Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Wind']ryba-pila, Fajnie, ze wpadlas :-) Jesli chodzi o uwielbienie wobec terierow, to lacze sie z Toba :-) Zdjec przywiozla cale 4GB :o Lecz po selekcji nie zostala nawet polowa :lol: Mam nadzieje, ze nie zanudze Was Majka i moim TZ-tem ;) Balet :lol: [img]http://img222.echo.cx/img222/3037/mg8716xy7fv.jpg[/img] A teraz fotka zrobiona przez mojego TZ-ta. [img]http://img147.echo.cx/img147/6510/mg8777xy0pc.jpg[/img][/quote] hehehehehe czupurek nie pies ;) ale faktycznie Wind nie przesadzaj z ta wielkoscia zdjec ;) :lol:
  2. nic nie bylo w faktach a teraz kolega pod warszaawa znalaz poturobowanego psa i niekt nie chce pomoc teraz czeka na przyjaz strazy miejskiej zobaczymy no i ma numer na paluch
  3. ale zarabiste foty
  4. no no no pan reZySer sie znerwowal ;)
  5. [quote name='Justi0022']o, dziefczyny grypsują :wink:[/quote] hehehe wcale nie moge Cie zaprosic na grono musze znac Twojego maila tylko :)
  6. ciekawe kto jeszcze jest na gronie
  7. Rewelacja odcinek ja za starych dobrych czasow ;)
  8. o moj piekny Fuksik jakie to jest miecho :iloveyou:
  9. zarabisty "bandyta" jest z Raptusa przepiekny
  10. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Tęsknił ktoś za mną? :-?[/quote] a jak myslisz :-?[/quote] nio właśnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:[/quote] Właśnie wydaje mi się, że troche tak i troche nie :lol:[/quote] cale szczescie ze przewalas to wlasniowanie bo mi sie juz literki zamazywaly ;) jak pisalam wlasnie ;) [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a3.jpg[/url] mniaaaaaaaaaam
  11. [quote name='agabass']no ta pancia taka dobra tyle roskoszy psu przyniosła[/quote] tylko czemu gumowej hahahahhahahaha
  12. [quote name='agabass']i pwenie polsatu :lol:[/quote] heheheh dokladnie bylam ciekawa czy ktos skuma znalazlam wlasnie Twoja osobe na gronie :D wyslalam Ci zaproszenie :D
  13. [quote name='Agga']Wróci na pewno.....jak tylko wyniucha zdjecia Sary.... co to ja chciałam :roll: [img]http://img271.echo.cx/img271/8844/sarenka0014pw.jpg[/img] Ale głuptasy kawałek jedzenia mi na łapce połozyli... :evilbat: [img]http://img268.echo.cx/img268/6182/sarenka0029ir.jpg[/img] dbsst cip cip...no chodz...[/quote] ko ko ko jeZdem ;) ja kce niebieski w lapeCki kaftanik ja kce :D :angel: ale Sarunia jest kozaka :D
  14. [url]http://foto.onet.pl/upload/23/84/_491178_n.jpg[/url] hihihi awans z podlogi na wyrko ;)
  15. no nie moge Gomez to ma podejscie do dzieci :lol: :lol: :sg168:
  16. buuuuuuuuuuu
  17. [quote name='Siostra'][quote name='KaRa_TC']ja w życiu nawet 2litrów piwa nie wypiłam :lol:[/quote] KaRa, a masz Ty dziecko dowód osobisty? Bo jeśli nie, to wszystko jasne :D[/quote] Kara ma paszport dgm ;) :lol:
  18. pijok pijok :D
  19. [quote name='KaRa_TC']a ja idą do szkoły wchodzę na pole trsukawek, wracając tak samo , przed i po obiadku :lol:[/quote] mniaaaaaaaaaaaaaaaam
  20. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Tęsknił ktoś za mną? :-?[/quote] a jak myslisz :-?[/quote] nio właśnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:
  21. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']Kara zwariowalas truskawki maja mi sie znudzic phi ;)[/quote] mi tam się już trochę przejadły :roll:[/quote] normalne wariatki[/quote] e tam jakbyś jadła w takich ilościach co ja to pewnie też by Ci się przejadły :lol:[/quote] ja codziennie kilo zjadam :D + sitko ;)
  22. [quote name='KaRa_TC']:o :o :o to może na pole truskawek lepiej ciebie nie wpuścić, bo jeszcze żadnej truskawki nie zostawisz :lol:[/quote] a widzisz i tu w dobra strone zmierzasz ;) z krzaczkami zjem agabass jestes odpowiedzialana za dzisiejsze pijanistow ja za chwile ide na lody a potem z psem a potem to nie wiem ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  23. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Tęsknił ktoś za mną? :-?[/quote] a jak myslisz :-?[/quote] nio właśnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie :-?
  24. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']Kara zwariowalas truskawki maja mi sie znudzic phi ;)[/quote] mi tam się już trochę przejadły :roll:[/quote] normalne wariatki
×
×
  • Create New...