Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ło maatko to Ty czlowiek o stalowych nerwach :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']a niech się nam dzieje :multi: :drinking: :drinka: :laola:[/quote]no to sie nam imprezka rozkręca :ylsuper: :HUT012: :beerchug: :drinking: :laola:[/quote] Ala jako organizator ma prawo nas wykopac jak juz bedziemy za glosno spiewac ;) :drinking:[/quote]ja przyzwyczajona jezdem do śpiewów i hałasów/tak zawodowo :wink: / :beerchug:[/quote] :o ło a zawodowo to co robisz ze zwyczajna jestes ;) do takich rzeczy :D :drinking: Justi ja bede przytakiwac nie jestem pewna czy za chwile wydusze z siebie slowo ;) :drinking: jak w takim tepie bedziemy sie zaprawiac - do boju oczywiscie
  3. dbsst

    Mejk

    a moze Mejk pogubil pregi i teraz ich szuka :roll:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']a niech się nam dzieje :multi: :drinking: :drinka: :laola:[/quote]no to sie nam imprezka rozkręca :ylsuper: :HUT012: :beerchug: :drinking: :laola:[/quote] Ala jako organizator ma prawo nas wykopac jak juz bedziemy za glosno spiewac ;) :drinking:
  5. oooooooooooo koniecznie wlep fotki :D
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']a to jak zmeczona to zdroffko drogie panie :D :popcorn: :drinking:[/quote]zdrówko po raz pierwszy :drinking: :HUT012:[/quote] hehehehe po raz pierwszy :drinking:
  7. a to jak zmeczona to zdroffko drogie panie :D :popcorn: :drinking:
  8. dbsst

    Mejk

    [quote name='arnika']dokładnie. co to za lenistwo? [color=red]fajowe psy zobowiązują [/color]8)[/quote] ah moje slabe serce moje lamenty i wolania zostaja bez odpowiedzi :D
  9. [quote name='Alicjarydzewska']Dbsst :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: zdrówko :beerchug:[/quote] hehehe zdrowko :popcorn: :D :drinking: tylko co rodzina powie jak Cie zobaczy taka ten tegez ;) :lol:
  10. no co ja uwielbiam foty :D
  11. juuuuuuuuuuha juuuuuuuuuuuuuuuuha to imprezujemy :drinking:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']:lol: to bylo wesolo :D wycmokaj łobuziaka po nochalku :D[/quote]było bardzo wesoło ,bo oba z bullkiem robili takie numery że pod koniec to juz wszyscy rechotali ,a ja musiałam mocno nóżki ściskać :lol: :lol: :lol: wycmokany oszkliwiec ,wyciumkany :calus: i widze że znowu głupnie bo idzie z Kubą i TZtem na spacer :wink:[/quote] hehehehe czyli masz chate wolna :D
  13. :lol: to bylo wesolo :D wycmokaj łobuziaka po nochalku :D
  14. qrde mi na biochemii nigdy nic nie wychodzilo wszyscy mieli czerwone a ja zolte wszyscy mieli zolte a ja fioletowe w probowkach innych nie bylo zapachu a z mojej walilo chyba chemia nie jest moja mocna strona ;) :lol: a to co mi najlepiej z chemii szlo to wychodzenie z sali cwiczen ;)
  15. buuuuuuhahahahha rewelacja [url]http://img127.echo.cx/img127/4198/p61200063hb.jpg[/url] :angel:
  16. [quote name='malawaszka']hahaha i dopiero teraz zauważyłam że Wojtek tam ducha wyzionął :lol:[/quote] iiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhha ihhhhhhhhhhhhhhhha :D Wojtek normalnie zakladam Twoj fun club ;)
  17. :o ło matko a coz to za straszne tematy sliczna Furia :D
  18. to dawaj te foty wystawowe :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no ja też wtedy wyleciałam dość wysoko wgóre aż sie potem dziwiłam , bo ze mnie lekkoatletka zadna :oops: ,a jedna upadek z wysoka dość bolesny :( Twój rumak wczoraj zwiał z placu ćwiczeń .Pobiegł za przeszkode zrobić siku :lol: :lol: , myślałam że sama sie zleje :lol:[/quote] hahaha ach ten moj rumak jest taki samodzielny :D[/quote]byle czego bym ci nie polecała/byle kogo , chyba :o / :lol: Ide sie szykować do szkółki ,trza wziąć gumiaczki :-?[/quote] to trzymam kciuki za Rumakowego Rumaka w skrocie RR ;) mam nadzieje ze dzis tez cos odpali :D[/quote] :evil: lepiej niech nie odpala :wink:[/quote] no wez niech cosik zajstruje to bede miala sie dzis z czego a raczej z KOGO posmac :D
  20. dbsst

    Mejk

    [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']Mejk juz nas nie koffa :( i dlatego zdjec jest mniej niz zero :evil:[/quote]no i smutno :( :cry: :cry: :cry:[/quote] wrecz DRAMATYCZNIE :cry:[/quote]popadne w deprechę :evil:[/quote] ja tez i to nie taka zwykla tylko paranoidalna ;)[/quote]no i się w sobie zamknę , już mi oko lata . :( NIECH mnie ktoś przytuli :cry:[/quote] hahahahhahaha i co gorsza bede miec napady lekow
  21. [quote name='agabass']śpiolek Gunio straszny, ale go wyciągnę zaraz na długi spacer, to ożywi się cukrzyk :lol:[/quote] o i my dzis mamy w palanach jakis mord na psie ;)
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no ja też wtedy wyleciałam dość wysoko wgóre aż sie potem dziwiłam , bo ze mnie lekkoatletka zadna :oops: ,a jedna upadek z wysoka dość bolesny :( Twój rumak wczoraj zwiał z placu ćwiczeń .Pobiegł za przeszkode zrobić siku :lol: :lol: , myślałam że sama sie zleje :lol:[/quote] hahaha ach ten moj rumak jest taki samodzielny :D[/quote]byle czego bym ci nie polecała/byle kogo , chyba :o / :lol: Ide sie szykować do szkółki ,trza wziąć gumiaczki :-?[/quote] to trzymam kciuki za Rumakowego Rumaka w skrocie RR ;) mam nadzieje ze dzis tez cos odpali :D
  23. dbsst

    Mejk

    [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']Mejk juz nas nie koffa :( i dlatego zdjec jest mniej niz zero :evil:[/quote]no i smutno :( :cry: :cry: :cry:[/quote] wrecz DRAMATYCZNIE :cry:[/quote]popadne w deprechę :evil:[/quote] ja tez i to nie taka zwykla tylko paranoidalna ;)
  24. [quote name='Alicjarydzewska']no ja też wtedy wyleciałam dość wysoko wgóre aż sie potem dziwiłam , bo ze mnie lekkoatletka zadna :oops: ,a jedna upadek z wysoka dość bolesny :( Twój rumak wczoraj zwiał z placu ćwiczeń .Pobiegł za przeszkode zrobić siku :lol: :lol: , myślałam że sama sie zleje :lol:[/quote] hahaha ach ten moj rumak jest taki samodzielny :D
  25. hihihihi spioch pospolity ;)
×
×
  • Create New...