-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='agabass']czekaj zara taką znajdę[/quote] oki czekam daga nawet mi nie mow bo jak to to czym mysle to musisz w tej sekundzie opuscic ten pokoj bo mi corke deprawujesz :lol: 8) :lol:
-
[quote name='agabass']aaaaaaaaaaajjjjjjjjja[/quote] hehehe sie wie ;)
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']Ka-ka a co Ty mi tu trujesz my sie zatesknimy na smierc [/quote] hehehe....Ty nie wiesz, co mówisz, ja się dopiero mogę rozgadać i rozpisać.... :evilbat: więc lepiej zbieraj siły przez wakacje :wink:[/quote] spoko spoko ja juz mam "podkute" opuszki ;) moge udezac w kalisze non stop kolor ;) tylko jest jedna zasada nie gada se jak mnie nie ma ;) :evilbat:
-
hihihi no wlasnie kto widzial pomarszczona krowe
-
sasiadow to mozesz gdzies wyniesc ale kabel zostaw ;) ej tam egzaminiy to fajna rzecz mozna tak narzezbic w g........ tak namieszac a osoba z drugiej strony biorka ciagle zachowuje kamienna twarz i nie parska Ci smiechem (gorzej jak parsknie to juz dno ;) )
-
[quote name='agabass']no na maxa się wczuwa zwarjowana wariatka[/quote] hihihi a pozniej tak patrzy i stracha systkie duchy z okolicy [img]http://img66.echo.cx/img66/4521/obraz0779cm.jpg[/img] krowa jedna
-
dobra po raz milionowy raz moj spioch zezowaty [img]http://img272.echo.cx/img272/1466/obraz0027bi.jpg[/img] hehehehe no wlasnie widac na tym zdjeciu jak sie wczuwa w duchy ;)
-
hmmm i ja widze ciemnosc ciemnosc widze ;)
-
[quote name='agabass']duuuuuuuuuuchy duuuuuuuuuuuuchy aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu widzę umarłych ludzi[/quote] no chyba tak ale tylem ich prawie nie podnoszac glowy z lap 8)
-
[quote name='agabass']rozstrzygnę ten spór gadół - obie jesteście MISTYRZAMI GADULSTWA W Gadułowie i drapiecie się po głowie[/quote] [img]http://img272.echo.cx/img272/5624/smiejesie1oe.gif[/img] nie mozliwa jestes Ka-ka a co Ty mi tu trujesz my sie zatesknimy na smierc :cry:
-
[quote name='agabass'][b]dbsst [/b] no to co jak zawsze hlup pijemy nie mulimy się [b]Ka-ka[/b] A bskowiroza brrrrr groźna tylko o północy wtedy puchną od niej strasznie oczy[/quote] hehehehe wariatko a siu mi z tym piwem dziecko mi na zla droge sprowadzasz ;) pochlaniam orzeszki i ubolewam ze ma w odmu szczekajacy dywan (moj pies tylem drzwi oszczekal cos nie wiem co bo w szedzie cisza :o ) moze jakas fote poszukam ;)
-
hehehe Wind chyba kolejna fanka a to oznacza ze kolejna Dusza do ZAMECZANIA CIE HA HA HA
-
[quote name='Ka-ka']o jeżu kolczasty !!!!!!! mój stan agonalny boksowirozy sie odnowił :iloveyou: P.S. i piffko mają, też chcę :cry:[/quote] hahahhahahha no tom sie ciesze ;) i gratuluje odwagi ;) tyle stron to ja bym nawet zajrzec nie kciala ;)
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']ja jestem milczek z natury[/quote] no to żart chyba :cunao:[/quote] alez to prawda ja jedynie cytuje ;) Branoc :D
-
[quote name='agabass']to takie bielańskie rymowanie wyniesione jeszcze ze szkoły :lol:[/quote] hehehehe to dawa jakas foteCke :)
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe i to tydzien jak czesc wyjedzie a te [b]gaduly[/b] zostana ;) [/quote] :D przypomne tylko że do tych gaduł Ty też należysz :lol:[/quote] hihihi nie nie nie ja nie gadula ja tylko odpowiadam ;) :lol:[/quote] hehe winny się tłumaczy :evilbat:[/quote] hihihi to nie tlumaczenie to stwierdzenie faktu ;)[/quote] taaa, tak się mówi... :evilbat: eno [b]dbsst[/b] trzeba umiec czasem się przyznać :lol:[/quote] nie nie nie moja droga ja jestem milczek z natury wiec nie jest to mozliwe zebym do gangu gadul nalezala 8)
-
[quote name='daga10011']:o :o :o :o ja mam arachnofobie i moj TZ tez :roll: ..a moja corcie wczoraj zlapalam jak otworzyla okno i pajaka zapraszala-a duzy byl :o .nie taki pajeczak,tylko lekko owlosiony-brr......gruby i grube nogi....fuj......paniki nasialam :oops:[/quote] eeeeeeee fuuuuuuuuu
-
[quote name='agabass']na Duracza? A rczej do parku BielanyIII to stały rewir nasz czyli mój i Goma jesteśmy tam codziennie, a nad kanałek też czasem uderzamy więc chętnie na spacer się wybierzemy. Szpila kiredy i gdzie tylko chce, to i [b]Maczo[/b] może by chętnie Pozdrawiam[/quote] o prosze jak Ty do mnie interesujaco rozmawiasz
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe i to tydzien jak czesc wyjedzie a te [b]gaduly[/b] zostana ;) [/quote] :D przypomne tylko że do tych gaduł Ty też należysz :lol:[/quote] hihihi nie nie nie ja nie gadula ja tylko odpowiadam ;) :lol:[/quote] hehe winny się tłumaczy :evilbat:[/quote] hihihi to nie tlumaczenie to stwierdzenie faktu ;)
-
[quote name='agabass']o ja mam czipsy orzechowe a piwko zabija pragnieniae ale dobrze[/quote] spadaj Ty duszo nieczysta zaraz sie ofaflunie [img]http://img272.echo.cx/img272/1219/smiley718tw.gif[/img]
-
[quote name='agabass']kaczstory i potwory Gomez pogromca kaczorów Basenji Ninja[/quote] hihihihihihi [img]http://img272.echo.cx/img272/9129/karateka1sz.gif[/img] faktycznie podobny :lol:
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe i to tydzien jak czesc wyjedzie a te [b]gaduly[/b] zostana ;) [/quote] :D przypomne tylko że do tych gaduł Ty też należysz :lol:[/quote] hihihi nie nie nie ja nie gadula ja tylko odpowiadam ;) :lol:
-
[quote name='agabass']wino też się da wypić więc do dzieła zdrówko jak to mawia Basenji[/quote] ale ja mam dzis ochote na rasowy napoj bogow a zreszta na stole mam kilo orzeszkow ziemnych mniammmmm z piffkiem
-
hehehehehe zarabisty a my wlasnie bawilysmy sie z rotka sliczna ;) nasza qmpela ;)
-
qrde i mnie sie kce piffka a zapomnialam kase na spacer wziasc :/ psia kosc i w domu mam wino i zdechlego psa :(