Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. lalaalla lalalla lalallala lalallaa
  2. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote:682cd62611="KaRa_TC"]Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze[/quote] Naprawdę ogon jest świetny :D Miły w dotyku i taki cieplutki :angel:[/quote] K A R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO CO? :lol: :lol: ja próbuje zgubić stary stereotyp szczurów 8)[/quote] o nie to nie u mnie fuuuuuuuuuuu[/quote] I nie bedzie fuuuu dzięki mnie :lol: :lol: W pazdzierniku zrobie ci terapie ogonkową :evilbat:[/quote] hahahah w pazdziernku o wlasnie mio sie przypomnialo ze nie jade do poznania bo..................... :roll: moze padac a ja deszczu nie lubie ;)[/quote] JA Ci dam nie jade :evilbat:[/quote] hihihihihihi[/quote] MAsz przyjechać, bo Spike już tęskni za tobą :lol: :lol:[/quote:682cd62611] tak nie mozna ;) a powiedz ze scurkowe ogonki beda z dala odenie ;)
  3. [quote name='Ka-ka']iii....nie da rady....to by trzeba takie smieszne cósie przywieść ciasta i upiec. a do tego gulasz na ostrawo zrobić. a tam warunki polowe :lol: trudno, będziemy musiały poprzestać na piffku :lol: 8)[/quote] no wez a ja sie na te cycki tak juz napalilam
  4. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][img]http://img102.imageshack.us/img102/89/24060540le.jpg[/img][/quote] :o Szpila robi bagietkowe qpy na łóżku :o :lol:[/quote] buuuuuuuuhahahah wymsknelo sie jej :oops: teraz juz wiecie skad macie swiezutkie bagietki co rano :D[/quote] Dbsst powinnaś się cieszyć świerzutkie bagietki za darmoche :lol: :lol: :lol:[/quote] no a myslisz ze przez co mi taka samara rosnie (bo nie od piffa przeciez )[/quote] Dbsst czy ty przypadkiem nie zostawiłaś u mnie swoich chusteczkek? :lol: :lol:[/quote] hahahah jest to berdzo prawdopodobne ;)
  5. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][img]http://img102.imageshack.us/img102/89/24060540le.jpg[/img][/quote] :o Szpila robi bagietkowe qpy na łóżku :o :lol:[/quote] buuuuuuuuhahahah wymsknelo sie jej :oops: teraz juz wiecie skad macie swiezutkie bagietki co rano :D[/quote] Dbsst powinnaś się cieszyć świerzutkie bagietki za darmoche :lol: :lol: :lol:[/quote] no a myslisz ze przez co mi taka samara rosnie (bo nie od piffa przeciez )[/quote] Dbsst czy ty przypadkiem nie zostawiłaś u mnie swoich chusteczkek? :lol: :lol:[/quote] hahahah jest to berdzo prawdopodobne ;)
  6. [size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie ineczej nie ma mowy [/size]:D
  7. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][img]http://img102.imageshack.us/img102/89/24060540le.jpg[/img][/quote] :o Szpila robi bagietkowe qpy na łóżku :o :lol:[/quote] buuuuuuuuhahahah wymsknelo sie jej :oops: teraz juz wiecie skad macie swiezutkie bagietki co rano :D[/quote] Dbsst powinnaś się cieszyć świerzutkie bagietki za darmoche :lol: :lol: :lol:[/quote] no a myslisz ze przez co mi taka samara rosnie (bo nie od piffa przeciez )
  8. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze[/quote] Naprawdę ogon jest świetny :D Miły w dotyku i taki cieplutki :angel:[/quote] K A R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO CO? :lol: :lol: ja próbuje zgubić stary stereotyp szczurów 8)[/quote] o nie to nie u mnie fuuuuuuuuuuu[/quote] I nie bedzie fuuuu dzięki mnie :lol: :lol: W pazdzierniku zrobie ci terapie ogonkową :evilbat:[/quote] hahahah w pazdziernku o wlasnie mio sie przypomnialo ze nie jade do poznania bo..................... :roll: moze padac a ja deszczu nie lubie ;)[/quote] JA Ci dam nie jade :evilbat:[/quote] hihihihihihi
  9. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']allllle to wpadnijcie na dwa dni ;) a zresta sierpien ma 31 dni wiec pranie i szykowanie zdazycie zrobic ;)[/quote] no to zobaczymy, czy się coś nie uda ? 8) ale potem przyjedziesz do nas i będziesz prasowała ciuchy przez kilka dni ? :wink:[/quote] spoko jak ciuchow jest na kilka dni prasowania i ja sie za to wezme to moze do grudnia skoncze czyli bedziecie miec wyprasowane ciuchy na swieta mi pasi :D[/quote] mi też pasi :angel: :lol: 8)[/quote] hahaha no to loozak jestescie na zlocie :D teraz szybciorkiem zapisac sie do Pagaj :D ;)
  10. [quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][img]http://img102.imageshack.us/img102/89/24060540le.jpg[/img][/quote] :o Szpila robi bagietkowe qpy na łóżku :o :lol:[/quote] buuuuuuuuhahahah wymsknelo sie jej :oops: teraz juz wiecie skad macie swiezutkie bagietki co rano :D
