[quote name='Evelina'][quote name='Basenji']......a to dopiero początek.......
zdrówko :lol:[/quote]Widzisz [b]Dbsst[/b] co za przewrotna z niego bestia,
a niedawno mowil, ze wkrotce koniec :lol:[/quote]
hehehe lubie ta jego zmiennosc charakteru nigdy nie wiem czyego sie moge po nim spodziewac
Basenji wazelinka dobra cio ;) :lol: