Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Bodziulka']Tia, fotki to niezły znak rozpoznawczy ;)[/quote] hihihi to sie ciesze ze dolaczylas do dgm ;) mam nadzieje ze Ci sie spodoba :D
  2. [quote name='Bodziulka']Ja bym mogła tak te wszystkie bokserki uściskać i wytargać za uszy, są takie boskie!! [size=1]A i owszem, z grona się znamy[/size][/quote] hehehehe ma sie pamiec do fot ;) poznalam Cie po jdnej fotce ;) Magda robi sie ;)
  3. [quote name='agabass']dzięki dzięki taka to morda słodka MOJA[/quote] co Ty gadasz jaka Twoja ta morda jest [b]MOJA[/b]
  4. no nie same zlosliwe ludzie na tej dgm mieszkaja ;) superanckie foty a to z uszami w poziomie rewela :D
  5. [quote name='Koma']no i gadały beze mnie :evilbat: gaduły![/quote] o wstala najwiaksza z gadul ;) heheh daga ja juz swoj talent odkrylam ;) wnerwianie TZ do czerwonosci ;)
  6. o jaki wspanialy wiatr we wlosach ;)
  7. daga :o tak wczesnie poszlas spac :o Ala tak pozno wpadlas :( ja nie mieczak ja zmeczony zyciem czlowek ;)
  8. spadam spac pa dziubaski ;)
  9. hehehe ale nie wiem czy nad wystrojem ubolewac nei bedziesz ;)
  10. [quote name='Ka-ka']zwłaszcza, że ja mam manię, jeśłi chodzi o pożyczanie rzeczy, które moga się zarysować. zawsze mi się wydaje, że pożyczyłam rzecz w stanie idealnym, a te ryski-to moja zasługa :oops: dlatego dopieromiałam dzis stresa na dworze-młody rott w jednej ręce i CUDZY aparat w drugiej brrrrrr........[/quote] znam ten bol :)
  11. hihihihihihihi oki oki ale jednak wole zeby Twoja glowa wyrobila ;)
  12. [quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24515&start=0] a kuku :D[/url] dobra ja to zrobie[/quote] :modla: o dzięki Ci dobra Kobieto :D[/quote] ;) a co tam raz sie zyje ;) qrde znam ten bol pozyczania :evilbat:
  13. i jeszcze raz moj pies ;) :d a raczej moja krowa ;) [img]http://img66.echo.cx/img66/4521/obraz0779cm.jpg[/img]
  14. [quote name='agabass']ok to jak czs bedzie daj znaka[/quote] a czy masz gg ??
  15. [quote name='agabass']no to na 300setke [b]Mim[/b] Śpiewam Śpiewam a usta moje milczą. przecież jestem mimem. 28 XI 2000 r.[/quote] :klacz: Ka-ka hehehe nawet nie wiesz kiedy Ci 300 strzeli ;)
  16. hehe he no faktycznie opisowki to totalna kicha
  17. [quote name='daga10011']szybciej niz w kalendarzu na szczescie :lol:[/quote] hihihihihi nio uffffff ;)
  18. [quote name='agabass']no to lipa bo ja teraz kupuję polski odpowiednik FIPRex to to samo ale nie mów nie i za miasto możemy udać się[/quote] hehe spoko ja nie mowie nie ;) i do was nie jest mi tez daleko takze looz ;)
  19. [quote name='Ka-ka']ale się zemścił na rodzaju ludzkim :evilbat: (aparacik, oczywiście) jakos inaczej ładowała się jego bateria i lampa. dlatego podczas próby reanimacji (troszkę spóźnionej, ale lepszy rydz, niz nic) mojego sprzęciku, koffany braciszek wypalił sobie dziurkę w ręce, tak go prąd kopnął :evil:[/quote] :o nio cio Ty to krwawa bestia ten aparacik
  20. hehehe qrczaki i znowu przegapilam ale sie ciesze ze teak ladnie dzieki agabass weszlismy w 300 ;) :drinking: :drinking: ale te strony leca :D
  21. [quote name='agabass']cholera wiem ale my zabespieczeni porządnie miejsc jest wiele[/quote] a my mamy jedynie obrozke bo uczulone jestesmy na frontline :-?
  22. jestem za kacikiem dla agabass :D
  23. [quote name='daga10011']dbst-lacze sie z toba w bolu :lol: ja jestem kompletne antytalencie :lol:[/quote] uf to jest as dwie ;)
  24. ale w olszynie ponoc duzo kleszczy
×
×
  • Create New...