Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='KaRa_TC']Tęsknił ktoś za mną? :-?[/quote] a jak myslisz :-?
  2. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']ja kce foty ja kce foty ja kce foty[/quote] dbsst załozyc ci kaftanik? :lol:[/quote] tylko ladny i w bialym mi nie do tawarzy jak masz inny to czemu nie ;)
  3. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']a tu kilka Szpilek[/quote] jak to kilka Szpilek ???? :o Przeca jedna Szpilosława jest :wink:[/quote] eee tak jedna Szpinakolad jest tyle ile min ;) Kara zwariowalas truskawki maja mi sie znudzic phi ;)
  4. [quote name='KaRa_TC']Kiiieeepsko mam dopa na koniec :oops: :oops: :oops: :([/quote] bywa pies sie topi łańcuch pływa ;) hihihihi jakie fajne dzieciaczki :D
  5. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Poprosze długie streszczenie co się tutaj działo przez moją dłuugą nieobecność :lol: Bo teraz mogę na DGM znów siedzieć do późna, bo wszystko pozdawałam :D Kiedy przyjezdzacie do Poznania bo nie wiem na kiedy tego grilla szykować :wink:[/quote] jedno slowo IMPREZA u Ali kilka dziewczyn siedzialo w szafie ;) + jakies przerywniki w postaci fot pokemona ;) 26 czerwca :D :D[/quote] To rozumiem,że truskaweczki mam szykować i grilla :lol:[/quote] T R U S K A W K I :D :D :D
  6. suuuuuuuper GRATULUJE :D a jak polak :D
  7. [quote name='bellatriks']Biały miś Biały miś dla dziewczyny Którą kocham i kochać będę wciąż Lecz dziewczyna jest już z innym I pozostał mi po niej smutek, żal. Hej, dziewczyno! Spójrz na misia On przypomni, przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego, białego misia Który w oczach ma tylko same łzy. Płynie czas, tak jak rzeka I nie wrócą, nie wrócą tamte dni W moim sercu jest dziś rana Którą zetrzeć możesz tylko ty. Hej, dziewczyno! Spójrz na misia On przypomni, przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego, białego misia Który w oczach ma tylko same łzy. dbsst: dla Ciebie "Biały Miś" :P heheheheheh normalnie tak piknie odspiewanego bialego pluszaka ;) dziekuje :buzi: ale wole te zdjeciowe biale misie ;) bo som slicznosciowe
  8. [quote name='malawaszka']hahah dzis wyjątkowo i potem cała broda zapluta :lol:[/quote] hehehehe faflula ;)
  9. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale mnie tu obgadujecie :lol: To już się usprawiedliwiam czemu mnie nie było : po pierwsze internet się zepsół , po drugie komputer się zepsół, po trzecie koniec roku szkolnego i musiałam codziennie się duuużo uczyć :-? A żadnych kolesi nie było :wink:[/quote] dobra dobra to ja sobie pozwole przetlumaczyc Po pierwsze Olek po drugie Bartek Po trzecie Adam wszystkie imona wymyslilam ;) ale chodzi o sens czyli Kara ma nas w...........klawiaturze i nawet nie kce opowiedziec jak na tych randkach bylo 8)[/quote] Haha dobrze by było :lol: Mnie faceci to omijają :lol: :lol:[/quote] hehehehe a swistak siedzi i zawija w te sreberka ;) nie kcesz nam powiedziec to nie
  10. [b]G R A T U L U J E[/b] :multi: :smilecol: :laola: :beerchug:
  11. [quote name='KaRa_TC']Poprosze długie streszczenie co się tutaj działo przez moją dłuugą nieobecność :lol: Bo teraz mogę na DGM znów siedzieć do późna, bo wszystko pozdawałam :D Kiedy przyjezdzacie do Poznania bo nie wiem na kiedy tego grilla szykować :wink:[/quote] jedno slowo IMPREZA u Ali kilka dziewczyn siedzialo w szafie ;) + jakies przerywniki w postaci fot pokemona ;) 26 czerwca :D :D
  12. :o to mozna tak ozorem zrobic :o :lol: [url]http://img181.echo.cx/img181/5073/p61600397oq.jpg[/url]
  13. [quote name='KaRa_TC']Ale mnie tu obgadujecie :lol: To już się usprawiedliwiam czemu mnie nie było : po pierwsze internet się zepsół , po drugie komputer się zepsół, po trzecie koniec roku szkolnego i musiałam codziennie się duuużo uczyć :-? A żadnych kolesi nie było :wink:[/quote] dobra dobra to ja sobie pozwole przetlumaczyc Po pierwsze Olek po drugie Bartek Po trzecie Adam wszystkie imona wymyslilam ;) ale chodzi o sens czyli Kara ma nas w...........klawiaturze i nawet nie kce opowiedziec jak na tych randkach bylo 8)
  14. wrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrr
  15. ja kce foty ja kce foty ja kce foty
  16. a tu kilka Szpilek Szpila uciekinier [img]http://img285.echo.cx/img285/7100/obraz0087fu.jpg[/img] Szpila wielki zab ;) [img]http://img285.echo.cx/img285/8065/84141734lb.jpg[/img] Szpila rozowy ozorek ;) [img]http://img285.echo.cx/img285/4149/obraz031i1om.jpg[/img]
  17. hehehehhehe niedlugo ide z moim pokemonem niech tylko syscy pojda na film do domu ;)
  18. jski sweet obrazek [url]http://img237.echo.cx/img237/1206/p61600462kt.jpg[/url] :angel: :angel:
  19. [quote name='malawaszka']o jaaa debeściaku coś faktycznie zaczęło chyba u mnie tezż pylić bo dziś mam zapuchnięte oczyska i wogóle jakoś tak alergicznie się czuję :-?[/quote] wspolczuje waszko baaaaaaaaaardzo
  20. ale ja juz dzis sie mam dobrze :D
  21. hurrrrrrrrrrrrrrrra hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra :angel: :angel:
  22. KOCHANI jest taka sprawa ze [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11339&postdays=0&postorder=asc&start=45]RUDY potrzebuje kasy zeby ZYC[/url] jesli ktos moze sypnac groszem to plizzzzzzzzzzzzzz
  23. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']mowilam ze jak mnie nie ma to nie pisac :evil: nic sie nie sluchaja :([/quote] mnie też nie słuchają :evilbat: to się odwdzięczam :evilbat: a tak wogóle to jak tam zdrówko?? już lepiej? ;)[/quote] juuuu lepiej duuuuuuuuuuuuuuuuuzo myslalm ze sobie powariuje na dg a tu TZ dzwoni ze wraca wczesniej :evilbat: :fadein:[/quote] no nie :o :evil: przywiaz się do krzesla przed kompem i Szpile wez jako odstraszacz i siedz tu z nami :lol:[/quote] hehehe mowisz ale wzial laptopa a tym ze w laptopie nie ma gry :evil:
  24. jupi jupi jaki pieny ten MÓJ pycholek :D :angel:
  25. [quote name='daga10011']To sie cieszymy,ze juz ci lepiej :D .a mi Gala cos zachorowala i auto sie popsulo :cry:[/quote] uuuuuuuuuuuuuuuu :( nie dobrze :(
×
×
  • Create New...