-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Weron_ciau']dbsst skarzy sie ze tu nei zagladam ale moze na żywo szpile zobacze kto wie ;) Szpila trawe od keidy je? :wink:[/quote] od zeszlego roku ;) :lol: zasmakowala i wiosna lato jest na zielonej diecie ;) kto wie kto wie Werona :D
-
:o o shit to opatentuj t ow jednej saszetce i jesyem Twoja ;)
-
[quote name='asher'][quote name='dbsst']widze kanalkowe znajome tereny ;)[/quote] Macie nad kanałkiem skały, palmy i wielbłądy? :o Fiu, fiuuu... Chyba zacznę jeździć do was na spacery 8)[/quote] no ba asher u nas to wiesz druga hameryka systko jest ;)
-
ja kce foty ja kce foty :evilbat:
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']a ta ruda postac ollla llla [/quote] hmmmm..... :hmmmm: muszę się zastanowić, które z nas dwojga ma większy udział rudo-kasztano cholera wie czego :fadein:[/quote] hihihihiih :P lepiej dawaj foteCki malego lepunia ;)
-
i superowski kolor :D
-
[quote name='daga10011']Preston sliczny chlopak :D [size=1]i jego mamusia fajna tez[/size] :D[/quote] my to jednak mamy dobry gust :D
-
[quote name='daga10011']ja tyz chce cmoknac :lol: .Gratuluje temaciku-pomozemy ci moze w wymyslaniu?????????to bedzie bardzo oryginalna praca-na pewno nie plagiat :lol: :evilbat:[/quote] heheheheheh dobra ;) jestem za ;) dobra Koma mowisz i masz
-
ło matko jaki malutki lepeniek :o czarny ;) sliczny ten łepeniek a ta ruda postac ollla llla :D super kizi mizi foty :D
-
[quote name='Justi0022']O, dziś dzień otwarty dla mordy :wink:[/quote] hehehehehe nio ta morda mnie normalnie rozwala od wczoraj mam rzepa nie psa
-
[quote name='KaRa_TC']Ja tyż chcę cmoknoć[/quote] a prosze uprzejmie morda do cmokania :D jest dzis ogolnodostepna ;)
-
hihihi nio jestem taka wrecz rozpuszczone ;) w tych zachciewankach ;) sorka za bledy ale oczy mi sie lepia
-
[quote name='Maga100']Obejrzałam wszystko i przeczytałam wszystko. Gaduły! A to ja, sprzed 2 lat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/OazawgrachAtlas.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Sahara.jpg[/img] I parę miesięcy temu z malutkim jeszcze Leonkiem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Leonija.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Naspacerze.jpg[/img] Więcej na szczęscie w kompie nie mam :evilbat:[/quote] hihihi jakie rodeo ;) i widze kanalkowe znajome tereny ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Szpila dumna ze ma taką pańcię :wink:[/quote] hihihihi moja mordenia do cmokania :D[/quote]dasz se tysz cmoknąć :wink:[/quote] hehe a prosze comoknij se ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']ko ko ko jeZdem ;) [b]ja kce niebieski w lapeCki kaftanik ja kce[/b] :D :angel: ale Sarunia jest kozaka :D[/quote] kaftanik czeka moja droga...[/quote] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)[/quote]Agga , łapaj dbsst bo chcemy fotki w kaftanku :wink:[/quote] ale dzis po drodze do bydgoszczy widzialam kosa mikre niebieska w kwaitki stokrotki ale tak czadowa ze ja kce taki kwiatowy mochod teraz
-
[quote name='Alicjarydzewska']Szpila dumna ze ma taką pańcię :wink:[/quote] hihihihi moja mordenia do cmokania :D
-
[quote name='Justi0022']I Nobla do tego :wink:[/quote] hihihi chyba Jobla ;) a to moj piesiolek dumny ze mnie ze w koncu mam temat ;) [img]http://img26.echo.cx/img26/5322/obraz0578td.jpg[/img]
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']ko ko ko jeZdem ;) [b]ja kce niebieski w lapeCki kaftanik ja kce[/b] :D :angel: ale Sarunia jest kozaka :D[/quote] kaftanik czeka moja droga...[/quote] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']no to nie plagiać tylko wymyśliwuj :lol:[/quote] hehehe jak ja cos wymysle to odrazu dostane angaz w nasa normalnie ;) :lol:
-
o matko jaki kreci pychol do calowania [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t16.jpg[/url] wiecei co te Wasze psy z dlugimi pycholami takie do krecikow podobne ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie wyobrazam sobie sytuacji jak ktos ukradlby mi Szpile ja bym sie chyba z rozpaczy zachlastala. mam wiesci udla mi sie dzis z promotorem spotkac i mam temat :D[/quote]no to pisiaj , pisiaj :lol:[/quote] hahaha a bende bende pisiac w mojej pracy odkryje to co nie odkryte, udowodnie to co nie udowodnione, uswiadomie to co nie uswiadomieone, stworze nowy kanon rehabilitacji w polsec bede drugim bede drugim Dega Polskiej rehabilitacji i drugim Weissem..........................a potem mnie udoopia za plagiat na obrnie hahahhahahahahahahahaha
-
ja kce Fuksia w DOMU U MNIE ;) ale zajac poziomka :d :angel:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale Luneta jest sliczna to jej trzeba przyznac :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nie wyobrazam sobie sytuacji jak ktos ukradlby mi Szpile ja bym sie chyba z rozpaczy zachlastala. mam wiesci udla mi sie dzis z promotorem spotkac i mam temat :D
-
jakie fajne kulki wlochate a jak je sie je z wygladu sa strrrrasznie slodkie :D