[img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2607.jpg[/img]
[img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2606.jpg[/img]
[img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2609.jpg[/img]
nie no wszystkie sa zarobiste :D
ale on asliczna byla (jest tez ) ale jaka ona do mojej zolzoliny podobna
:D piekna cudna Sarunia :D