-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] hehehe moj laptopa sobie z pracy przyniosl ;) :lol: [/quote] u nas laptop nie wchodzi w grę, bo ma takie zabezpieczenia, że nic na boku nie da sie wgrać :-? ale komp jest mój i ja nim żądzę :clown:[/quote] hehehhe to macie pecha z laptopem a Ty masz szczescie ze jestes Pania i Wladczyniom kompa u nas hjest zawsze wojna ;) o kompa
-
[quote name='Justi0022']hehe a ja mojego stresuję, bo stoję mu nad głową, aby mi kompa udostępnił, że nie wie kim gra :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe moj laptopa sobie z pracy przyniosl ;) :lol: bo inaczej dym slysze wlasnie konie i przeklinanie ze runde musi czekac hahahahha
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] hahaha moj TZ pyta kim walczy Twoj ;)[/quote] mówi, że nie pamięta kim - najważniejsze, że hamerykańskim żołnierzem hehe :lol:[/quote] a to nie to bo moj teraz jest w czasach starozytnych ;) i jest tu armia rotkow czy jakos tak :D
-
czekam na relacje ;) i poprosze linka :D
-
ale za to robia fajne zabawki dla piechow tylko szkoda ze takie drogie :evilbat:
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] tak teraz jest najwazniejsza bitwa gry on go bije potem on zbije kogos a potem ktos ucieknie :roll:[/quote] A mojego ciągle w Normandii zabijają i zły chodzi i jara fajkę za fajką :lol:[/quote] hahaha moj TZ pyta kim walczy Twoj ;)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
qrcze jak ja bym poscioskala ta fytrzana grozna suke :d qtora posiada spojrzenie laleczki :D -
[quote name='Wojtek']trzeba napuścić na nią dbsst, to wkleiii 8)[/quote] kogo zaatakowac no kogo :D :D Wojtek foty mi wisisz tak apropo :evil:
-
naaaaaaaaaaapeeeeeeeeewno ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] TZ od 2 godzin gra :evil:[/quote] To go utul tym krawacikiem :evil: :lol: :lol:[/quote] hehehehe teraz to moge z okna skakac on ma wojne z rzymem czy cos :fadein:[/quote] czy wy oby napewno nie widzieliście się cały tydzień :wink: :D[/quote] tak teraz jest najwazniejsza bitwa gry on go bije potem on zbije kogos a potem ktos ucieknie :roll:
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] TZ od 2 godzin gra :evil:[/quote] To go utul tym krawacikiem :evil: :lol: :lol:[/quote] hehehehe teraz to moge z okna skakac on ma wojne z rzymem czy cos :fadein:
-
[quote name='sayma'][quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']do zainteresowanych prezent sie baaaaaardzo podobal :D[/quote] :klacz: ma szczęście, że się podobał, bo jak nie to :tard: dziefczyny, nie chcę się wtrącać między wódkę a zakąski, ale sayma nie miała na myśli podobieństwa boksa szpila, który jest do oddania ( hehe, fajnie że :wink: ) z jej pańcią :oops: :wink:[/quote] hahahahh Justi :biggrina: w żadnym wypadku chodziło mi o naszą "ukochaną" :black: :evil: wspólną hmmmmm znajomą :roll:. Ale to tylko chwilowe skojarzenie nabzdyczonej minki, którą owa znajoma ma na twarzy bardzo często (damesa)[/quote] w zasaszie to tego grymasu z twarzy nie zdejmuje nawet jak sie usmiecha tomine ma ropucha przejechanego przez walec i podeptanego przez wojska pruskie :evil: :x
-
hihihi Komka jak pieknie wyszla olllalla pieknie w telewizorni wyglada :D
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'] Lothia spadam sie z niedopieszczonym psem potulac ;)[/quote] ty tu nie chromol o psie, że niedopieszczony - TZ z delegacji wrócił, imieniny miał a ona nam tu oczy szpilęcją :lol:[/quote] TZ od 2 godzin gra :evil:
-
[quote name='lothia']NIE TAKICH WYKIWAŁ, MARTWIĘ SIĘ ŻEBY SZPILA NIE PADŁA Z WYCZERPANIA[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahahaha taraz to mnie rozbawilas Szpila to czarny ogier pogoni za sloniami hahahahaha
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']hehehe obawiam sie ze nie [/quote] ups :oops: :lol: :lol:[/quote] ale ja widze uderzajace podobienstwo do mnie corcia we mnie sie wdala :lol: Lothia spadam sie z niedopieszczonym psem potulac ;)
-
[quote name='lothia']hahaha najpierw musi go dogonić[/quote] nie martw sie ;)
-
hehehe obawiam sie ze nie raczej podobienstwo bylo do naszego szefa badz jednej takiej lafiryndy z pracy :evil: 0X :evilbat:
-
i jeszcze bede go kiziac i milac a potem dam szpili na porzarcie :D
-
[quote name='sayma']hahahah rewelacyjna fotaa, niezły wygibusssek z Sabulki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g14.jpg[/img] Kara to Ty na motorku jeździsz? To szybciutko bedziesz u nas w Lusówku :wink: :D[/quote] ze swieza dostawa truskawek ;)
-
[quote name='lothia']i świetnie , bo ja mam w lipcu urlop i foty mu pstrykać , a potem na dgm je instalować :wink:[/quote] raczej psitulac i tulkac i tarmosic i calowac i czochrac :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara']Belci zawsze jest wesoło :P ale slodziaste piekniaste oczeta ehhhhhhhhhhhhhhh :D -
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']a no lipiec :D a ja jutro widze sie z Lothia :D :eviltong:[/quote] :cry: :cry: :cry: :cry: :puppydog:[/quote] i bede glaskac Demonika i psitulac :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']nawet mi nie mow takich rzeczy sayma[/quote] hahahhaah ale widzę, że skojarzenia od razu w dobrym kierunku (oczywiście nie chciałam tu w zadnym wypadku MOJEJ ukochanej Szpilakówny obrazić, tylko jakieś takie pierwsze skojarzenie miałam :buzi: )[/quote] wez moje zycie leglo w gruzach mam do oddania psa bokser szpila :evilbat:
-
a no lipiec :D a ja jutro widze sie z Lothia :D :eviltong: