-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='agabass']tego nie wie nikt a tak na marginesie Gomez to władca snu uuuu apsi apsi spaDAM BO MARCIN Z BROWARKIEM WRACA I ZARAZ MNIE ZABIJE ZA TE SIEDZENIE DOBREJ ZABAWNEJ NOCKI[/quote] opaoaoa do jutra :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']dodam 5 rano była a jakie psy aktywne[/quote]musi zahartowane w boju :lol:[/quote] heheheh tylko dlaczego potem w dzien spaly jak zabite ;)
-
zarabiste odrazu kce sie bawic :D extra [size=1]fiu fiu dziewczyny[/size] :D
-
[quote name='agabass']Ok. ale ciiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssszzzzzzza zara coś wrzucę[/quote] oki milcze jak nie wiem co
-
[quote name='agabass']tak ale raczej nie na forum bo są niezłe maski i zabiją mnie jakby wyszło na jaw[/quote] to my nikomu nic nie powiemy slowo slowo :D [img]http://img188.echo.cx/img188/6500/467qq.gif[/img]
-
a gdzie moja pasztet sesja :roll:
-
heheheheh masz cos jeszcze z tego wieczora :D
-
[quote name='agabass']a ja już myślałam, że to już a melanż ostry był wtedy uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bardzo[/quote] heheh no jakby po zdjeciach mozna wywnioskowac ze sie dzialo :d qrde lubie ten stan ;)
-
heheh fasola to w planach i to dalekich :evil: heheheh czuje sie jakbym miala w glowie melanz jak patrze na te foty :D
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] mnie sie marzy szlafrok frote taki mega gruby z napisem na plecach mistrzunio albo cos ;) hihihihihihi[/quote] i do tego frotowe skarrpety :lol:[/quote] hehehe rozowe wywijane :D agabass jak jabym sobie cos wyszyla to pozal sie Boze ;) a zreszta ja kce miec trzy takie szlafroki najwiekszy dla TZ mniejszy dkla mnie i najmalusienszy dla naszej ludzkiej Fasolki (wiec jeszcze muskamy poczekac ;))
-
[quote name='agabass']hahaha aż wstyd pokazać się w takim stroju, bo można nieźle nastraszyć uhahahauchacha[/quote] no wez mnie sie marzy szlafrok frote taki mega gruby z napisem na plecach mistrzunio albo cos ;) hihihihihihi
-
[quote name='agabass']dzięki dzięki to właśnie Czaszka[/quote] fajerancka :d
-
[quote name='agabass']Szczelne nie szczelne ale podomki, chyba, że [b]arimo[/b] masz z ortalionu. A co tak naprawde nie jest narażone na przeciekanie :wink:[/quote] hehe ale taka kozaka podmomka to calkiem fajerancka musi byc masz moze jakas podomkowa fote :D
-
Alicja ja wczoraj tyz dg nie mialam :(
-
[quote name='arima'][quote name='agabass'] tak najlepsze w domu są podomki :D[/quote] Podomki są za mało szczelne :lol:[/quote] heheh TZ nie moze zdzierzyc mojej domowej mode juz teraz a mysle ze jakbym mu w podomce wyskoczyla to wogole eksmisja ;)
-
[quote name='arima']Ja już nie pamiętam kiedy miastowe na sobie miałam :roll: pewnie już bym w nie nie weszła :lol:[/quote] a wiesz ja z kazdym dniem sie zastanawiam kto mi zwerza moje miastowe bo coraz nardziej skrepowane ruchy w nich mam :evil: zle krasnale
-
przepiekna usmiechnieta mordeczka :D
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']ale robie to tylko w stroju domowym ;)[/quote] ja pierwsze co robię to się przebieram w strój domowy, o inaczej nie miałabym w czym do roboty śmigać :wink: A Szpila jak zwykle urocza :lol:[/quote] hihi i ja wskakuje w krolewskie szaty bo te miastowe w domu takie nie wgodne sie robia ;)
-
hehehe ja mam wade wielka jedna jak mam brudne lapy to o spodnie albo o bluze wycieram i wnerwiam TZ ale robie to tylko w stroju domowym ;) a no taki pieszczoch Szpila w uklonie japonskim :lol: [img]http://img278.echo.cx/img278/8486/obraz0535nj.jpg[/img]
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] juz nie moge pluc na sprzet TZ wrocil ;)[/quote] ale masz rygor :o :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio bo zawsze sie ufaflunie ;) TZ ma pierwsze przymierze :roll: i morduje teraz Szpile kapciem eh ta Szpila to ma dobrze
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst']naaaaaaaaaaapeeeeeeeeewno ;)[/quote] hahah Kary nie ma i nie ma pewnie buszuje w truskaweczkach :)[/quote] pewnie szuka jakiegos przepisu na ciasto truskawkowe ;)[/quote] ojjjaaaa nie musiałaś mi tego robic teraz sie zaśliniłam troszeczke na samą mysl ehhhhhhhh........ :eating:[/quote] nioooo nie musialam sobie tego robic na sama mys slina mi cieknie jak psu
-
heheheh nie dzis sie smialam przez zacisniete zeby ;) juz nie moge pluc na sprzet TZ wrocil ;)
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] hehe u nas tez lacznie z oszustwem i podsiadaniem i lamentowaniem ;)[/quote] Ja jeszcze małego psa nasyłam. Mały pies nie lubi tych strzelanek, wierci się, popiskuje i rozprasza hamerykańskiego wojownika :evil:[/quote] :roflt: :shiny: dobre dobra u nas Szpila sie sama nasyla laduje sie na kolana ale to i tak nie wiele daje ;) ale dzis moglam obiad przy kompie zjesc :megagrin:
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] u nas hjest zawsze wojna ;) o kompa[/quote] u nas nie ma wojy tylko wyniszczanie psychiczne :evilbat: :D różne tam takie sztuczki się stosuje :wink:[/quote] hehe u nas tez lacznie z oszustwem i podsiadaniem i lamentowaniem ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']naaaaaaaaaaapeeeeeeeeewno ;)[/quote] hahah Kary nie ma i nie ma pewnie buszuje w truskaweczkach :)[/quote] pewnie szuka jakiegos przepisu na ciasto truskawkowe ;)