-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
o cholera to o mnie :oops: (normalnie) extra wiesz co narazie troche brak mi slow generalnie wzielas mnie z totalnego zaskoczenia
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='agabass']jam poeta od młodości takie już mam romatyczne kości hihihihih [/quote] kobieto !!! po ludzku proszę:wink:, bo się zaczynam czuć prymitywnie z moim prostackim językiem :evilbat: a tak poza tym-to bardzo ładny wiersz wrzuciłaś :fadein:[/quote] wiersze sa zarabiste a ja mam dola ze wszyscy DGM utalentowani tylko ja takie anty :fadein:
-
bron boshe :D ja jestem bardzo za :D
-
o dzizys extra
-
hihihi to mial slodka smierc ;) Twoj aparat
-
ja ostatni w godzinach "duchow" chodze na kaskade kolo hali marymonckiej 8)
-
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=931569#931569]mysle ze tu mozesz sie z dziewczynami i chlopakami zmierzyc [/url]
-
:eek2: :eek2:
-
[quote name='agabass']o matko ja browarki lubię też czy to słonko czy to deszcz a i bęben rośnie taki że się dziwią aż chłopaki hehehhehe[/quote] hehehe nie normalnie Kochanowski
-
hehehe normalnie na spacerek bede musiala Szpile wyczesac ;) coby jak pies wygladala ;)
-
[quote name='daga10011']mhm...czyli moge otworzyc jeszcze jedno piwo :lol:[/quote] SPOKOJNIE ale [b]NIE TU[/b] Łobuzie
-
[quote name='agabass']no to Gomez chętnie chętnie nie dość, że Kasanowa to i perszing[/quote] hihihihihihihi mowisz ze ma potencjal w lapie ;)
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']uuuuuuuuuuuuuuu ale zasada no to już nikt nie pogada[/quote] hehe widze ze ten browarek poete w Tobie obudzil :D[/quote] jam poeta od młodości takie już mam romatyczne kości hihihihih zara dan próbkę ale jeszcze nie wiem gdzie hehehe[/quote] hehehe niemozliwa jestes :D Ka-ka spoko zrobimy zrzute na nowe klawisze ;)
-
[quote name='daga10011']to mi brzuch nie wiem od czego rosnie :lol: .bo ja jem jeden posilek dziennie,za to potrafie wypic sporo piwka :roll: .czasem bezalkoholowe-po prostu lubie ten napoj :oops:[/quote] to pewnie ten poosilek za syty bo napewno nie od piffka ;)
-
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24515&start=0] a kuku :D[/url] dobra ja to zrobie
-
[quote name='agabass']lepiej powiedz kiedy spacerujemy z naszymi piechami Zobaczymy którego Szpila wybierze małego czy dużego Mały jest delikatny i czuły dla wszystkich suń, a duży jest nieśmiały Którego wybierze?[/quote] qrde nie wiem ale pewnie tego ktory bedzie chcial ja ganiac :D
-
[quote name='daga10011']tez dobre :lol: przynajmniej nie tuczy :roll:[/quote] a piwo to niby tucze hehehehe i orzeszki do tego nieby tucza hehehe bzdura to czysty blonnik ;) :lol:
-
[quote name='malawaszka']daga- dawaj linka do fotek Ka-ki- bo ja nie widziałam 8)[/quote] uuuuuuu kochanie uuuuuuuuuuuu opuszczamy sie takie zdjecia jeszcze nie przeswietlone nio nio nio ;)
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']Ka-ka hihihi a widzisz te niemieckie rasy cos maja bo moja uwielbia rotki [/quote] jakis psi patriotyzm, czy jak.... :hmmmm: [quote name='daga10011']To czym pluje ma zlocisty kolor,jest schlodzone,przyjemnie gorzkie i ma babelki .i nie chce tym pluc bo to drogocenny napoj [/quote] :cry: a ja tu o wodzie z cytrynką tylko. buuuuuu.........[/quote] hehehe nio chyba tak ;) z tym patryjotyzmem ;) chociaz ta moje ze wszystkimi sie dogaduje (jak za bardzo na nia nie szczekaja :/) qrde nie jestem sama spragniona ;)
-
buuuuuuuuhahah i mam cie Aniolku bo Wind nie uzywa kliszy hehehehehehheheheheh
-
[quote name='daga10011']moje zadnego rotka jeszcze nie znaja-a szkoda.Dbst-a o czym myslisz????????To czym pluje ma zlocisty kolor,jest schlodzone,przyjemnie gorzkie i ma babelki :wink: :P .i nie chce tym pluc bo to drogocenny napoj :lol:[/quote] uwazaj bo poszczuje Szpila ;) :lol: czlowieka nerwowac na wieczor
-
[img]http://img.photobucket.com/albums/v365/barbarzynka/Box/a2c5bf19.jpg[/img] heheh spodki zamiast fafli sa w modzie widze ;) :d Witam na DGM :D [size=1]czy my sie nie znamy z grona[/size] 8)
-
[quote name='agabass']uuuuuuuuuuuuuuu ale zasada no to już nikt nie pogada[/quote] hehe widze ze ten browarek poete w Tobie obudzil :D
-
[quote name='agabass']to się doczekałaś cholera skońzył mi się sok do piwa i czipsy[/quote] zamorduje wlasnymi Szpili lapami ;) draznia czlowieka o slabych nerwach Ka-ka hihihi a widzisz te niemieckie rasy cos maja bo moja uwielbia rotki ;)
-
[quote name='agabass']pomarszczony strach na wrony [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8140_871535.jpg[/img][/quote] cholera kawalki orzeszkow sa na monitorze dobrze ze TZ nie ma ;)