Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :chainsaw: pisa kosc a ja juz mialam nadzieje ze mi sie upiecze ;)
  2. [quote name='KaRa_TC']A moje do jakiej wielkości by tu zaliczyć? :-?[/quote] srednie gorna granica ;)
  3. [quote name='KaRa_TC']Ja tyż na 90% jade :wink: Namiot udało mi się już załatwić, tylko muszę sobie jakiś dojazd załatwić :D[/quote] moze sasiad pojedzie :roll: :lol:
  4. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']A ja moim przefarbuje pyski :lol: :lol:[/quote] hehehehe to Ty im rob parkowanie w kuble z czarna farba ;) :lol:[/quote] Znienawidziły by mnie panienki :lol: :lol: ale ile miały by dzięki temu facetów :lol: :lol: :lol:[/quote] heheheh musza ta baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo powaznie przemyslec ;)
  5. a to poslanie mojego psa nie dosc ze czarne jak swieta ziemia (w poniedzialek swiezo powlekane) to jeszcze porzadek na nim takie ze glowa boli ona tak sypia :evil: [img]http://img23.imageshack.us/img23/8900/24060505xm.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/8829/24060529xw.jpg[/img] :oops: macie jakis pomysl naniebrudzenie poslania 0X
  6. [quote name='Koma']czy ona robi... koope? :oops: :lol:[/quote] :saint1: nie moge powiedziec ;) hehehehe to beda boksery duze srednie i kurduplowate czytaj Szpila ;)
  7. [quote name='KaRa_TC']A ja moim przefarbuje pyski :lol: :lol:[/quote] hehehehe to Ty im rob parkowanie w kuble z czarna farba ;) :lol:
  8. [img]http://img23.imageshack.us/img23/8995/24060041md.jpg[/img] tajnos agentos 8) :oops:
  9. [quote name='Koma'][quote name='KaRa_TC']To moje dziewuchy odpadają, bo jak im się mordy spłaszczy to mają czekoladowo-żółte pyski :([/quote]AAAAAAAAAA TO MOJA SIĘ NADAJE :lol:[/quote] hehehe Twoja to nawet pregus bedzie hihihi nadaje sie jak zloto ;)
  10. [quote name='daga10011']no mordki tak :lol: ..ale ogony dlugie i owlosione :lol:[/quote] ale teraz sa w modzie dlugie ogony ;) ogoli sie tylko ;)
  11. [quote name='daga10011']imienia jeszcze nie wymyslilam-chcialam Kiara,ale TZ mowi,ze mu sie jezor poplacze z tylkoma imionami-Dali,Gala,Kaja,Kiara :lol: .Wiec czekam na propozycje ze strony TZ :roll: tak przy okazji-[b]dzis sie zgodzil na zlot [/b]:D :P[/quote] E X T R A :angel:
  12. [quote name='Koma']hahaha niemożliwe jesteście :cunao: :cunao: :cunao:[/quote] :oops: mowisz ;) :D ale nie mam racji mardziadki czarne juz maja ;)
  13. hihihihi sasiada tez dopadniemy z foto sprzetem :D
  14. [quote name='daga10011']nie koniec-jak przyjade to ci porobie foty :lol: Sharon moja slodycz :P :D a jak tam kicie????????[/quote] hehehe bedziesz ofocona na amen kochanie :D
  15. [quote name='daga10011']to ja swoim musze z piesci wywalic,moze im sie splaszczy :lol:[/quote] hehehe kilka razy na scianie parking i juz ;) bedziesz miec boksie owlosione
  16. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] Następnym razem będę rekwirować aparaty :evilbat:[/quote] nastepnym razem to i ja bede miec :D Marcin mi pozyczy a wtedy masz przekichane moja modelinko :D :buzi:[/quote] Dbsst bo naśle na ciebie Sharon, a z nią żartów nie ma :lol: :lol: :evilbat:[/quote] heheheh Sharon mnie koffa i nic mi nie zrobi boshe jaki pies morderca :D
  17. [quote name='daga10011']wszedzie zakochani :lol: .Szpila-wyrywasz najlepszych facetow na dgm :evilbat:[/quote] hehehehehe wiesz jak ma sie taka plaska morde i czarna to sie systkich ma ;) :lol:
  18. i jak nie tulic i nie mowic samych milych rzeczy o takim kalpouszku :d :iloveyou:
  19. i jak nie tulic i nie mowic samych milych rzeczy o takim kalpouszku :d :iloveyou:
  20. i jak nie tulic i nie mowic samych milych rzeczy o takim kalpouszku :d :iloveyou:
  21. [quote name='anetta']:D ileee foot :angel: :multi: Wyrabiste!! A Ty Kara nie mow ze brzydko wyszlas! :evil: Bardzo, bardzo mi sie podoba ta fotencja!! Z tymi bokami rozmazanymi, boskie :ylsuper: I ten czarny kolor! wyszlas bardzo naturalnie :D A podpis :ylsuper: Sliczne zwierzaki :sweetCyb:[/quote] i nastepnym razem Ciebie zabieramy anetta :D
  22. [quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] Następnym razem będę rekwirować aparaty :evilbat:[/quote] nastepnym razem to i ja bede miec :D Marcin mi pozyczy a wtedy masz przekichane moja modelinko :D :buzi:
  23. [quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] jestem za jestem za :D :angel:
  24. [quote name='adda'][quote name='Ka-ka']co to za turlanie, ja prostestuję 8) [/quote] A rechotać się jak dbsst to można? :o[/quote] mozna mozna :D
×
×
  • Create New...