Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [b]PATKA[/b] GRATULACJE jeszcze raz [img]http://img32.echo.cx/img32/6672/obraz0083iy.jpg[/img] ;)
  2. [quote name='agabass']kaczenji z kosmosu kaczobasek dziwaczek a zdjęcia ze spaceru chyba bedę jutro bo padam na pysk po weekendzie musze odespać matkowanie kotkom nieprzewsane noce i imprezki idę wcześniej spać Pozdrawiam[/quote] nie
  3. [quote name='Patka']nie zniknęła tylko Ty nie po drodze :wink: ale serio obroniłam dyplom na studiach podyplomowych zmieniłam prace i tak wszystko biegnie jak szalone ... Nawet z małym Dalim fotki na początku topicu Dagi są zajrzyj Alu :D[/quote] G R A T U L U J E :drinking:
  4. [quote name='Patka']Lubie i to bardziej :D ale niestety Lilith jest nietowarzyska bo ma zapalenie stwów i koniec ciazy urojonej (to moja wina za duzo pracuję i nie iałam kiedy jej wybiegać) ale odrobie wszystkie zaleglosci w lipcu bo mam urlop inaczej bym padła dziś ponad 9 godzin w pracy non stop :-? sorki za rosterki Dbsst :D[/quote] nie ma sprawy :D ;) fajnie ze nas odwiedzilas :D :angel:
  5. [quote name='daga10011']Lilith mogla na urodzinowe party do nas do ogrodka przyjsc-Patka nas juz nie lubisz????????? :cry: :cry: :cry:[/quote] Patka Was nie koffa ;)
  6. [quote name='Alicjarydzewska']kaczenji :lol:[/quote] hahahhaha
  7. [quote name='Patka']GORACE BUZIAKI OD LILITH DLA WAS :D[/quote] :angel: :angel: to za Lilith :drinking: oj Dagus ;)
  8. [quote name='Patka']DZIEKUJEMY SORKI DBSST, ŻE NA WASZYM TOPICU SIE WYDALO :wink:[/quote] MY SIE BAAAAAAAAAAAAAARDZO CIESZYMY :D
  9. [quote name='Patka']ZDRAJCA WOLI MŁODSZE :wink: WYBACZYMY MU BO UWIELBIAMY SZPILE :wink: DLA SZPILCI - TAK SIE OPDPOCZWYA JAK SIE JEST SENIOREM ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img240.echo.cx/img240/1193/img31964mj.jpg[/img][/URL][/quote] no nie wszystko co najlepsze na wierzchu :D STO LAT LILITH MOJA KOCHANA :tort:
  10. [quote name='Justi0022']nie, nie, nie, to nie może być baskokaczor.....[/quote] hehehe albo kaczobask ;)
  11. [quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma']haha to przekupstwo juz teraz Bruti nie ma szans :roll: :D[/quote]no żartujesz chodzi ci o jedną małą piłeczkę :wink:[/quote] a za ta piłeczką szpilakówna to pójdzie i nawet sie nie obejrzy za brutim :roll: :D szczególnie po tym jak ją dbsst tak wygłodzila robiąc foty :wink: :D[/quote] heheh swiete slowa :D
  12. [quote name='agabass']ciepło ciepło ale nie[/quote] hmmmmmmmmmm no to moze ryjowka
  13. [quote name='Daga&Oskar'][quote name='dbsst'][quote name='Daga&Oskar']jak zawsze świetne foty Szpiluni :loveu: :klacz: :loveu:[/quote] hihiih Daga a Ty sie znowu opuszczasz ;) :lol: :lol:[/quote] bo tutaj wszytsko rozrasta się w tak błyskawicznym tempie że z niczym nie nadarzam, jedynym tematem jaki przejrzalam do tej pory od A do Z jest "nasze MAKRO" zaraz po nim jest Szpilunia :) Już sobie wyobrazam te zaległości, po ponad miesięcznej nieobecnosci łohoho[/quote] jeden wniosek nie opuszczac sie tak :) dzizys jaki miod [img]http://img163.echo.cx/img163/5867/tenisista29mx.jpg[/img] Szpilce zabraklo slow czuje sie wzruszona :D [img]http://img163.echo.cx/img163/3769/tenisista15pg.jpg[/img] ciudo :d
  14. [quote name='PIKA'][quote name='Wind']dbsst, Ksiazke? Hmmm ... nie spotkalam jeszcze wspolczesnie napisanej ksiazki, ktora bedzie opisywac wszystkie wazne zagadanienia fotografii :roll:.[/quote] :hmmmm: To napisz takową 8)[/quote] madrze gada :D
  15. heheh prosiaczek z kubusia puchatka :D
  16. [quote name='Daga&Oskar']jak zawsze świetne foty Szpiluni :loveu: :klacz: :loveu:[/quote] hihiih Daga a Ty sie znowu opuszczasz ;) :lol: :lol:
  17. hihihihi RR naprawde jestes w stanie liznac dla mnie :iloveyou: [img]http://img57.echo.cx/img57/8550/obraz0092eq.jpg[/img]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehehheheheheh sayma tak mowi a tak naprawde Brutus to urodzony morderca :evilbat: wiec RR bedzie musial stoczyc srogi boj ;)[/quote]RR w ramach negocjacji odda ale cielęca kość ,bo jak nie to.......wyliże :evil:[/quote] o nie......wylize :o to widze ze jest zakoffany po uszy jak nawet jest w stanie WYLIZAC
  19. no nie moge jaka slodycz :iloveyou:
  20. hehehehheheheheh sayma tak mowi a tak naprawde Brutus to urodzony morderca :evilbat: wiec RR bedzie musial stoczyc srogi boj ;)
  21. hihihihi Brutusik merda ogonem mowisz :D to bedzie chyba musial boj z RR stoczyc ;) :lol: o pierszenstwo do kropka ;)
  22. i jeszcze takie daje ;) Przygarnij kropka :lol: [img]http://img57.echo.cx/img57/1724/obraz0079az.jpg[/img]
  23. no taki przystojniak jak Ozzy :D to zasluguje na kurz z kopyt ;) Przygarnij kropka ;) [img]http://img57.echo.cx/img57/1724/obraz0079az.jpg[/img]
  24. czekamy czekamy :D
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehehehehe Alu nie nie tylko wymiana wchodzi w rachube prosze mi tu wrogiej propagandy nie robic ;)[/quote]no przecież ja ja na wakacje zapraszam 8)[/quote] aaaaaaaaaaaa chiba ze tak ;) to ona juz pedzi do RR ;) [img]http://img155.echo.cx/img155/2702/obraz0181in.jpg[/img]
×
×
  • Create New...