Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Justi0022']Ja trochę nie na temat, ale chyba przegapiłam jak się potoczyła dalej historia Bolka z kontenera :D[/quote] Bolo wrocil do swoich "prawowitych" wlascicieli ostatnio go widzialam wygladal niezle hihihi Daga Daga nie kus ;)
  2. [quote name='daga10011']nie ma mowy :evilbat: ...a kiedy o torun znow zachaczysz???????lody wciaz czekaja 8)[/quote] no nie mow ze jeszcze masz lody :o 18 czetwca mam egzamin o 9 potem do promotora a potem jestem wolna ;)
  3. fajerancki rozowiutki ozorek :D
  4. [quote name='Justi0022']zaśmiecimy jej topik pier-dołami hehehe :x[/quote] heheheh ANI MI SIE WAZCIE niech sobie spadnie na dol w spokoju
  5. heheheh zarabista akita :D
  6. [quote name='Pasavera'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']opuszczasz nas i Szpile na tydzien???????[/quote] niooo ale to za tydzien ;) [/quote] :o :( :cry:[/quote] qrcze przestancie bo bede ryczec jak bobr ;)
  7. jaki ten piechol do Bolka z kontenera podobny tylko Bolo troche ciemniejszy
  8. [quote name='Justi0022']Oj tak, kombinacje alpejskie :lol: Czasem umierałam ze strachu, ze coś sobie zrobia, ale pomna uwag, aby się w ich sprawy za bardzo nie wtrącać - w końcu krew się nie leje - siedziałam tylko z wielkimi gałami :o i ich obserwowałam :lol:[/quote] to trzeba miec stalowe nerwy :D
  9. [quote name='daga10011']opuszczasz nas i Szpile na tydzien??????? :cry: :cry: :cry:[/quote] niooo ale to za tydzien ;) wiec jeszcze z Wami jestem :D
  10. [quote name='agabass'][b]Wojtek[/b] Sycylijski dosiadacz bizonów - niezłe fotosy. No to ja też w fanclubie. [b]Agga[/b] on w pracy jak na plaży, więc nie licz na jakieś pracowite foty Pozdrawiam[/quote] hehehehe Wojtek robisz furore jestes na fali DGMniaczek to moze jeszcze jakies :D waszka ale jak dla mnie to za malo Orsini ;)
  11. [quote name='agabass']Nie wiem czy mnie zauważyłaś - to taka wariatka co się przyglądała jak Demonik się załatwiał hehehe.[/quote] heheheheh Lothia i zauwazenie hihihihihihihii ostatnio mnie nie widziala a sie zemna umowila hahahahhahahahaha
  12. :lol: :lol: hahaha istna sztuczka cyrkowa glowa w paszy lwa i to LWIA glowa w paszczy lwa ;) :lol:
  13. zazdroszcze Wam :cry:
  14. [quote name='Siostra']debe, może zrób tak, jak opowiada Halama o panu Józku i jego kurczakach, naucz Szpilę wysyłać maile :D[/quote] heheheheheh noooooooo hahahahahha dobre tylko potrzebny Halama a raczej pan Jozek ;)
  15. no nie moge :cunao: :cunao: [size=7][u][b][color=darkred]R[/color] [color=green]E[/color] [color=brown]W[/color] [color=orange]E[/color] [color=olive]L[/color] [color=blue]A[/color] [color=black]C[/color] [color=yellow]J[/color] [color=olive]A[/color][/b][/u][/size] [size=1]mysle ze Szpila by sie w tym rozrabiaxctwie oddnalazla [/size];) :lol:
  16. [quote name='Siostra']Na tydzien??? :o A Szpila jedzie z Tobą? Już zacxzynamy tęsknić, kofana.[/quote] nie Szpila zaostaje z mojm bratem pech tak chce ze w tym samym czasie TZ ma delegacje mama wyjezdza na wakacje ale zostaje brat ;) a nie moge jej wziasc bo jade na kurs i nie moge sie nia zajmowac wtedy :( nie wiem jak przezyje tydzien bez Szpili :( no i bez WAs
  17. oooo prosze jak sie pieknie bawia a jak najmlodsza DGM - niaCka :D podoba sie jej nowa "siostra" ;) :lol:
  18. qrde szalowa jest :D napewno sie uloza ;) boksery to towarzyskie psy ale tez lubia sie podasac ;) wtedy sie kolonich chodzi a o to przeciez biega ;)
  19. [quote name='malawaszka']dbsst - to jak?? bierzesz przykład z Siostry??? :angel:[/quote] jezeli Siostra zamieni sie na TZ to z Siostry i z Ciebie waszeczko wezme przyklad z radoscia ale narazie to coraz drazliwszy temat :cry: agabass lece na gelryjke podziwiac prawdziwych mezczyzn w boju ;) tylko kawe odstawie ;) Just-tea hehe dzieki ale teraz jej calowac nie bede bo je surowa golonke bleeeeeeee pozniej ;) Siostra ja tez nie daje rady ;) ale bedzie przestoj jak wyjade na tydzien :D
  20. lece spac pa fajnie ze wrocials Daga
  21. super jest wejdz na PwP
  22. aaaaaaaaaaaale widzicie jest nowy boksia na Paluchu sliczny
  23. hihihihihihihihi niooooo teraz gotowa do zdjeci :D
  24. [quote name='Agga'][quote name='LAZY']Ale zmaltretowaliście tą biedna Sare!!! :evil:[/quote] Oj odrazu zmartretowaliscie 8) Trzeba było panienke ładnie odswierzyc...[/quote] hihihi i teraz jest pachnaca jak wiosna :D
  25. zeszloroczny spioch :d [img]http://img140.echo.cx/img140/9458/84141816pg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...