Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='agabass']raczej kacza kolacja[/quote] raczej kaczstory [img]http://img272.echo.cx/img272/2408/hop6mw.gif[/img]
  2. [quote name='Ka-ka']ależ cudna psinka. i niezłe tempo zapełniania galerii :o jak mnie wetnie na wakacje, to będę potem tydzień nadrabiała zaległości :oops: 8)[/quote] hehehe i to tydzien jak czesc wyjedzie a te gaduly zostana ;) a jak zostana syscy oprocz Ciebie to jeszcze dluzej ;) cholercia i teraz masz Ci babo placek a nie qraka :evilbat:
  3. [quote name='agabass']witamy spowrotem[/quote] hihihihi jakie powitanie a co tak pusto na galerii dzis
  4. [img]http://img272.echo.cx/img272/2532/hahaha4dq.gif[/img] rewelacja
  5. o dzizys ale zarabiste to drugie :D
  6. wrocilysmy z dworku :D
  7. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']ale juz nie pamietam kiedy jadlam takie lasowe 8) :lol:[/quote] No ja też :roll: te sklepowe to pamiętam :lol: ale nie mam to jak prosto z krzaczka :D[/quote] nioo takie krzakowe extra czasem jakis pajaczek gdzies sie schowa z tylu i tak zabawnie trzeszczy w paszczy ;)[/quote] :shocked!: :shocked!: :shocked!: tylko bez takich prosze bo ja to mam obsesje na puncie pająków mam nadzieje że nigdy mi się z tyłu nie schował :lol: :o[/quote] hahaha tia jasne ja tez tak myslalam az do momentu kiedy z ust wyjelam nozke a tlow no coz gdzies sie zawieruszyl ;)
  8. ło matko ona to udko kce rozszarpac na smierc ;)
  9. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']ale juz nie pamietam kiedy jadlam takie lasowe 8) :lol:[/quote] No ja też :roll: te sklepowe to pamiętam :lol: ale nie mam to jak prosto z krzaczka :D[/quote] nioo takie krzakowe extra czasem jakis pajaczek gdzies sie schowa z tylu i tak zabawnie trzeszczy w paszczy ;)
  10. hehehehehe no piknie od malego baletow uczony ;) :lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau']dlatego ma taka figure... 8)[/quote] hehehe nio trwaw wcina mleko daje tylko nie jest w ciapki ta moja sezonowa krowa ;)[/quote]tysz chce taką krówke ,a bede se dzis zachciewna a zaraz lece od kompa bo Kuba wrócił :evil: Komu pożyczyć 15latka/i 9msc/na jakis czas np na wakacje :roll:[/quote] hihi do mnie przyslij juz ja mu dam szkole ;) przetrwania ;) odechce mu sie mame z pokoju wywalac ;) jak zabawa z okazji EMERYTURKI kolezanki emeryturki o ktorej ja marze :D[/quote]zabawa przednia napiszę jak wrócę do klawiatury bo teraz szlaban :evil:[/quote] cholela jasna no :evil: Kuba bo bede gryzla ;)
  12. [quote name='Maga100']hahaha, dbsst zboczek :lol: Ja jestem charakterystyczna, bo niska. A poza tym Leon ma przywieszkę z imieniem i zawsze możesz poudawać, ze chcesz pogłaskać i przylookać :wink: W sumie cię rozumiem, bo u mnie też sponton, ale jak byś jednak planowała kiedyś, to daj znać. Ja chodzę też do parku na Duracza, koło 21, bo wtedy nie ma bachorków i babć i psy latają luzem...[/quote] na Duracza powiadasz ja nad kanalek i na forty to w tygodniu bo w łikend to tam mexyk jest
