-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska']wygodniej :) szafa skromnych rozmiarów bo to Kubkowa, a on duzo wieszaczków nie potrzebuje :lol: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] i do tego sa na m potzrbni mezczyzni do wykorzystywania ich szaf ;) :drinking: :drinking: [img]http://img123.echo.cx/img123/1139/obraz0287jv.jpg[/img] stoie na czatach dziewczyny ;)
-
fajowy banerek a fota faktycznie emblematowa :D
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']3 slepaku :lol:[/quote] 3???? ooooooooo to lece.....[/quote] co ja sie z Toba mam ;)
-
[quote name='Agga']ahahahah Szpileczko kochana :calus: upssss sory juz złaze z rekawa :oops: [b][color=red]JESZCZE[/color]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][/quote] hihi ni ejuz dobrz nie siedzisz na rekawie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='anetta']Dbsst, pytalam sie wcziraj jakis kilka stron wczesniej (:o ) "Dbsst, film mi sie nie otwiera. Slysze jedynie glos a filmu niet. Jake kodeki musze zainstalowac aby sie odtworzylo?" :P A foty wyrabiste :D[/quote] wiesz to strasznie trudne pytanie nie wiem :-? cholercia Agga siedzisz mi na rekawie :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]rękaw tysz możesz obciąć :lol: :drinking: :beerchug:[/quote] heheheheh tylko co moj TZ powie jak mnie z jednym rekawem zobaczy ;) no to zeby szafa sie powiekszyla ;) :drinking: :drinking: :drinking:
-
[img]http://img123.echo.cx/img123/6937/obraz0579dh.jpg[/img] Tylko bez wyglupow w szafie dbsst widze ze fredzle wiazesz siuuuuu z lapami ;)
-
[quote name='anetta']Dbsst, pytalam sie wcziraj jakis kilka stron wczesniej (:o ) "Dbsst, film mi sie nie otwiera. Slysze jedynie glos a filmu niet. Jake kodeki musze zainstalowac aby sie odtworzylo?" :P A foty wyrabiste :D[/quote] wiesz to strasznie trudne pytanie nie wiem :-? cholercia Agga siedzisz mi na rekawie :drinking: :drinking: :drinking:
-
qrcze jaki on jest szalowy :D i jaki wielki :D
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']jupi jupi duziiiiiiiiiio fotek kce :D[/quote] A chcesz pstryczka w nos??? Ja chce szpilke słyszysz!!! :lol:[/quote] a to zalzy czt ten pstryczek taki z czulosci bedzie czy nie ;) juz cos tam wlepilam sepie ;)
-
troche duszno jak to w szafie i jakies fredzle po nosie mnie gilaja ale co tam wazne ze chlodne napoje sa ;) :drinking:
-
Agga dawaj buziaka i lap sie za drina i cichaczem do szafy wskakuj zeby Ala nie miala klopotu ;) :drinking: [img]http://img123.echo.cx/img123/8376/obraz0408sj.jpg[/img]
-
Agga teraz musimy szeptem troche nie wygodnie mi w tej szafie Alu ae czego sie nie robi dla imprezki ;) :drinking: Agga nie nerwuj sie na domine ;) [img]http://img123.echo.cx/img123/4174/obraz0396xx.jpg[/img]
-
[quote name='Agga'][b]Wiecie co za duzo tu gadacie a za mało SZPILKI.... Składam reklamacje!!!!!!!!!![/b][/quote] napij sie z nami :D :drink_2: prosze :D
-
jupi jupi duziiiiiiiiiio fotek kce :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']nasze :drinka: :drinka: chłopaki wróciły :evil: :drinking:[/quote] o nieeeeeeeeeeeee powiedz im ze nie w pore i co to za krotki spacerek ;) :lol: :ak-shot:[/quote]umordowane wróciły bo Rumak narowisty za suczkami niucha :wink: :drinking: :drinking:[/quote] o teraz na paluszkach pijemy ;) :drinking:
-
wywalilo mnie cholerstwo i postu nie zapisalo :evilbat: [url]http://img175.echo.cx/img175/900/sarcia25it.jpg[/url] jaki klasyczny zabek :iloveyou:
-
ale za to jakie niebo masz piekne nad szkola ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']nasze :drinka: :drinka: chłopaki wróciły :evil: :drinking:[/quote] o nieeeeeeeeeeeee powiedz im ze nie w pore i co to za krotki spacerek ;) :lol: :ak-shot:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:[/quote] hehehhe :B-fly: :smilecol: :drinka: a na ile wyszli mezczyzni :roll:[/quote]kurcze nie wiem :roll: ale co tam :drinking: :drinking:[/quote] heheheheh postaw sobie mineralke kolo wyrka zebys nie musiala sie krecic z rana ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: i balujemy dalej ;)[/quote]z rana to ja do roboty wstaję /na 8.00/ :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] iiiiiiiiii ja tez :( ale to dopiero jutro ;) :popcorn: Twoje :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:[/quote] hehehhe :B-fly: :smilecol: :drinka: a na ile wyszli mezczyzni :roll:[/quote]kurcze nie wiem :roll: ale co tam :drinking: :drinking:[/quote] heheheheh postaw sobie mineralke kolo wyrka zebys nie musiala sie krecic z rana ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: i balujemy dalej ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:[/quote] hehehhe :B-fly: :smilecol: :drinka: a na ile wyszli mezczyzni :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ło maatko to Ty czlowiek o stalowych nerwach :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no toć ja kobita ze stali :wink: :lol: :lol: :beerchug: :drinka: :drinking:[/quote] hehehehe i to z dobrej bo krajowej :D ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]z Huty Katowice :lol: :lol: :lol: :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :multi: :BIG:[/quote] hehehhehehe :B-fly: to ja potancze bo mam to we krwi jak sie okazalo ;) :beerchug:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ło maatko to Ty czlowiek o stalowych nerwach :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no toć ja kobita ze stali :wink: :lol: :lol: :beerchug: :drinka: :drinking:[/quote] hehehehe i to z dobrej bo krajowej :D ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
jest przesliczny :D :D :D :D : D