-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
o dzi jakie susy :D
-
[quote name='KaRa_TC']To ślina czy woda? :o to koło Szpili co lata?[/quote] jak Kara i waszka spostrzegly cos zaburza zdjecie ;) jest to woda (tu uspokojenie sle w strone Kary ;)) a ta woda to jest wlasnie to cos co mi pomaga uchwycic wszytko to co najlepsze w moim pokemonie polecam ;)
-
[quote name='carragan']Jestem chyba slepa bo Mati tam nie widze :hmmmm:[/quote] hihihi widze ze same slepaki sa na dg ;) pewnie od tego wiecznego przesiadywania na forum niektorzy traca wzrok ;) :lol:
-
[quote name='daga10011']:lol: :lol: :lol: a ona spiewac umie????????? :o bo wyglada jakby w operze wystepowala :lol:[/quote] umie zawodzic (spiewem tego nie smialabym nazwac ;) )
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img94.echo.cx/img94/1162/p62200097jm.jpg[/img] :iloveyou:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
spoko popije truskawki woda i sama z turbodoladowaniem do domu trafie ;) slicznota cudnota Sharon :D
-
[quote name='tajdzi']W sumie, to jakby nie było podpisów, tylko np cyferki, to można by pobawić się w zgadywanie kto jest kto :grins:[/quote] hehehehe to jest mysl :D
-
aaaaaaaaaaaaaaaaa Lothia kce mnie do pornola ;) (juz widze porno ojca chrzesnego ;)) [img]http://img43.echo.cx/img43/8426/obraz1215lg.jpg[/img]
-
hehe sayma nie rycz ;) nie wiem czy to wena Alu czy raczej to nie namietne upokarzanie mojego psa ;) daga krec reklamowe a odstapie Ci psa ;)
-
haha Kara a cos Ty myslala ja mam jeszcze stopki do klapek nieprzyzwyczajone sayma przestane jesc zebys troche lzej miala ;)
-
[quote name='lothia']tak się patrzy na tego który jej niedogodził i mówi "no choć tu cwaniaczku, spróbuj tak jeszcze raz to ja Ci pokażę"[/quote] hehehehe jak Lothia bedzie pisac scenariusze ;) ale to mi na porno wyglada hahahahahaha
-
[quote name='KaRa_TC']no gdzieś 8-9km :wink:[/quote] spoko pojdzie ;) sayma wezmie mnie na barana i przyniesie do Ciebie ;)
-
oki lothia a jak to okreslisz ;) [img]http://img43.echo.cx/img43/6444/obraz1144ii.jpg[/img] :lol: teraz to Ci dalam do myslenie co :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
nio nio nio chyba u Was dobrze pada i podlewa budowe bo rosnie ona jak grzybki po deszczu a psiule sa niesamowicie rozkoszna :D :angel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='lothia']jakby zalotna albo zachęcająca mówi "weź mnie" albo " no co idziemy?" "na co czekasz?"[/quote] he he he widze Lothia ze w Tobie wiosna sie obudzila :D taki romantyzm :D
-
na tejpierwszej to jej ucho sie podnosi jak ONkowi ;)
-
heheh takie wariatki jak my, sila je wezmiemy ;)
-
[quote name='lothia']a co to za mina?[/quote]Szpilkowa chcialoby sie rzec ;)
-
i jeszcze to :D [img]http://img43.echo.cx/img43/1921/obraz1157vn.jpg[/img]
-
:o ze co sayma na maila ;) [img]http://img43.echo.cx/img43/2100/obraz1209yc.jpg[/img] pijcie pijcie bo zaraz wychodze z psem aparatem i takim jednym rekwizytem dzieki ktoremu moge zrobic takie zdjecia minowate jak to zezowate Justi nie on zezowaty jest te foty na dg to fotomantare ;) [img]http://img43.echo.cx/img43/1921/obraz1157vn.jpg[/img]
-
tlumaczyla mi ze ma mnie juz serdecznie dosc ;)
-
i beda duuuuuuuuuuuze i soczyste :d i z krzaczka i z piacham ] mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
-
nie dosc ze scerbata to jeszcze zezowata po kim ona taka brzytka chyba po TZ ;)
-
i znowu sie wlepiam zezulec :D [img]http://img43.echo.cx/img43/5164/obraz1244nx.jpg[/img]
-
hehehe pijcie dziewczyny pijcie bo chyba mam nowy patent na psa ;) [img]http://img43.echo.cx/img43/5164/obraz1244nx.jpg[/img] robione przed 5 minutami :D