-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
I jeszcze raz moja milosc :D [img]http://img155.echo.cx/img155/9417/obraz0117mg.jpg[/img] [img]http://img286.echo.cx/img286/4934/obraz0062vd.jpg[/img] [img]http://img155.echo.cx/img155/3252/obraz0138wb.jpg[/img]
-
hehehehehehe Alu nie nie tylko wymiana wchodzi w rachube prosze mi tu wrogiej propagandy nie robic ;)
-
nio ja tez mam taka nadzieje :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']heheehehe musisz wpasc i ja zobaczyc wyrodna ciotka jestes :eviltong:[/quote] ja wyrodna :oops: :oops: no nie mów Szpilakówna wie, że jommm kocham. A Ty za tydzień bedziesz mnie miała dość ihihihi :wink: :D[/quote] ale to ja bede Cie miec dosc a nie ona [img]http://img155.echo.cx/img155/3252/obraz0138wb.jpg[/img]
-
heheehehe musisz wpasc i ja zobaczyc wyrodna ciotka jestes :eviltong:
-
[quote name='Bonnie']No to wracamy do tematu Lei ... :D [img]http://img76.echo.cx/img76/6663/dscf1059c1kf.jpg[/img] [img]http://img231.echo.cx/img231/8672/dscf2161a3gr.jpg[/img][/quote] superanckie foty :D
-
naprawde to tak jak moj brat jest podobny do mojego dziadka
-
[quote name='sayma']:) ale ma klate mała pakerka :iloveyou: [url]http://img155.echo.cx/img155/9417/obraz0117mg.jpg[/url][/quote] prosze nie presadzaj ona teraz tak okropnie wyglada gdzies zgubila wszystkie miesnie i w ogole
-
hihihi no nie patrzy z niedowierzaniem ze taka podobna do mamusi ;)
-
a nie mozesz wziasc kolezanki piecsow i sie do mnie przespacerowac ;) :D
-
niooooooooooooooo musiala :D a potem ja wzielam z gory ;) [img]http://img155.echo.cx/img155/7837/obraz0109gr.jpg[/img] [img]http://img155.echo.cx/img155/9417/obraz0117mg.jpg[/img] moj kurdupel moj ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
sesja exta a Gizmo to paker jest jaka on ma klate :D owocowy szamp[onik mowisz :fadein:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Justa super Kingula dawno Cie niewidzialam moze jeszcze jakas Ala Ty łobuziaku ;) fajny dogomaniak do kogo podobny :D
-
hihihihi no wlasnie tak sciemnialam z tym rzucaniem ;) ale ozor zdazyl sie ufaflunic ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jak to mozliwe ze i grzywki laduja w schroniskach :-? obled- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:o o rany waszka Luna i Bolo cos wylysieli od wczoraj i sie rozmnozyli [size=1]( jakie rz, ż?)[/size]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dzis to ja sie do zartow nie nadaje :( ale jak humor mi wroci to sie odgryze ;)[/quote]dbsst a masz już humorek :roll:[/quote] troche mam troche nie mam ;)[/quote]ty mi tu dziecko w depreche nie popadaj :wink:[/quote] hihihihi jakos tak mi od wczoraj zle na tym ziemskim padole ;) ale humor mi sie poznij poprawi jak wyjde robic zdjecia :D
-
duzo jest podobnych bo sie bawilam aparatem ;) i probowalam ;) [img]http://img286.echo.cx/img286/607/obraz0051hd.jpg[/img] [img]http://img286.echo.cx/img286/4934/obraz0062vd.jpg[/img] naprzyklad tu moj tołdi czekal az jej rzuce pilke a ja zmienialam programy w aparacie :lol:
-
vito dziekuje :D
-
[quote name='Wind']dbsst, Ksiazke? Hmmm ... nie spotkalam jeszcze wspolczesnie napisanej ksiazki, ktora bedzie opisywac wszystkie wazne zagadanienia fotografii :roll: Dlatego polecam grzebanie w internecie, fora fotograficzne, witryny zagraniczne itp.[/quote] hihihihi jak tak dalej bede grzebac to gornikiem zostane ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dzis to ja sie do zartow nie nadaje :( ale jak humor mi wroci to sie odgryze ;)[/quote]dbsst a masz już humorek :roll:[/quote] troche mam troche nie mam ;)
-
hehe Szpila ma dosc bo zamiast sie z nia bawic to ja foty pstrykam ;) hehe to ja na spawacza wpadne na kurd nadaje sie ;) czy moge Was pozameczac fotami ostrzegam wszystkie sa identyczne :D
-
no wiem ze to AZ TYLE to podstawa dobrego zdjecia. Wind a mozesz mi polecic jakas ksiazke co mnie z tego dola nieumiejetnosci moze troche wyciagnie 8) ale Cie dzis katuje wiem wiem wiem ;)
-
[img]http://img286.echo.cx/img286/1549/obraz0012yo.jpg[/img] zalamana Sz[ila
-
aha musze sie programu naumiec ;) a teraz sie bawie G5 i nie podoba mi sie jedna rzecz w nim nie ma programu zdjec w ruchu :evil: a ze aparat mam na "chwile" to w manualu pewnie nie dojde jak mam ustawic :( qrde ja nigdy tego nie ogarne a chce jedynie zeby moje zdjecia nie byly przepalone i zeby byly ostre tylko tyle nic wiecej :(