-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:[/quote] he he ale na jakich kolach ;)[/quote]no chyba nie drewnianych :-? Nie mogłaś to do jakich Katowic , albo i bliżej na te kursa się zapisać a nie mi tam po Poznaniu sie będzie szlajać :-?[/quote] hihihi wyszukaj mi kurs kolo Rybnika albo w Rybniku to i Ciebie odwiedze :D[/quote]a to kursów ci u nas dostatek ,tylko na jaki chcesz przyjechać to wynańdę :wink: i koniecznie odwiedzinki :angel:[/quote] no jakis zwiazany z moim zawodem :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:[/quote] he he ale na jakich kolach ;)[/quote]no chyba nie drewnianych :-? Nie mogłaś to do jakich Katowic , albo i bliżej na te kursa się zapisać a nie mi tam po Poznaniu sie będzie szlajać :-?[/quote] hihihi wyszukaj mi kurs kolo Rybnika albo w Rybniku to i Ciebie odwiedze :D
-
Wind opowiedzialabys mi troche o tych szumach :roll: ostatnio gdzies czytlalam ze takowe nie istnieja a pozniej ze ktos ma z nimi problemy od czego zaleza w takim razie i dlaczego dla kogos nie istnieja skoro sa :roll: :-? to wszystko mnie przerasta :-? a zdjecia fajowe najbardziej mi sie podoba ostrosc i kolory jak Ty to robisz ze masz taka ostrosc jaka chcesz i takie kolory jakie chcesz przesycone i nie przepalone :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:[/quote] he he ale na jakich kolach ;)
-
nie ale takie busy z wawki do poznania
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']hehe wszystko opanowane ;) do perfekcji :D[/quote] No ba! A teraz idę spać bo pół nocy nie spałam bo jakoś mi spać się nie chciało i teraz mam tego skutki :lol:[/quote] nie idz nie idz nie idz jakie busy jezdza do Poznania ?????
-
[quote name='Bodziulka']A i owszem, podoba mi się 8) Właśnie kombinuiję, jak pomóc Rudemu... Paczka się szykuje.[/quote] hehehe latwo sie wciagnac ;) w te piesy :D Sylwia a kradnij tego zielongo fafla tylko w zamian mi Tekilke zostaw coby mi w domku nudno nie bylo ;)
-
hehe wszystko opanowane ;) do perfekcji :D
-
agabass kiedy te foty :d no kiedy :D
-
no ja tez jak zerkne to siedze pol dnia :( :evil:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
ooooooooooo jakie male biale ..................kulki :D -
a tak jakos agresja we mnie zbiera bo mi zle mam wyrzuty sumienia i okropnie sie z tym czuje :(
-
jeshu to balsam dla moich oczu widze ze siostrzyczki sie dogaduja :D boksery gora ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']ja nie dosc ze wstalam to wrocilam z roboty i juz zdazylam sie pogryzc z TZ :evil:[/quote] hahahah no to szybka jesteś :D :D a TZ bardzo pogryziony :wink: :D[/quote] kontrolnie bo przez telefon ;) Kara ja tyz o 6 wstalam ;) :D
-
ja nie dosc ze wstalam to wrocilam z roboty i juz zdazylam sie pogryzc z TZ :evil:
-
:angel: :angel: :angel: :angel:
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a29.jpg[/url] Kara extra :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
-
:o o qrcze archiwum X :o jestem przerazona co sie stalo z kotem
-
heheheh spoko Wroclaw normalnie mi po drodze ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst zdjęcie spacjalnie for you [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a25.jpg[/img][/quote] o dzizys zarabiste D Z I E K U J E :buzi: pies do gory kolami ;)
-
dzis to ja sie do zartow nie nadaje :( ale jak humor mi wroci to sie odgryze ;)
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a42.jpg[/url] :lol: jak kojot superanckie
-
[url]http://foto.onet.pl/upload/0/29/_491181_n.jpg[/url] :loveyou:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215'][quote name='dbsst']nio nie wierze pan w starszym wieku a zachowuje sie jak szczenior ;D[/quote] :nono: - ładnie to tak szczęśliwemu psiakowi lata wypominać :nono: :wink: :lol:[/quote] :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: zakofffana para Luna i Boleslaw :iloveyou: superowe milosne foty :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratuluje Ala wytrwalosci ;) ja dzis przelowtem :drinking: