-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
nawet mi nie mow takich rzeczy sayma
-
[quote name='lothia']no nie dziewczyny załamujecie mnie :evil:[/quote] ale to moja ostatnia bydgoszcz potem tylko poznan i wakacje w domciu :D
-
[quote name='Pasavera']:cunao: :cunao: :cunao: [size=2]Jak ona w fafelki sobie dmucha[/size] :lol: :cunao: :lol: :klacz:[/quote] bo to dmuchawiec ;) jest prawdziwy ;)
-
[quote name='sayma']:cry: :cry: :cry: jutro to ja odpadam bo na weselicho jade a to daleko i juz o [b]8 RANO [/b] mam fryzjera :evil: . Ale za to w przyszły weekendzik jak najbardziej sobotka mi pasuje :wink: :D[/quote] ja jade do Bydgoszczy a potem do Dagi chyba
-
[img]http://img291.echo.cx/img291/7784/obraz0578ma.jpg[/img] i poraz kolejny krzyzyk :D
-
[quote name='lothia']to jak się umawiamy, jak Wam pasuje?[/quote] ja po 12 ;) bo musze odespac dzis :D
-
[quote name='sayma'][quote name='lothia']ooooo Sayma to może Ciebie wkręce w foty Demonicznego?? a wogule to dzisiaj nie możecie mi odmawiać , bo mam imieniny :wink:[/quote] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!! :buzi: :buzi: ihihih i bez imienin nie byłabym Ci w stanie odmówić. Pewnie, mnie zawsze możesz wkręcić w foty aniołeczka mojego. [b]Musimy sie jak najszybciej umówić[/b]!!!!!![/quote] jutro :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote]heheheheh sayma chodze z nia na kurs wiesz gdzie nie moge tego na glos mowic bo nie cenzurapne Inia mam nowe wyrabane w kosmos skarpety rozowe w dziewczynki na jednej skarpecie jestes Ty na drugiej ja [/quote] mów mów tu sami swoiiii :wink: :D oojjaaa ja chcemmm je zobaczyc słodziutkie muszą być!!!! Może mi pożyczysz to jutro na weselicho w nich skoczę, to przynajmniej furrorę zrobie :wink: :D[/quote] sa zarabiste rozowe jasne z rozowym ciemniejszym i z dziewczynkom Toba na jednym przodzie i dziewczynkom na drugim to ja :D a dziewczynki sa otoczone zoltymi kwiakami:D[/quote] no nie mogę a nie dało by się fotecki chociaż jakiej strzelic dziewczynkom, bo do poniedziałku to strasznie długo zanim je zobaczę.[/quote] nie mam aparatu i musze dziewczyny wymyc jak na poniedzialek maja sie pokazac w qrw....................... Pas hehe cwaniaro ;)
-
[quote name='Pasavera']Hi hi Fiśka wycmokana :angel: dziękujemy :calus: [img]http://img225.echo.cx/img225/1865/10092243tl.jpg[/img][/quote] hihihihi nio :D
-
[quote name='lothia']ooooo Sayma to może Ciebie wkręce w foty Demonicznego?? a wogule to dzisiaj nie możecie mi odmawiać , [color=red]bo mam imieniny [/color]:wink:[/quote] :buzi: :buzi: :buzi:
-
[quote name='Pasavera']hi hi hi jaką Szpila minkę zrobiła :cunao: :klacz: :klacz: :klacz:[/quote] hehehe minke miniecstwo ochydne ;)
-
[quote name='lothia']a zrobisz foty? :lol:[/quote] zrobisz zrobisz ;)
-
[quote name='sayma'][quote]heheheheh sayma chodze z nia na kurs wiesz gdzie nie moge tego na glos mowic bo nie cenzurapne Inia mam nowe wyrabane w kosmos skarpety rozowe w dziewczynki na jednej skarpecie jestes Ty na drugiej ja [/quote] mów mów tu sami swoiiii :wink: :D oojjaaa ja chcemmm je zobaczyc słodziutkie muszą być!!!! Może mi pożyczysz to jutro na weselicho w nich skoczę, to przynajmniej furrorę zrobie :wink: :D[/quote] sa zarabiste rozowe jasne z rozowym ciemniejszym i z dziewczynkom Toba na jednym przodzie i dziewczynkom na drugim to ja :D a dziewczynki sa otoczone zoltymi kwiakami:D
-
dziekujemy ciociu Sylwio :D
-
[quote name='lothia']agabass jest superaśny proszę o więcej fotek, dawaj wszystkie tutaj :wink:[/quote] mondralo my czekamy na slonia :D :lol:
-
a cos special for me nosek albo uszko :D
-
[quote name='Daga&Oskar'][b]Szpilunia[/b] [size=6][color=red]SUPER, SUPER I JESZCZE RAZ SUPPPPPPPPPER !!!![/color][/size][/quote] dawno Pni tu ni ewidzialam prosze Pani ;) :lol: heheheheh sayma chodze z nia na kurs wiesz gdzie nie moge tego na glos mowic bo nie cenzurapne Inia mam nowe wyrabane w kosmos skarpety rozowe w dziewczynki na jednej skarpecie jestes Ty na drugiej ja :D
-
ale fajna jest taka :D wlochata :D i jaki ma badylek :dD wycmokaj Figunie w noseczka srodeczek :D
-
do zainteresowanych prezent sie baaaaaardzo podobal :D
-
hehehe spokojnie najpierw uszy potem traba ;) extra sa duzouszaste zwierzaki :D mniam :D
-
[quote name='malawaszka'][quote name='Camara']chyba będziesz musiała się do tego wszystkiego przyzwyczaić :wink: Twoje sunie teraz to stado rządzące się prawami... stada :-? Z tego widać, że Nanda zaakceptowała już Niunie[/quote] :placz: ja też kcem żeby Luna broniła Bolusia :bigcry: a ta maupa jakby tylko mogła to by na niego nasłała stado wilków :lol:[/quote] hehehehehehe kobiety ;) qrcze cudowne macie miejsca spacerowe Raj na Ziemi :D
-
[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.53.jpg[/url] jestem zakofffana :d lalalalallala :D w tym ciasteczkowym psie lalalalallala
-
[quote name='Siostra'][quote name='dbsst']do innych tez kieruje to pytanie ryby= moje odwiedziny ;)[/quote] naprawdę? wpadaj zatem, mój TZ robi pyszną solę z koperkiem, zapraszamy :D[/quote] mniam ale obawiam sie ze o wiecej niz jedna chodzi ;) hihihiii hi ano mam archiwum x w chacie nie da sie ukryc ;) :lol:
-
a to na koszmary Klatwa ;) [img]http://img272.echo.cx/img272/881/obraz0455xj.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']hihihihihi zakladaj waszka zakladaj :D :D :D[/quote] bo nie dosc ze ja przyjade to jeszcze szpila i TZ :D