  13. jeshu ja mam tak pyszne truskawki ze szok sa tak pyszne ze nie chce ich jesc bo nie chce zeby sie konczyly a pozimki tez uwielbiam mniam mniam ale juz nie pamietam kiedy jadlam takie lasowe 8) :lol:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau']dlatego ma taka figure... 8)[/quote] hehehe nio trwaw wcina mleko daje tylko nie jest w ciapki ta moja sezonowa krowa ;)[/quote]tysz chce taką krówke ,a bede se dzis zachciewna a zaraz lece od kompa bo Kuba wrócił :evil: Komu pożyczyć 15latka/i 9msc/na jakis czas np na wakacje :roll:[/quote] hihi do mnie przyslij juz ja mu dam szkole ;) przetrwania ;) odechce mu sie mame z pokoju wywalac ;) jak zabawa z okazji EMERYTURKI kolezanki emeryturki o ktorej ja marze :D
  15. nie moge Szpila dorastala z taka mala czarna ktora jest teraz duza czarna ;) zarabiscie wygladaly ich zabawy Ari taki niedzwiedz siedziala i wzrokiem ganiala walnieta Szpile bo nie byla w stanie ja dogonic ;) a doopsko jej ciazylo a lapy takie krotkie i czyjes byly ;) pozniej lapy troche urosly i jakos zaczely sie pogonie do tej pory po cieczkach itd dalej sie uwielbiaja :D
  16. [quote name='KaRa_TC']A ja dzisiaj zerwałam ok 10kg truskawek i wszystklo mnie boli :lol:[/quote] o mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaami
  17. [quote name='olekg18']ludzie z leżaków powstawali zeby zobaczyc to dziwadło :o :o :o myslałem że padne :lol:[/quote] heheh wcale sie nie dziwie taka oswojona wydra to zadkosc ;)
  18. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/c8d446f9.jpg[/url] no nie moge jaie slodkie :D a ja mam dzis cala łubianke truskawek
  19. o qrde jaki piekny maly..........grubby scurek ;)
  20. [quote name='Weron_ciau']dlatego ma taka figure... 8)[/quote] hehehe nio trwaw wcina mleko daje tylko nie jest w ciapki ta moja sezonowa krowa ;)
  21. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] i widze kanalkowe znajome tereny ;)[/quote] Dbsst, ja na fortach, ty na fortach, ja nad kanałkiem, ty nad kanałkiem, dlaczego więc ja cię jeszcze nie widziałam na oczy? :evil: I przede wszystkim Szpili? :evil: Proszę natychmiast meldować date i godzinę, a ja się zjawię 8)[/quote] heehe ale czesto mi spontan idzie ;) ostatnio widzialam dziewczyne z labkiem taki podobnym do Leona i tak troche gloopio wygladalam bo chcialam sie upewnic czy to Leon wiec mu pod ogon filowalam Leon okazal sie dziewczyna a ja zrobilam z siebie no coz psiego zboczka ;)
  22. [quote name='daga10011']haha-ja tez kiedys kombinowalam z kolorami-zwlaszcza ze wtedy bylo bardzo malo kolorow dostepnych :roll: .[b]i sie tu nie wstydzaj tylko fotki dawaj :[/b]lol:[/quote] madrze gada :D
  23. [quote name='Maga100']A ja kce cyfrówkę :evilbat: Poczekajcie, pójdę sprawdzić moją lustrzankę... Jeszcze mam do zrobienia 10 zdjęć. A leon na działce z mamą, więc.... na razie cierpliwości![/quote] wrrrrrrrr wrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrr ;)
  24. [quote name='Wind'][b]adda, ryba-pila, dbsst,[/b] To sie dziewczyny liczeniem moich gigabajtow sprytnie zajely :evilbat: ;) :-) Cos tam jeszcze mi w kompie zostalo, ale nie moge teraz nic dodac. Koczuje na notebooku, a moj TZ okupuje mi PC-ta i tablet. Nie mam wiec jak popracowac nad fotami, wiec pozostalo mi tylko czytanie Dogo :lol:[/quote] o N I E ja siem nie godze na taka spychologie [img]http://img63.echo.cx/img63/1307/no4dn.gif[/img]
  25. [url]http://img275.echo.cx/img275/2743/sany00954yw.jpg[/url] no nie moge jaka wydra hahahahahahaha
×
×
  • Create New...