily mi sie po nocach. W tym roku po walkach w sezonie uczuleniowym (dorazna walka) i zimie pod znakiem odczulania [b]efekt jest niesamowity [/b]pies NIE MA OBJAWOW zeszlorocznych (tfu tfu) w zeszylm roku mialysmy - krotsy (czerwone i ropne na calym ciele, najwiecej na brzuchu i szyji) - łyse za uszami (jeszcze nie dokonca zaroslo) - raz spochla tak ze trzeba bylo jechac na sterydy na pogotowie - wypadanie siersci -siersc twarda i drutowata -lupiez -rozwolnienia -katar -kichanie i kaszel -lzawienie oczu to chyba wszystko :evil: . same uszy byly w porzadku KURCZAK zostal definitywnie odstawiony ( alergia na kuraka zostala) a reszta alergenow ktora w zeszylm roku przyprawiala mnie o lzy i stres w tym roku "nie istnieje" moj wniosek zmien lekarza. dobry lekarz zrobi wszystko zeby Wam pomoc ;) i z alergia da sie walczyc nie robcie tego co robia inni "znajomi" posiadacze bokserow z mojego osiedla oni sie poddaja lub uwazaja ze jedna masc wystarczy. Jak im mowilam (juz nie mowie bo i tak nie przynosilo to efektow) za co musza sie wziasc to sie pukali w glowy. Efekt moj pies w tym sezonie wyglada bardzo dobrze ich psy juz prawie nie maja siersci lub maja kilo lupizu. To straszne jest patrzec na te psy :( jak to powiedzial (pewnie nie jeden madry wet) boksery nie maja siersci za to (czesto) maja alergie i takie je trzeba kochac ;) trzymam za Was kciuki i licze ze sie pokazesz jeszcze na forum ;) :D u nas nutra nuggets czerwona jest w menu ale powoli zaczynam zmieniac na gotowane i jak narazie (tfu tfu)...... konczyc nie bede zeby nie zapeszac ;)
  3. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi']Ten w czapce jest odlotowy :lol:[/quote] hihihi niooooooooooooo i ten z lapka niedzwiedzia ;) i ten co rybke szamie i ten pijacy tez ;) :D
  4. [quote name='olekg18']dam wieczorem ale mam tylko chyba 1 fote nową[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuu nie ladnie ;)
  5. [quote name='Daisunia']wszystkiego naj naj naj naj dla Szpilluni[/quote] very dziekujemy :D :drinking:
  6. [quote name='Koma']Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Szpilki !!! :D :D :D :new-bday: za jej zdrówko!! :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hihihi dzieki :drinking: :drinking: :drinking:
  7. dbsst

    zakoceni.pl

    przedstawiam Wam moje nowe internetowe kociaki :D [img]http://img179.echo.cx/img179/8199/13cf1.jpg[/img] [img]http://img179.echo.cx/img179/6942/29hy.jpg[/img] [img]http://img179.echo.cx/img179/4231/31wm.jpg[/img] [img]http://img179.echo.cx/img179/3971/beztytuu4wr.jpg[/img]
  8. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'] [b]KARA[/b] cały koszyczek???? A co zostanie dla nas???[/quote] Z koszyczka zjadłam ledo kilka truskawek bo jak zbierałam to jedna truskawka szła do koszyczka, a druga truskawka do brzucha.[/quote] hahahhaha ja tak zawsze zbieram jagody i nigdy prawie nic nie przynosze do domu :lol: :lol: a teraz ide wcinać falafelki ale zaraz wracam oblewać Szpilakównej urodzinyyyy ( bo drugie to tzreba podwójnie oblać :wink: :lol: ) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hihihihihihihihihi niooooooooooooooo trzeba podwojnie oblac :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  9. [quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'] [b]KARA[/b] cały koszyczek???? A co zostanie dla nas???[/quote] Z koszyczka zjadłam ledo kilka truskawek bo jak zbierałam to jedna truskawka szła do koszyczka, a druga truskawka do brzucha.[/quote] heheheheheh skad ja znam ta metode zbierania :roll: :lol:
