-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']HA HA HA debest!!! Meta w domu - jak się nie mieszka z rodzicami 0X[/quote] to jest jezcze Ławeczka ;) zima tez niezle sie sprawdza ;) wytrenowane mam doopsko w takiej mecie ;) i polecam ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no niemoge jakie przerazajace zebbbiska :D wrrrrrrrrr
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale na szczescie po knajpie zostaje meta w domu a latem ŁAWKA miejsce magiczne ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
qrczaki jakiego ja mam lenia zis to tylko ja wiem
-
[quote name='Justi0022'][quote name='Alfik']Taj Justi, ale to tylko nas dotyczy :lol:[/quote] no właśnie :lol: :cunao: agabass też może być jeszcze spokojna :lol:[/quote] hehehe uz niedlugo dziewczyny juz niedlugo :evil: a bedziecie mialy pierwszys plomien i systko sie wtedy zmieni :evil_lol: zdjenc niet nie kce mi sie teraz wklejac moze pozniej ;)
-
ide z psem ;)
-
[quote name='Alfik']To może maleńka terapia odwykowa :wink:[/quote] ale taka ktora nie kaze mi eodejsc od kompa
-
[quote name='Alfik']to co Panienka wczoraj robila :question: :wink:[/quote] chyba wyszlo mi zmeczenie z tygodnia ciagle niewyspana ;) ta dgm mnie wykonczy
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']miała dość czy nie miała, ale nie uważacie że to totalne buractwo?? sprzątać kanjpę jak ludzie jeszcze siedzą??? :evil:[/quote] ja Cie rozumiem bo u nas w niektorych tez tak robia :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
witam ja jestem snieta jak pies i wypluta jak nie wiem co szok nie mam sily sie ruszac
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']fszyscy poszli spać a mnie się chce pohgadać z kimś!!!!!!!!!!!!! :motz: wrrrr czy u Was - w dużych miastach - większych niż 140 tys podejrzana Dąbrowa G. :evilbat: też o godzinie 24 w knajpach puszczają piosenkę "Doobraaanocccc, dooobraaaanocccc ......" a jak piosenka się skończy to zaświecają światła, wywalają na środek knajpy odkurzacz, mopy, szmaty :evilbat: i cały ekwipunek do sprzątania i szaleją z tym między klientami???? :scream7: :scream_3: :shock: :chainsaw: :2gunfire: :snipersm: :boom: :ak-shot: :angryy: :motz: totalne buractwo, chamstwo i drobnomieszczaństwo!!!! to w "Klubie Muzycznym" - NIE IDŹCIE TAM LUDZIE!!!! :evilbat: :evillaug: :haha: sie zemściłam :icon_roc: :peace: Dziękuję za uwagę :shiny: :grins: Dobranoc - cierpię na chroniczny brak miejsc do odchamiania się oraz na zbyt małą ilość realnych przyjaciół :shock: fszyscy sie zestarzeli albo wyjechali :help1: :Help_2: :puppydog: :wallbash: poza tym jestem :stupid: :tard: :silly: prowadzam nocne monologi w galerii moich psów - widzicie co napisałam - PSÓW!!!! MAM DWA PSY!!!! myślałam, że nigdy nie będę miała dwóch :sweetCyb: i już mam lepszy humor :grins:[/quote] jestes NIESAMOWITA- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lothia chyba bedziesz musiala mnie budzic jutro znaczy dzis ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']no to nakrapianych snów :angel: /moja znajoma ma dalmatynkę ,Wenus .Bawiła się zawsze z Harleyem jak mnie 1 raz zobaczyła z małym Ozzy to warczała na niego jakby chciała powiedzieć zeżarłeś Harleya :wink: /[/quote] hihihihihihihi :D pa :buzi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']ja bez aparata ,a w moim telefonie aparata niet tylko u aKuby a on dziś wybył do babci :-?[/quote] Kuba duzy minus ojjjjjjjjj duzy qrde Ala dalmatynczyk kolejne moje marzenie ;)[/quote]Crouella de Moon :o[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhaahhahaha tylko z charakteru lepsiejsza :D i to duzo :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']ja bez aparata ,a w moim telefonie aparata niet tylko u aKuby a on dziś wybył do babci :-?[/quote] Kuba duzy minus ojjjjjjjjj duzy qrde Ala dalmatynczyk kolejne moje marzenie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']ni ma z czego śmiać :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] jak nie jak tak a som foty :D[/quote]nie ma :evil: no i całe szczęście :D[/quote] :puppydog: :bigcry: o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pewnie wygladal jak dalmatynczyk ;) w kropki :D[/quote]bardziej jak Pawlakowy dzik , to ja jak dalmatyńczyk :oops: :evil:[/quote] no nie czemu nie ma fot oj Alu ale sie usmialam teraz hehehehehe
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']ni ma z czego śmiać :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] jak nie jak tak a som foty :D[/quote]nie ma :evil: no i całe szczęście :D[/quote] :puppydog: :bigcry: o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pewnie wygladal jak dalmatynczyk ;) w kropki :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']ni ma z czego śmiać :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] jak nie jak tak a som foty :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :([/quote] no to oć rumak Cie przywiezie :D[/quote]kiej on nie osiodłany jest ci :lol:[/quote] to nie szkoda zadna jest ma pani. Rumak moj jak aksamit jest i Twej osobie nie stanie sie na nim ni krzywda ni smutek ;) :lol:[/quote]oj tego to nie byłabym taka pewna , dzis twój Rumak mnie wciągnął do błotka :evilbat: i nie chciał iść tam gdzie ja :evil:[/quote] buuuuuuuuuuhahahahahah moj ci on moj :D naogladal sie szpili w blotku i pozazdroscil :D
-
[quote name='Dalma&Maja']No to przyjdzie mi przewertować każdą stronkę "Szpili" :wink: I na pewno na tym nie stracę, bo i Szpila jest śliczniutka i Twoje fotki sobie pooglądam :angel: A tak to oglądam topic Szpileczki, ale przyznaję się bez bicia, że wszystkich stron nie widziałam... tyleż ich jest... ale obiecuję, że się zabiorę za oglądanie :oops: :D[/quote] heheheh ja sie wcale nie dziwie to jest nie do ogarniecia juz teraz ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :([/quote] no to oć rumak Cie przywiezie :D[/quote]kiej on nie osiodłany jest ci :lol:[/quote] to nie szkoda zadna jest ma pani. Rumak moj jak aksamit jest i Twej osobie nie stanie sie na nim ni krzywda ni smutek ;) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :([/quote] no to oć rumak Cie przywiezie :D
-
moich jest peeeeeeeeeeeelono na Szpili ;) oki to ja lapie trop i zaczynam meczyc ;)
-
jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d
-
Branoc :(