-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hahaha dacie rade koty sie upchnie :D gdzies
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hehehehe nie przesadzajmy ;) a koki bierzecie :D[/quote] dużo tej koki mamy wziąć ? :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahaha juz troche spiaca jestem koTki ;) ale koke tez bierzcie bedziemy sprzedawac i do browarkow dorobimy ;) hihihihihii
-
[quote name='Ka-ka']scurkowe ogonki są świetneeeee :multi: [b]Kara[/b], już nie mam.... zawsze mieliśmy szczury kapturowe ( w sumie była brata Szczurka, ja zostawiłam jej córkę, Roxę, potem był mój Artur, a w zeszłe lato odeszłą moja Pesteczka :placz: )[/quote] no nie kolejna 8)
-
hehehehe nie przesadzajmy ;) a koki bierzecie :D
-
[quote name='malawaszka']a i facetom się spodoba bo o cyckach było :lol:[/quote] hahaha prawie porno :D
-
dobra i ja podaze sladem Szpilokarda :D [img]http://img51.imageshack.us/img51/6296/24060565qa.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='malawaszka']:eek: :shock: :smhair2: o qrde o qrde i po co tu zajrzałam przed snem :wallbash:[/quote] Taki przyjemny temat tu się kręci, sam raz na sen :D :wink:[/quote] ciekawe dla kogo przyjemny :evilbat:
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote] [size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote] [size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote] [size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote] [size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote] [size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote] jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote] heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;) [size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size][/quote] Czuję się chyba jak taki motyl - co to go przySZPILILI w pudełku :lol:[/quote] hahahhahahahahhahaha normalnie motylu pakuj manatki na zlot :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='Ka-ka'][quote]i zebys sie mogla z nami dogadac [/quote] :o a na trzeźwo nie da rady ?? :lol:[/quote] Haha Dbsst na trzezwo sie z wami tez dogadam :evilbat: bedę miała pewnie wesoło z was wtedy :evilbat: :evilbat:[/quote] ale na zlocie trzezwi bedziemy tylko przy pierwszysm czesc i moze ale to moze przy ostatnim a reszta to bedzie rebus ;)
-
[quote name='malawaszka']:eek: :shock: :smhair2: o qrde o qrde i po co tu zajrzałam przed snem :wallbash:[/quote] uf widze ze ni etylko ja mam leki
-
[quote name='Ka-ka'][quote]i zebys sie mogla z nami dogadac [/quote] :o a na trzeźwo nie da rady ?? :lol:[/quote] da ale jak syscy beda po :drinking: a tylko Kara nie to moze miec pewnien problem ;)
-
[quote name='Ka-ka']chyba sos w cyckach 8) przy dobrym zakalcu, to żadna operacja nie pomoże :lol:[/quote] cholercia no i widzicie mogila Ka-ka koniecznie cycki musisz wiesc Wind nas ukatrupi za te gadanki :D
-
[quote name='malawaszka'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Ka-ka']no ja mam nadzieję, że wszyscy tam dojedzieci w końcu :-? [b]KaRa...Ty tu niewiniątka nie udawaj 8) znamy juz prawdę, na zlociku osobiście sprawdzimy :lol: [/b] zresztą looz, ja mam mocną głowę :D[/quote] Haha w miejscu publicznym, napewno ani kropelki nie wypije :evilbat:[/quote] jakie tam publiczne - leśne ostępy Jury i sami swoi dookoła :lol:[/quote] Kara my bedziemy Ci wmawiac ze to soczek jablkowy hahahahha ;)[/quote] No co wy chcecie mnie tak upić ?? :lol:[/quote] no żebyś się nie czuła wyobcowana :lol: :drinking:[/quote] i zebys sie mogla z nami dogadac :lol: :drinking:
-
[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote] [size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote] [size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote] [size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote] [size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote] [size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote] jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote] heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;) [size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size]
-
[quote name='Ka-ka'][quote]lalaalla lalalla lalallala lalallaa[/quote] Debe...czyżbyś czuła się osamotniona ?? :lol:[/quote] tak
-
[quote name='malawaszka'][quote name='daga10011']soczek z babelkami??????????? :lol:[/quote] no nooo są teraz takie nowe :lol:[/quote] hehehehe Kara boj sie :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote] [size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote] [size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote] [size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote] [size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)
-
[quote name='daga10011']soczek z babelkami??????????? :lol:[/quote] hehehhe lift ;)
-
[quote name='malawaszka']to nam Ka-ka przepis prtzywiezie i będziem w domu cycki gotować i siem chwalić potem na forum :lol:[/quote] ehehheheh ale ja i tak wole czyjes cycki ;) moje moga wsc z zakalcem i co wtedy :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']ale epopeje zescie wytworzyly :lol:[/quote] Daga powiedz Dbsst,że szczurze ogonki są fajne, miłe w dotyku i takie cieplutkie :D[/quote] KA R A :evilbat:
-
[quote name='malawaszka'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Ka-ka']no ja mam nadzieję, że wszyscy tam dojedzieci w końcu :-? [b]KaRa...Ty tu niewiniątka nie udawaj 8) znamy juz prawdę, na zlociku osobiście sprawdzimy :lol: [/b] zresztą looz, ja mam mocną głowę :D[/quote] Haha w miejscu publicznym, napewno ani kropelki nie wypije :evilbat:[/quote] jakie tam publiczne - leśne ostępy Jury i sami swoi dookoła :lol:[/quote] Kara my bedziemy Ci wmawiac ze to soczek jablkowy hahahahha ;)
-
[quote name='daga10011']ale epopeje zescie wytworzyly :lol:[/quote] heheh ciezko pracujemy nad wygladem galerii Kary ;) Was nie ma ;)
-
[quote name='Ka-ka']no ja mam nadzieję, że wszyscy tam dojedzieci w końcu :-? KaRa...Ty tu niewiniątka nie udawaj 8) znamy juz prawdę, na zlociku osobiście sprawdzimy :lol: zresztą looz, ja mam mocną głowę :D[/quote] hehehe qrka to mnie na bank przpijesz i bedziesz mnie widziec taka rozanielona ale obciach :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote] [size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote] [size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)
-
[quote name='malawaszka']ehhh to taaki cycki w sosie własnym :lol: :lol: :lol: no dooobra niech będzie to piffko a o cyckach nam poopowiadasz :lol: :evilbat:[/quote] ale ja bym tak kciala skosztowac :(