  11. [quote name='daga10011']debe-nie denerwuj sie :oops: ..ja szukam rady na mojego osla :lol: albo oslice raczej :roll:[/quote] ja sie ni nerwuje jestem po kilku piffkach ;) kce tylko zwrocic na siebie Wasza uwage :lol:
  12. [quote name='malawaszka']odgrzejemy :lol:[/quote] Ka-ka z waszka damy rade :D czyli jemy cycki huuuuuuuuuuuuuuuuuura
  13. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No nie łądnie, będziecie się tam upijać :evilbat:[/quote] ladnie ladnie ;) [/quote] NIE ładnie, NIE ładnie :lol: :lol: :lol: Ja jako trzezwa bede nad wami czuwać :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahahah teraz to Ty nikogo ni enabierzesz po saymowych fotach ;)[/quote] Każdy stwierdzi,że w szklance jest sok jabłkowy, a nie piwo :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahaha sciemnia w czarna noc piffko saczyla buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahah nie nie nie jaki kazdy Marcin sayma Twoja Mama i Twoja siora i ja wiemy co tam bylo :D[/quote] Soczek, soczek był :lol: :lol: :lol: Ja tam piwa nigdzie nie widziałam :lol: :lol:[/quote]
  14. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']allllle to wpadnijcie na dwa dni ;) a zresta sierpien ma 31 dni wiec pranie i szykowanie zdazycie zrobic ;)[/quote] no to zobaczymy, czy się coś nie uda ? 8) ale potem przyjedziesz do nas i będziesz prasowała ciuchy przez kilka dni ? :wink:[/quote] spoko jak ciuchow jest na kilka dni prasowania i ja sie za to wezme to moze do grudnia skoncze czyli bedziecie miec wyprasowane ciuchy na swieta mi pasi :D
  15. [quote name='Ka-ka']cycki dwa, to ja mogę przywieźć, ale tylko takie maleńkie, co to Matka Natura z łaski swojej ogromnej gdzieś w przelocie mi przykleiła :lol: cięzko będzie przywieźć, to się je na ciepło :D[/quote] hahahha to nam zrobisz na ciepko cyki dwa :D :angel:
  16. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze[/quote] Naprawdę ogon jest świetny :D Miły w dotyku i taki cieplutki :angel:[/quote] K A R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO CO? :lol: :lol: ja próbuje zgubić stary stereotyp szczurów 8)[/quote] o nie to nie u mnie fuuuuuuuuuuu[/quote] I nie bedzie fuuuu dzięki mnie :lol: :lol: W pazdzierniku zrobie ci terapie ogonkową :evilbat:[/quote] hahahah w pazdziernku o wlasnie mio sie przypomnialo ze nie jade do poznania bo..................... :roll: moze padac a ja deszczu nie lubie ;)
  17. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No nie łądnie, będziecie się tam upijać :evilbat:[/quote] ladnie ladnie ;) [/quote] NIE ładnie, NIE ładnie :lol: :lol: :lol: Ja jako trzezwa bede nad wami czuwać :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahahah teraz to Ty nikogo ni enabierzesz po saymowych fotach ;)[/quote] Każdy stwierdzi,że w szklance jest sok jabłkowy, a nie piwo :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahah nie nie nie jaki kazdy Marcin sayma Twoja Mama i Twoja siora i ja wiemy co tam bylo :D
  18. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze[/quote] Naprawdę ogon jest świetny :D Miły w dotyku i taki cieplutki :angel:[/quote] K A R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO CO? :lol: :lol: ja próbuje zgubić stary stereotyp szczurów 8)[/quote] o nie to nie u mnie fuuuuuuuuuuu
  19. allllle to wpadnijcie na dwa dni ;) a zresta sierpien ma 31 dni wiec pranie i szykowanie zdazycie zrobic ;)
  20. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No nie łądnie, będziecie się tam upijać :evilbat:[/quote] ladnie ladnie ;) [/quote] NIE ładnie, NIE ładnie :lol: :lol: :lol: Ja jako trzezwa bede nad wami czuwać :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahahah teraz to Ty nikogo ni enabierzesz po saymowych fotach ;)
  21. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze[/quote] Naprawdę ogon jest świetny :D Miły w dotyku i taki cieplutki :angel:[/quote] K A R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. [quote name='malawaszka']hahaha Ka-ka ja też cycków nie jadłam :lol: :oops: przywieź :modla: dla mnie i dla Debest to musisz przywieźć 2 cycki :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahaha dwa to beda napewno :oops: ;)
  23. [quote name='KaRa_TC']Dbsst wiesz jakie to miłe uczucie jak taki ciepły ogonek ci po szyji przebiegnie :D z lekka takie igełki bo włosy ma na ogonie :D[/quote] beeeeeeeeeeeeeee PRZESTAN Ty sadysto maly fuuuuuuuuuuuuuuu do ogonka zarabiste zwierze
×
×
  • Create New...