[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote]
raczej zje Szpile :D[/quote]
eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote]
heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc
dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic[/quote]
A co twój TZ to też ksiaże? :lol: :lol: A to się mówi,że to kobiety księzniczki i chcą mieć najwygodniej, a tu wychodzi na odwrót, że to płeć brzydka :lol: :lol:[/quote]
heheheh amen :D