Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='daga10011']no cio Ty???????? :o :lol: ona wsitko sprzeda z takiiimi minamiiiiiiiiii :lol:[/quote] hehehehehe mowisz jak obije sie Wam o uszy casting na pokemona to dajcie znac ;) :lol: :lol: hahahaha lece spac :buzi:
  2. kilka Szpilek [img]http://img129.echo.cx/img129/4908/obraz0607dx.jpg[/img] [img]http://img71.echo.cx/img71/1172/obraz0187ur.jpg[/img] [img]http://img129.echo.cx/img129/6407/obraz0486ix.jpg[/img] i moj debesciak [img]http://img129.echo.cx/img129/2636/obraz0523js.jpg[/img]
  3. hehehe chyba spolecznej bo zupa byla za slona ;) :lol:
  4. a to na dobranoc Daj pychola [img]http://img71.echo.cx/img71/1172/obraz0187ur.jpg[/img]
  5. [quote name='daga10011']lo matko :lol: ...a ja tu staram sie kontakty z kosmitami nawiazac-musze z nia pogadac jak bede w Wawce :D :wink:[/quote] heheheheh spoko jak bedziesz grzeczna to moze swoim statkiem kosmicznym w krztalcie kosci Cie przewioza ;)
  6. [quote name='daga10011']ona jest po prostu darem od kosmitow-przyznaj sie :lol:[/quote] hahahhahahaha wydlao sie ktoregos dnia a raczej nocy przylecial wielki statek kosmiczny podobny bylo do kosci. Wysiedli z niego kosmici i zostawili swojego zwiadowce Szpilke ;)
  7. hehehehe Elfie Ucho to za latwa podpowiedz droga Aggo ;) Daga no nie taki ufok jeden ;)
  8. spij malutka spij [img]http://img89.echo.cx/img89/470/84141783di.jpg[/img] hahah Daga a moze to nie pies tylko kosmita :roll:
  9. [quote name='Alicjarydzewska']dobranoc dzieciacki :calus:[/quote] nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  10. [quote name='daga10011']to daj jakies fotecki jeszcze 8) :P[/quote] wlasnie znowu sie posikalam juz mylse ze mnie niczym ten pies nie zaskoczy i jednak sie myle za kazdym razem ja nie wiem czy to zgodne z prawami natury to jak ona spi :D
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']koniec roku szkolnego :cry:[/quote]no to koniec roku a nie koniec Kary :-? no nie :wink:[/quote] a moze Kara ma wazniejsze spotkania 8) no wiecie
  12. [quote name='daga10011']cichociemna :lol:[/quote] hehehehehehhe no
  13. [quote name='daga10011']jak ja zwal tak zwal :lol: ...ona ma tysiace twarzy i tysiace imion :lol:[/quote] heheh to fakt na naszym osiedlu Szpila jest nazwyana psem 1001 imion ;)
  14. [quote name='Agga']MOja dzidzi kochana juz starenka jest :roll:[/quote] ale dalej jest sliczna :D
  15. [quote name='daga10011']opis pasuje na 100% do Szpinakolady :lol:[/quote] mowisz to mi ulzylo ;)
  16. nie no ale mordeczka Sarciowa cudna :D
  17. hehehehehehehe wlasnie Szpila spi na klapoucha mine ma menela szczene wysunieta glowe o wyrko a ucho na glowie na czole w zasadzie o zmienila pozycje teraz ma dziubek z fafli czt to napewno moj pies :roll:
  18. [img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2607.jpg[/img] [img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2606.jpg[/img] [img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2609.jpg[/img] nie no wszystkie sa zarobiste :D ale on asliczna byla (jest tez ) ale jaka ona do mojej zolzoliny podobna :D piekna cudna Sarunia :D
  19. normalnie Cie nie ma
  20. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']qrde Wysie faktycznie nie strachacie :evilbat:[/quote] czys ty zgłupła Szpilowsławy sie bac :o :lol: No co ty ja tylko kochac.... :angel:[/quote] hmmmmmmmmmmmm mam do oddania psa mial byc starszny a nie jest ;)
  21. jakie cudniaste biale misie ja kce bialego misia :D
  22. psia kosc :evilbat:
  23. mam nadzieje Agga ze widzisz moje info na gg :evil:
  24. [quote name='agabass']ok zrobi się nową galerię dla odważnych[/quote] hehehehehehehhehe waszka to moze Ty przode kcialas przecie ;) :lol:
  25. qrde Wysie faktycznie nie strachacie :evilbat:
×
×
  • Create New...