Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='asher']Najważniejsze, ze piesio nie jest katowany i głodny. A w ekipie to on juz przeciez jest :wink:[/quote] nioooooooooooooooooo :D najwazniejsze ze nie chodzi glodny
  2. no nie wiem dzis znowu kce jom oddac :evilbat: jak mnie pociagnela to na kolanach po podworku przejechalam :evil: male a silne ak cholera
  3. zeby nie bylo ze sie nie napocilam ;) [img]http://img199.echo.cx/img199/8820/obraz0515ho.jpg[/img] no to chyba lece spac ;) [img]http://img199.echo.cx/img199/9656/obraz0494eb.jpg[/img]
  4. hehehehehe pewnie ma pchly kolo ogona i dlatego biega jak szalony ;) :lol:
  5. hehehe napocilam sie jak bobr ;)
  6. zeby nie bylo ;) [img]http://img199.echo.cx/img199/3930/obraz0569ys.jpg[/img] daj buziaka [img]http://img199.echo.cx/img199/3118/84242015ai.jpg[/img]
  7. dbsst

    Mejk

    a gdzie nowe foty 8)
  8. no dzis gadulec totalny :D
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']jesoo ja tesh mam lenia dziś :-? a gdzie foty/?? :evil:[/quote] foty na kompi sie starzeja ;)[/quote]Czy foty się już zestarzały? :o Dbsst , twój Rumak był dziś w szkole rewelacyjny :angel: ,tylko próbował żreć pszczoły :evilbat:[/quote] mow mow mow ile pszczol zjadl ;) mrowka nie kce mi sie nic robic ;)
  10. o jeżu jaka cudniasta sikawa :D
  11. [quote name='Justa']:lol: :lol: :lol: dbsst ja jestem samowystarczalna 8)[/quote] no co Ty masz takie dlugie rece :D
  12. qto Ci takie sliczne zdjecia robi :D Justa
  13. [quote name='Koma'][quote name='Alfik']Obiecala (fotki malej Komeczki), a nie dala :evil:[/quote] ale zaraz da ;)[/quote] juou jupi jupi :D :angel:
  14. [quote name='Alfik']Obiecala (fotki malej Komeczki), a nie dala :evil:[/quote] :-? :( :evilbat:
  15. [quote name='Basenji']Będzie! Zdrówko :D[/quote] ale co bedzie czy bedzie zakochana para czy bedzie droga plazma ;)
  16. [quote name='baskomaniak'][quote name='dbsst'][quote name='baskomaniak']... ... w rogu ekranu pojawi się kwadracik...[/quote] i beda momenty ;) :D hurra hurra tylko zeny swiatlo nie zgaslo ;) :oops:[/quote] Miałem na myśli ekran telewizora plazmowego wiszącego na ścianie... :wink: Pozdrawiam :D[/quote] eeeeeeeee nieeeeeeeeeee co mnie tam ta droga wyczesana plazma interesuje ja kce kisc uczuc tych mlodych zobaczyc ;)
  17. [quote name='baskomaniak'][quote name='dbsst']no nie jaki klimatyczny odcinek ciekaw [b]co sie bedzie dzialo jak sie skoncza dogo newsy [/b]:D :oops:[/quote] Ja wiem ... 8) ... w rogu ekranu pojawi się kwadracik... :wink: Pozdrawiam :D[/quote] i beda momenty ;) :D hurra hurra tylko zeny swiatlo nie zgaslo ;) :oops:
  18. [quote name='malawaszka']jesoo ja tesh mam lenia dziś :-? a gdzie foty/?? :evil:[/quote] foty na kompi sie starzeja ;)
  19. no nie jaki klimatyczny odcinek ciekaw co sie bedzie dzialo jak sie skoncza dogo newsy :D :oops:
  20. :new-bday: :smilecol: :laola: :tort: SYSTKIGO NAJ NAJ NAJ :D :D :D
×
×
  • Create New...