Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='KaRa_TC'][quote name='bernulka']też chcę :cry: paździoszki[/quote] To jedz, masz blisko do Morska :D[/quote] nas poznasz ;)
  2. a ja myslalam ze to pies a to kot tak po meblach lata :D sliczna modelinka :D :angel:
  3. [quote name='bernulka']też chcę :cry: paździoszki[/quote] systko przed Toba krec dziury w brzuchu a moze sie uda ;)
  4. hihi nie bojkam sie nie jestem tchurz ;)
  5. [quote name='bernulka']dbsst ale ci fajnie :D paździoszki :lol:[/quote] niiiiiiiooooooooooooooooooooo ciesze sie jak szczeniak :D
  6. [quote name='Alfik']Ale będą wakacje :o[/quote] a Wy sie wybieracie :D czy ktos z Wawki bedzie jechac :D
  7. oki to pisze do Pagaj :D
  8. [quote name='daga10011']Wszystcy jada a ja jak domku nie zalatwie to nie wiem :-? ..ale moze sama mnie pusci-tylko wtedy ktos do namiotu musi mnie przygarnac :lol: ..i nie wiem czym przyjade bo sama autem nie jade-boje sie po tym wypadku z wandalami :oops:[/quote] oki ja tez namiotu niet domek mileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee widziany a jeszcze jak ktos wzial by czesc bagazu zebysly tylko z minimum w pociagu to juz w ogole
  9. jas ci dam buzi :buzi: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/ko/kn8.jpg[/img]
  10. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote] raczej zje Szpile :D[/quote] eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote] heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic[/quote] A co twój TZ to też ksiaże? :lol: :lol: A to się mówi,że to kobiety księzniczki i chcą mieć najwygodniej, a tu wychodzi na odwrót, że to płeć brzydka :lol: :lol:[/quote] heheheh amen :D
  11. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote] raczej zje Szpile :D[/quote] eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote] heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic
  12. [quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote] raczej zje Szpile :D
  13. nie wiem czy to wazne ale Szpila ja i TZ tez jedziemy na zlot :D
  14. oj nie kce zapeszac TZ powiedzial dobrze :D MOGE JECHAC znaczy JEDZIEMY Z WAMI :) to beda moje wakacje :D
  15. [quote name='Alicjarydzewska']la la la l a dbsst dla niepoznaki zagłuszam co by bylo ciiiiiiiiiiiiiiii :wink:[/quote] jestes kochana :buzi:
  16. lece ze Szpinakolada
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']a tak serio serio to ja pracuje nas TZ[/quote] :o :-?[/quote] [size=1]a jak on sie nie zgodzi i nic sie nie stanie to z corka moze uda mi sie samej wpasc [/size][/quote]aaaaaaaaaaaaa to cza tak pisać od raza :lol:[/quote] [size=1]ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo nie kece zapeszac[/size]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']a tak serio serio to ja pracuje nas TZ[/quote] :o :-?[/quote] [size=1]a jak on sie nie zgodzi i nic sie nie stanie to z corka moze uda mi sie samej wpasc [/size]
  19. a tak serio serio to ja pracuje nas TZ
  20. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']wasze książaki Karole a ja mam Cezarego vel ave Cesar ,ale mu namiot nie dziwny :lol:[/quote] qrde z tym ze ja nie mam namiotu :/[/quote] Dbsst ja będę miała, przygarne Ciebie pod swój dach :D[/quote] i Szpile :roll:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']hahaha le fajnie mialas wlochate sny ;) :lol:[/quote] Fajnie pierwszej chwili jak dotknełam czegoś dziwnie puchatego to się przerazilam :lol: :lol:[/quote]ale ty strachliwa jezdeś :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe i to sie jeszcze kotecka stracha :lol:
  22. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']hahaha le fajnie mialas wlochate sny ;) :lol:[/quote] Fajnie pierwszej chwili jak dotknełam czegoś dziwnie puchatego to się przerazilam :lol: :lol:[/quote] eheheheheheheheh zazdroszcze Ci
  23. [quote name='Alicjarydzewska']wasze książaki Karole a ja mam Cezarego vel ave Cesar ,ale mu namiot nie dziwny :lol:[/quote] qrde z tym ze ja nie mam namiotu :/
  24. hahaha le fajnie mialas wlochate sny ;) :lol:
  25. [quote name='KaRa_TC']Haha gonili byście swój namiot :lol: :lol:[/quote] hehehe a Ty tez z psami :D
×
×
  • Create New...