Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no pelzajac ;) inny chod nie wskazany ;)
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']to znaczy najpierw pakujemy sie z dobytkiem miedzy Ciebie i TZ a potem to juz jak kogo nogi poniosa ja moge isc do szafy bo mi tam wygodnie wczoraj bylo ;) :drinking:[/quote]oj to obawiam się ze nogi to już nie poniosą /co najwyżej popełzną :lol: / :wink: :drink_2:[/quote] hehehehe jak popelzna to bedzie dobry znak ;) jak poniasa to zly bedzie sie to rownac ze ktos podkrada procenty z moich drinow ;) :lol: no i trzeba bedzie tych % szukac ;)
  3. uuuu siem doczekac nie moge :D
  4. to znaczy najpierw pakujemy sie z dobytkiem miedzy Ciebie i TZ a potem to juz jak kogo nogi poniosa ja moge isc do szafy bo mi tam wygodnie wczoraj bylo ;) :drinking:
  5. [quote name='Alicjarydzewska']no i mięsem na imprezie mi tu handlowac będa :evil: :drinking: :beerchug:[/quote] hehehe no ba bedziemy miec wtedy na nowe :drinking: i bedziemy pij i jesc do upadlego potem bedziemy wstawac i znowu pic i jesc do upadlego ;)
  6. [quote name='Justi0022']wiem gdzie Mirowska, ale nie wiedziałam, że i takie klimaty tam są :D fenks za info o szitowych towarach upierdliwy ludź :chlup:[/quote] hehehe spok ;) polecam sie na przyszlosc ;) wiem tez gdzie tania konine sprzedaja ;) i w Falenicy na targu mozna kupic miecho :D najlepiej w sobote rano ponoc ja tam nie bylam nigdy bo prawie pod domem konine mialam ;)
  7. [quote name='Alicjarydzewska']no to laptop , mięsko i sielana :angel: to dawaj do nas dbsst :drinking:[/quote] :drinking: Justi Alfik napewno bedzie wiedziec gdzie to jest tam sa lapki i podgardla ;) jak to powiedzial moj TZ sa takie shity :roll: a ten bazar jest czynny codziennie :D upierdliwy ludziu ;) :lol:
  8. [quote name='Justi0022']a gdzie na ten targ jeździ?[/quote] pod hale mirowska :roll: wlasnie slysze za ile schab kupil wrrrrrrrrr
  9. [quote name='daga10011']no wlasnie?????????a moze dla siebie??????? :lol:[/quote] dla siebie ale Szpili zawsze tez cos przywiezie z tego szczescia ;)
  10. hehehe co wiecej moj TZ ma dobry humorek dzis bo byl na miesnym targu i nakupowal miecha on jest od takich zakupow uzalezniony wlasnie dzwonil szczesliwy hihihihihiii wariat ;)
  11. [quote name='arima']Tu pięknie wyszły :angel: [img]http://i4.photobucket.com/albums/y104/leony/aaaamalawaszka.jpg[/img][/quote] no prosze coraz blizej coraz blizej :D :lol: qrde supersne foty :D bardzo mi sie podobaja :D i psy i foty :D
  12. no wlasnie Wy tu gadu gadu a ja musze czytac :evilbat: :lol:
  13. dobra wieci TZ wzial laptopa dzis z pracy jednak BOGOWIE istnieja ;) :lol:
  14. jajajajaajajjaja jejejjejejejessstttteeeemmmm zzzzaaaaakkkkoooooofffffaaaannnnnaaaa :D wwwwww ttttteeeeejjjjjj gggggggaaaaaaalllllleeeeeerrrri :D aaaa sssszzzzzccccczzzzzeeeegggggoooolllllnnnniiiieeee wwww Mmmmmmmaaaaaaaccccccczzzzzoooo :oops:
  15. Kara co Ty ostatnio robisz ze Cie nie ma i nie ma :evilbat:
  16. [quote name='Justi0022']Oj, to cicho miałaś w domu 8) i masz zaległości :drinking: Bońć tfarda :P[/quote] heheheheh nio ale co tam wazne ze pogodzeni ale moje przesiadywanie przed kompem ulegnie drastycznemu skroceniu :evil:
  17. no tak Wojtek odcial sie od polowy swojej lepsiejszej 8) :P ja sie nie czuje urazona ;) od kiedy meskie cialko uraza :D hihihihihihi [size=1]TZ_Wind :D w realu jeszcze lepsiejszy :D[/size] :oops: a w tym Bialymstoku same sliczne dziewczyny mieszkaja :D cczarnulka czekam na wiecej :D
  18. [quote name='Wojtek']Kota nie ma, myszy harcują... :lol: Ehhhhh, [b]dbsst[/b], [b]bez Ciebie to wszystko nie ma sensu[/b]... :-?[/quote] hihihihiihi ten to wie w ktora nute walnac ;) Wojtek :buzi: ;) [b]A WAS ukatrupie Systkie ida do szafy zeby wlasna galerie nadrabiec :evilbat: [/b] hihihihihihi Aggus ja sie z Toba drocze tylko w szafie tylko razem albo wcale ;) Sarcie wezme na kolanka i gitara ;) Wczoraj mielismy spiecie o kompa i o moje zaawansowanie w szukanie domu dla takiego jednego no i dym avanti i w ogoe ;) ale teraz moge :drinking:
  19. juuuuupi ale Wam sie fajnie dzialo :D Demonowi nie tylko wajchle urosly ;) :D
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hihihi na Waszym wyrku nawkalmuczamy sie slodkosci ;)[/quote]ja uwielbiam siebzieć w wyrku i pożerać zimny ananas , najlepiej prosto z puchy :wink: MNIAM A teraz na pacerek , potrenować RR[/quote] a ja wlasnie po obiadku niestety nie w wyrku i ja lubic ananasa :D
  21. hihihi na Waszym wyrku nawkalmuczamy sie slodkosci ;)
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Gaduły , ledwo co wylazłam od Dagi to u dbsst też nagadane :evil: Agga i Dbsst , flaszki zostały w szfie i orzeszki :wink: :lol: dbsst , podrzuć Szpilę na tydzień do RR,ale byłby bal :lol: :lol: !9 czerwca mam 19 rocznice zamążwyjścia :lol: , to i na lody i co inkszego się załapiesz :wink:[/quote] hahahahahaha pisze sie pod warunkiem ze ze Szpila mozemy na 19 rocznice wejsc do wyrka z wami ;) hihihihihi bedziemy lezec miedzy Wami a Agge zamkniemy w szafie hihihihihihihihihihi[/quote]no to w łóżku będzie ciasnawo ,ale co mi tam położymy sie w poprzek /bo nas 3 ,czyli ja , TZ i Ozzy +WY/ :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihihihi spoko damy rade ;) :D
  23. [quote name='Alicjarydzewska']Gaduły , ledwo co wylazłam od Dagi to u dbsst też nagadane :evil: Agga i Dbsst , flaszki zostały w szfie i orzeszki :wink: :lol: dbsst , podrzuć Szpilę na tydzień do RR,ale byłby bal :lol: :lol: !9 czerwca mam 19 rocznice zamążwyjścia :lol: , to i na lody i co inkszego się załapiesz :wink:[/quote] hahahahahaha pisze sie pod warunkiem ze ze Szpila mozemy na 19 rocznice wejsc do wyrka z wami ;) hihihihihi bedziemy lezec miedzy Wami a Agge zamkniemy w szafie hihihihihihihihihihi
  24. iiiiiiiiiiiiiiiiiii jaki miodzio :D :angel:
×
×
  • Create New...