-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']Mejk juz nas nie koffa :( i dlatego zdjec jest mniej niz zero :evil:[/quote]no i smutno :( :cry: :cry: :cry:[/quote] wrecz DRAMATYCZNIE :cry:
-
[quote name='Alicjarydzewska']kurcze jak nas tak olekg podsumuje to my zapomnimy jak sie nazywamy.Oh ta młodzież :lol:[/quote] hehehehehhehe niom :D ten mlodziezowy slang ;)
-
Mejk juz nas nie koffa :( i dlatego zdjec jest mniej niz zero :evil:
-
[quote name='arima']A ja jeszcze nie spróbowalam nawet truskaweczek :-?[/quote] no cos Ty ja juz jestem na odwyku od dwoch dni bo ostatnio jak sie rozpedzilam to z sitkiem zjadlam ;) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']wiesz w soboty dorabiam jako Pajac Osiedlowy :clown: hehehhehehhehe[/quote]ja dorabiałam jak Harley biegał z Wenus/ta dalmatynką /jak mnie podcięli w kolanach to glebilam z wybicia na plery .Przez chwilę slowa nie moglam wydusić ,ale jak się zorientowałam ze zyję to zaczęłam sie tak śmiać ze wszyscy dopiero mysleli ze mi się coś stało :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehehehehe a takich kochanych pieszczota to ma kilka na stanie jedna gdzie o malo nie zlamalam sobie kosci guzicznej (oj bolaly by pewnw czynnosci gdymy sie zlamala) stoje ze znajomymi i opowiadam jak to Szpila mnie kiedys wywalila koncze opowiesc a moj pies z impetem w moje kolana z nia drugi bokser ja zawislam na chwile w gorze spojrzalam na kolege i zaczyelam spadac szanownym doopskiem rymcnelam ale naszczescie upedek zminimalizowala moja reka ;0 i doopsko cale a kolezanka (qtora uwielbiam) i kolega (posiadacz boksera drugiego zloczyncy) smiali sie do lez a ja wstac nie moglam oczywiscie sama ryczalam ze smiechu a moj pies nawet sie tym nie przejal :evil: teraz co sie w trojke widzimy to ten temat powraca ponoc mialam tam w gorze mine jak z kreskowki i wierzcie mi naprwade zawislam bylam w gorze w siadzie prostym nogi na wysokosci pepka :)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']oj ale mam ochote wlasnie taraz na truskawki mniaaaaaaam[/quote] a ja już się przejadłam truskaweczkami :wink:[/quote] mam nadzieje ze cosik dla mnie ta tych krzaczkach zostalo :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o nic ni ma :cry:[/quote] totalnie zupelnie nic :([/quote]NO totalnie NIC :evil:[/quote] zupelne ZERO
-
[quote name='Alicjarydzewska']:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o nic ni ma :cry:[/quote] totalnie zupelnie nic :(
-
wiesz w soboty dorabiam jako Pajac Osiedlowy :clown: hehehhehehhehe
-
no ne moge slodziasty uszasty jest Gmoez lec wycmokac go po nosie :D
-
[quote name='adda'][quote name='olekg18']dbsst,ale ona nie jest normalna :lol: [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: Normalnie szczerość rozbrajająca. Dbsst, a co Ty na to??? :lol: :lol: :lol:[/quote] jak sie bede wypierac to beda mowic stuknieci zawsze mowia ze nie sa stuknieci ;) :lol: a zreszta cos w tym jest ze chyba bark mi czegos mowie do psa corciu ;) :roll: i do konca nie wiem czy to normalne czy oznaka jakies choroby ;) Kaja ma spojrzenie tez hmmmmm grozne przy tej kosteccze ;)
-
[quote name='adda'][quote name='dbsst']jechalam jak Travolta w goraczcce sobotniej nocy :D[/quote] Hahahahahahahahahahahahaaaaaaa!!!!!!!!!!! Pokażesz nam kiedyś? :lol:[/quote] Boshe nie bez kitu obciach w poludnie [size=1]i dokladnie wlasnie zdalam sobie sprawe ze jechalam jak dbsst w garaczce(pilkowej) sobotniego popoludnia[/size]
-
[quote name='adda'][quote name='dbsst'] jak mnie pociagnela to na kolanach po podworku przejechalam :evil: [/quote] Niby nie powinnam się śmiać, ale :lol: :lol: :lol: Moją byłą sąsiadkę jak bokser pociągnął, to spędziła pół roku na zwolnieniu, oka długo nie było widać zza sinej opuchlizny, połamane żebra...itp. itd. Trzeba uważać :roll:[/quote] hehehehe no wlasnie wiem ale jak Szpili ktos rzuci pilke o nie ma mocnych psychol sie wlacza i o a dziecie wiecie jakie sa dzieci mowie ni rzucajcie dlaeko to nie rzucily daleko ale pod nogami sasiadki :evil: obciach na maxa jechalam jak Travolta w goraczcce sobotniej nocy :D
-
:o Wojtek łoł a moze panie Carrington (czy jak mu tam bylo ) hehehehehe to juz wimy kto z DGM< moze bezkarnie siedziec z nogami na bi[b]U[/b]rku nasz potentat naftowy :D rewelacja usmialam sie na maxa klaniam sie Wojtek w Twoja strone :klacz: [size=1]poprawilam sie :D sma zauwazylam [/size]
-
buuuuuuuuuhahahahhaha rewelacja [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8141_871553.jpg[/img] Szpila tez nosi wysztstko do siebie ;) jak dostanie cos brudzacego do jedzonka to zawija sie i jej nie ma jest u siebie juz nie musze jej nic mowic heheh sama wie co ma robic ;)
-
oj ale mam ochote wlasnie taraz na truskawki mniaaaaaaam
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
papa asher- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']aahahahh to pewnie dlatego luna okrada moją bo swojej nie ma :lol:[/quote] a widzisz podstawowy blad ;) kazda kobita musi miec swoja torbe ;) :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:lol: chyba tylko w ich dziwnym pojmowaniu porządku :lol:[/quote] ale za to z pasja :D oddaa sie tym porzadkom ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']hahaha skąd ja to znam - mnie Lunicha z torebki papierki kradnie :lol:[/quote] Szpila "swoja" torbe spacerowa okrada regularnie ze smakolykow ale jak pileczka wpadnie pod szafke to siedzi i czeka az jej wyciagniemy ;) - pierdola qrcze wygwiazdkowalo mi i teraz dopiero zle brzmi popierdolka
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hehehe porzadku pilnuja ;) :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i na koniec zlodziej ;) [img]http://img199.echo.cx/img199/6458/obraz0538en.jpg[/img]
-
[quote name='malawaszka']łoranysiu - to trza w nakolannikach na psacerki :lol: iii całuski w fafluny :angel:[/quote] wez obciach sasiadce w oczy nie spojerze fajeranckie fafelki wlasnie kogos oszczekuja przez sen :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
supreancko :D :angel: :angel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
wary moje koffane [img]http://img199.echo.cx/img199/8940/obraz0207my.jpg[/img] oczko :D moje [img]http://img199.echo.cx/img199/5638/obraz0279il.jpg[/img]