Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Wojtek'][img]http://img38.echo.cx/img38/7808/mg0086xy6vh.jpg[/img] Oooo, jaka ładna dziewczyna! :D Trzeba ją koniecznie umówić z Wind na sesje zdjęciową :lol:[/quote] AMEN qrde z chlopem sie zgodzilam :D moja MAJOWA WIND :iloveyou:
  2. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']mowilam ze jak mnie nie ma to nie pisac :evil: nic sie nie sluchaja :([/quote] mnie też nie słuchają :evilbat: to się odwdzięczam :evilbat: a tak wogóle to jak tam zdrówko?? już lepiej? ;)[/quote] juuuu lepiej duuuuuuuuuuuuuuuuuzo myslalm ze sobie powariuje na dg a tu TZ dzwoni ze wraca wczesniej :evilbat: :fadein:
  3. qrcze ile czytania a fotki niet :( mowilam ze jak mnie nie ma to nie pisac :evil: nic sie nie sluchaja :(
  4. [quote name='Anakin']najpiękniejsze bokserzątko na świecie!!![/quote] [b]Witaj[/b] :D widze ze i Ty pochodzisz z dziwnego miejsca na wswiecie ;) badz w internecie ;) hihihi i bardzo dziekuje za uzanie moje corci qtora dzis kocham nad zycie :d ZYJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE i katar mam maly i w ogole dzis jest OK i zdalam egzamin i zostal mi tylko jeden :D wiec w najgorszym wypadku tylko jedna kampania wrzesniowa :D a czuje sie dobrze tylko dzieki WAM :D
  5. [quote name='Betina']Niech nadzieja będzie z wami... :bigcool:[/quote] [b]witaj dobra duszo :D[/b] [size=1]czy my sie znamy czy sie dopiero poznajemy[/size] :D :angel:
  6. a to na dobranoc [img]http://img187.echo.cx/img187/1148/obraz0619ci.jpg[/img] bawcie si edobrze za duzo nie piszcie po galeriach bo jutro osiwieje ;) z nadrabiania
  7. [quote name='LAZY']U nas lipa tak pyli, ze jakby snieg padał. Ja to tylko sie denerwuje, bo mi pyłki wpadaja do oczu i włażą pod szkła kontaktowe i strasznie wtedy oko draznia, ale poza tym to zadncyh alergicznych objawów nie mam...współczucia i duza buzka :buzi:[/quote] Ci zazdroszcze normalnie :D hihii ona mnie do szalu doprowadza teraz
  8. [url]http://img44.echo.cx/img44/1204/sarcik105gx.jpg[/url] buuuuuuuuhahah ajaki zabek :d ale slodziakowaty bokser :D
  9. [quote name='Maga100']Niech zyje bystrość! :oops: Ale już o tym zapomniałam, bo mój TZ jak mu powyciągał kawałki tych 50zł z gardła, to potem siedział i składał to do kupki. Częśc zaginęła w gardzieli bezpowrotnie, ale na szczęscie nr był w całości. Posklejał i w banku nam wymienili :D Leon więc nie będzie musiał oddawać ze swojej michy :D[/quote] hehehe bystry czlowieku ;) ale dobrze ze 50 zl jednak zostalo 50 zlotymi ;)
  10. wstawiam fotki zebyscie mi wybaczyly ze dzis nie pochulam z Wami po topikach :( oto jak teraz wlasnie wygladam [img]http://img187.echo.cx/img187/8884/obraz0599oa.jpg[/img] a tak wyglada Szpila qtora sie dobrze czuje i rozwala mi chate teraz :evilbat: [img]http://img187.echo.cx/img187/2563/obraz0231om.jpg[/img]
  11. [quote name='Alfik']Wspólczuję Ci bardzo. Bądź dzielna :wink:[/quote] he hehe dzieki nawet nie mam sily przejzec innych galerii :(
  12. wlasnie dlaczegoo m :evil: ini
  13. qrcze wiecie co tak wlasnie cos myslalam ze mi leki odczulajace dzis nie pomagaja no i nie pomoglt\y umieram na uczulenie wpadlam na chwile ale dzis to napewno z Wami nie posiedze :( nic nie widze normalnie qrde co sie dzieje
  14. jaka Figa patykowa jest patyczak hahahhahaha
  15. dzis bede malo przy kompie :( laptop zostaje dzis w pracy :(
  16. i masz sczescie bo podobno dzis komus sie znowu przestawilo ;) i chcial hmmmmmmm rzadzic ;)
  17. Leon zjadl Ci kase
  18. hehehehe ;) dzieki
  19. bedzie dobrze :d a moze badania krwi rozwialy by stresy zwiazane z brzuchem
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']koniec roku szkolnego :cry:[/quote]no to koniec roku a nie koniec Kary :-? no nie :wink:[/quote] a moze Kara ma wazniejsze spotkania 8) no wiecie[/quote]pojedziesz , sprawdzisz i dasz znać :wink:[/quote] tak jest zloze oficjalny donos :lol:
  21. ale sliczny krol :D
  22. ja kce fotki bankiera :lol: :lol: musialam ;)
  23. o jak fajnie ze juz wieczor :roll: 8)
  24. qrde o 12 to ja w qrwidolku siedzie :oops: malawaszka ja tez nie dostaje powiadomian nie wiem czemu :-? dziewczyny jestescie wariatki to nie drugi off Kabaszpilon bo jak Was czytam to leja mie sielzy ze smiechu ;) ale jesli chodzi o nadrabiania to fakt zanim nadrobe inne galerie to juz nie wiem o co biega na poczatku ;):roll: ale dzis krece wr hihihi zdjecia Szpili to zapychacze :D
×
×
  • Create New...