Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. nie wywala nie damy sie bedziemy jak pijawki ;) albo jak mole :D
  2. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] hehehe mowisz ale jak Was zasypie jakiejs nocy to moze bedziecie juz mnie miec dosc ;) :D[/quote] niedoczekanie twoje... Szpileczki nigdy dosc... :angel:[/quote] heheheheh mowisz ;)
  3. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][size=7][b]SZPILKA!!!!!!!![/b][/size] :terazpol: :morning:[/quote] nie no jestes niezmordowana chodz do szafy hahahhahaha ;) hiihihi wlasnie tak myslalysmy ze tak bedziesz myslec hahahahhaha[/quote] a co bdziemy teraz w szafie robic? :roll: Kcem szpileczke :)[/quote] ROZMAWIAC :bigcool:
  4. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']jak bede miec aparat to beda musieli mnie zbanowac tyle fot bede wklejac ;) a narazie :( moge podziwiac Wasze :D :angel:[/quote] nikt cie nie zbanuje :lol: oki podziwiaj kochana :D[/quote] hehehe mowisz ale jak Was zasypie jakiejs nocy to moze bedziecie juz mnie miec dosc ;) :D
  5. [quote name='Agga'][size=7][b]SZPILKA!!!!!!!![/b][/size] :terazpol: :morning:[/quote] nie no jestes niezmordowana chodz do szafy hahahhahaha ;) hiihihi wlasnie tak myslalysmy ze tak bedziesz myslec hahahahhaha
  6. jak bede miec aparat to beda musieli mnie zbanowac tyle fot bede wklejac ;) a narazie :( moge podziwiac Wasze :D :angel:
  7. o jaaaaaaaaaa nie moge jaka syrena :D hiihi ale oczy ciagle zamkniete ;)
  8. [quote name='daga10011']oj duzo :lol: ...wariatki :lol:[/quote] hehehehe z 15 :D
  9. hihihi jak zaciska slepia i pewnie mysli tylk nie do oczu tylk nie do oczu ;)
  10. [quote name='daga10011']juz wiecej nie bede :o :lol: ...bo juz mnie oczy bola :lol:[/quote] heheh jak Ci sie podoba Twoj topik ile stron nowych musisz przeczytac :D
  11. [quote name='daga10011']ale Szpila ma adoratora :lol: :P ...a miny jak zwykle extraaaa :lol: :lol: :lol: ...lo matko,ale mi lektory przysporzylyscie :roll: ....nie mozna was zostawic na jeden weekend :evilbat:[/quote] hihi swiete slowa nie mozna nas zostawiac ;)
  12. ehhhhhhhhhhhhhhh i gdzie Komka
  13. [quote name='agabass']no nie wiem co mój Maczo na to - zobaczymy może się zgodzi na radkę czas na spacer spadam bo mnie zlińczują zaraz[/quote] hehehe sadaj na pacerek spadaj ;)
  14. [quote name='malawaszka']hahaha ale foty i ale impra :lol: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hehehe nowy romans ;)
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']papapatki Alu snij o dgm ;) :lol:[/quote]pa pa , wcale mi się spać nie chce , ale komp w pokoju Kuby :evilbat:[/quote] hihi ja zaraz z rozsadku tez chyba wstane od kompa ;) papapa agabass :buzi:
  16. [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'] " :o O!! RANY!!! ale bąki sadzi!!! [/quote] A Luneta sie baków nie wystraszyła? :o [/quote] :lol: wystraszyła się - najpierw próbowała odkryć Oliwię, żeby zobaczyć co to, a potem usiadła zdezorientowana :lol: a po kolejnym bąku uciekła :lol:[/quote] hehehe jaka wrazliwa dusza ;)
  17. papapatki Alu snij o dgm ;) :lol:
  18. ja juz bym chciala zeby bylo jutro ;)
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']No widzę, że imprezka trwa a i Szpilówa baluje i do Szpilówy goście zaglądają. Oj się dzieje - parafrazując Dańca - Dogomanie łikend :wink: :smokin: :scream_3: :drinking: :drink1: :HUT012:[/quote]o! gości nam przybyło a ja muszę spadać od kompa :cry: :evil: no to na koniec i do juterka :wink: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] papapa masz bardzo wygodna szafe ;) :drinking: ja lubic takie łikendy bo one rownaja sie z moim pobytem w domku :D
  20. [quote name='agabass']dzięki wielkie czasem mi tak samo wyjdzie[/quote] to oby to czasem tak w ciagle sie zmienilo ;) bardzo mi sie Maczo podoba chyba go ukradne ;)
  21. i do tego jestem bardzo wrazliwa i potzrbuje duuuuuuuuuuuuuuuzo czulosci [img]http://img258.echo.cx/img258/5212/obraz0802tw.jpg[/img] hihihi Justi cos w tym jest ale musimy zmienic miejscowe szafa zostala "spalona" :roll:
  22. no to jeszcze jeden i ich zagadaj a my pocichutku uciekniemy ;) :drinking:
  23. boshe on jest cuuuuuuuuuuuuuudowniasty :D alez ja taka wstydliwa :lol: [img]http://img258.echo.cx/img258/20/obraz0417oa.jpg[/img]
  24. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']3 slepaku :lol:[/quote] 3???? ooooooooo to lece.....[/quote] co ja sie z Toba mam ;)[/quote] hmmmmm czekaj czekaj....???? Dzieci naszczescie nie :lol:[/quote] naszczescie albo narazie ;) :lol:
  25. hihihihi wspolpraca pelna to do dna :popcorn: a czy chlopy czegos nie podejrzewaja ;)
×
×
  • Create New...