Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. nie nie nie Tobie podziekowania a Evelinie specjalny poklon :modla: z duzym :buzi: :D :D :D
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']chcialabym :lol: .ale czasem trzeba sie oderwac :-?[/quote]dbsst Daga ma nas po prostu dosyć :evilbat: ONA nas nie TOCHA :bigcry:[/quote] o nie zniose systko ale nie to ze Daga nas nie TOCHA :bigcry:
  3. [quote name='malawaszka']buuahaha to ja w takim razie tesh wole być facetem :lol: i [b]nie mieć wąsów [/b]:lol:[/quote] i brody (no chyba ze broda ci nie przeszkadza ;))
  4. ojjjjjjjjj tam ;)
  5. [quote name='daga10011']lo matko-przerwijcie ta impreze i daj fotki prosze :evilbat: ..zostawic was na chwile nie mozna bo nagadaja tyle,ze oczy bola :lol:[/quote] to nas nie zostawiaj :D
  6. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']nie dam ;)[/quote] :evilbat: [size=7][b]TO NIE IDE SOBIE !!!![/b][/size] :evilbat:[/quote] no nie idz sobie :D bo bendem plakac :fadein:
  7. [quote name='arima']Ale głupoty piszecie :lol: Luna ma długie wlosy poprostu jak panienka a Bolek jak to chłopiec łogolony :lol:[/quote] :roll: eee to ja dzieki Bogu nie jestem panienka (a moze co za pech) bo nie ma takich sumiastych wasow (jeszcze) i takiej marynarskiej brody (i obym nie maila ;) )
  8. [quote name='malawaszka']zaraz zaraz - pierwa jestem w kolejce :lol:[/quote] o nie nie nie ja bylam pierwsza i koniec kropka ;)
  9. nie dam ;)
  10. hehehehe dobre dobre :D Szpila w chuscie wlosy beda nie poczochrane ;) hihihihi superowe karuzelowe stworzenia ;)
  11. [quote name='agabass']ok najpierw zapytam kiedy ma wolny termin i zapraszam do salonu[/quote] oooooooo dobrz dobrze to ja sie pisze ;)
  12. [quote name='malawaszka']jeszcze się nie skarżyła, ale kto ją tam wie jakie są powody permanentnego dokuczactwa bolusiowemu :lol:[/quote] hihihihihi to moze trzeba zastanowic sie czy Bolo nie czuje sie malo meski z powodu mniej bujnego zarostu hahahhahahahaha
  13. oooooooo nie to juz wiem u kogo sie bede czesac przd imprezami :D licze na znizki ;)
  14. [quote name='sayma']hahah no to przestań na chwile buszować i wrzucaj foty :wink: :D[/quote] qrde nie moge chyba bede na grono dgm posilki sciagac ;)
  15. [quote name='malawaszka']obym nie musiała Luny ogolić aby wyglądało że to bolut zarósł :lol:[/quote] hehehhehehehe nio ;) a Lunetka nie ma kompleksu ze zarost na twarzy ma wiekszyod swojego menia ;) :lol:
  16. [quote name='agabass']:drinka: No to balujemy cały tydzień a gdzie zdjęcia Szpili imprezowiczki :drink1: :beerchug: :HUT012:[/quote] zdjecia so m ale nie ma czasu wstawic bo buszuje po sieci ;)
  17. [quote name='malawaszka']hahaha jeszcze parę mieszków [size=1]włosowych[/size] :lol: i Bolutkowi urośnie :angel:[/quote] hehehehehe to chuchamy na te mieszki [size=1]wlosowe[/size] i czekamy kiedy to mezczyzna z zarostem kobitke przegoni ;) :lol:
  18. [quote name='malawaszka']haha ale na tej focie wudać jakie są różne - Bolutek ze swoją malutką bródką :angel:[/quote] wiesz niema sie tu czego cieszyc z tej wiekszej brody bo ja ma....................DZIEWCZYNA hahahahhahahahha :wink: :lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no wlasnie Wy tu gadu gadu a ja musze czytac :evilbat: :lol:[/quote]no tak ty to bys tylko obrazki oglądała :evil:[/quote] nio ja lubie komiksy ;)[/quote]ale tam tysz cza cytać :roll:[/quote] hihihi ale nie duzo ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']barek ibufecik tysz niziutko zrobiony co by sie plastiki nie połamały :lol:[/quote] heheheh zastawa najwazniejsza :D
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no pelzajac ;) inny chod nie wskazany ;)[/quote]to ja chodniczki pozwijam , lepiej się popełznie :lol:[/quote] hehehehhe dobra :D i jak mozesz to rogi drzwi zabezpiecz na wysokosci pelzajacej glowy ;) musze w pracy pozniej jakos wygladac ;)[/quote]poduchom i śpiworkiem ogacem , bedzie miętko :wink:[/quote] no to sie czuje odrazu lepiej :D
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no wlasnie Wy tu gadu gadu a ja musze czytac :evilbat: :lol:[/quote]no tak ty to bys tylko obrazki oglądała :evil:[/quote] nio ja lubie komiksy ;)
  23. ja kce sesje pasztetowa 8)
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no pelzajac ;) inny chod nie wskazany ;)[/quote]to ja chodniczki pozwijam , lepiej się popełznie :lol:[/quote] hehehehhe dobra :D i jak mozesz to rogi drzwi zabezpiecz na wysokosci pelzajacej glowy ;) musze w pracy pozniej jakos wygladac ;)
×
×
  • Create New...