  10. te zdjecia sa wspaniale :D
  11. [quote name='Siostra']I taka wesoła się wydaje, mimo tego, co przeszła. Nie da się jej nie kochać :D[/quote] niooooooooooooo jest zarabista tak sie ciesze jakby do mnie miala przyjechac :D
  12. hihihi sayma trzymam Cie za slowo z tymi buziakami ja dzis gnebe tego pokemona i juz ma chyba dosc odemnie ae od Ciebie buziaka przyjmie ;) Kara ja uwielbiam brzoskwinki Ty mnie dzis nerwowo wykonczysz :D
  13. no to jeszcze wkleje kilka zdjec mam nadzieje ze nie zabijecie mnie za te ilosci :oops: [img]http://img285.echo.cx/img285/1341/obraz0513cw.jpg[/img] [img]http://img285.echo.cx/img285/8692/obraz0561ls.jpg[/img] [img]http://img138.echo.cx/img138/8291/obraz0583up.jpg[/img] [img]http://img138.echo.cx/img138/7530/obraz0494ze.jpg[/img] [img]http://img113.echo.cx/img113/1495/obraz0588ky.jpg[/img] tu widac ze Szpila to urodzony plywak widac jak na dloni ze ma to we krwi :evil_lol:
  14. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']:evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Ty bestio :lol:[/quote] Buuu poskarze sie mamie :( ja tu z grzecznosci truskawkami czestuje a tu od besti mnie wyzywają :lol:[/quote] zaraz normalnie teleportuje sie przez monitor i zjem Ci wszystkie tuskawy
  15. [quote name='KaRa_TC']:evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Ty bestio :lol:
  16. qrcze dziekuje :D [url]http://img44.echo.cx/img44/7968/obraz10590kw.jpg[/url] hehehehe zakopac staffika na czas ;)
  17. [quote name='KaRa_TC']no co ja chciałam tylko poczęstować :lol: A są takie duże, czerwone, soczyste i pyszne 8)[/quote] normalnie ja zaraz ukatrypie :snipersm: sayma trzymaj mnie :fadein:
  18. [quote name='KaRa_TC']hehe, może chesz troszke?bo zerwałam cały koszyczek? :lol:[/quote] jaki to jest maly zlosliwy czlek a tak jej ladnie z avantarka patrzy ;) SAYMA :buzi: bedziesz musiala sama wysciskac Szpilankolade :d a imprezke uwazam za otwarta ;) WASZE od Szpili :D :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  19. a teraz ja cos dorzucam ze szpilowj galeryjki Dawno nas tu nie bylo ;) [img]http://img22.echo.cx/img22/73/obraz02986pg.jpg[/img] [img]http://img31.echo.cx/img31/5493/obraz0153jy.jpg[/img] [img]http://img299.echo.cx/img299/1184/obraz0393az.jpg[/img] [img]http://img11.echo.cx/img11/4119/obraz0696al.jpg[/img] [img]http://img99.echo.cx/img99/2600/obraz0085fs.jpg[/img] [img]http://img211.echo.cx/img211/3593/obraz0071mx.jpg[/img]
  20. hehehehe dobrze ze to nie zima i nie ma lodu bo mogalbys powiewac nad nimi niczym latawiec a tak pewnie stoisz i szkody sa (male) ale i tak dotkliwe ;)
  21. [quote name='KaRa_TC']No to nie grzeczny ten aparat :lol: Dobra ja na 10min lece bo próbuje od 30min wyjść z DGM i mi się nie udaje, a chcę iść nazrywac sobie truskawek :lol:[/quote] o qrde myslalam ze uda mi sie odzis bez truskawek ale chyba do sklepu musze wyskoczyc :evilbat:
  22. [quote name='KaRa_TC']Musiałam się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć z której strony ta fota została zrobiona :lol: świetna![/quote] ciesze sie ze sie podoba niestety pozniej aparat pokazal :eviltong:
  23. i ostatnia fota mniam [img]http://img22.echo.cx/img22/73/obraz02986pg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...