-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
wrrrrrrrrrrr a Poswiatka z Ferajna :D :angel: :angel:
-
[quote name='KaRa_TC']No nie łądnie, będziecie się tam upijać :evilbat:[/quote] ladnie ladnie ;) Ka-ka beda leosie :D daga ulecze Twojego meza tylko musicie przyjechac :D Poswiece mu prawdziwy czas zrobimy mini gabinet ;) [size=1]z tym uleczeniem to nie wiem tak zalozylam ze fachowo bedzie wygladac jak powiem[/size]
-
[quote name='KaRa_TC']Ja jestem przyzwyczjona,że mnie w nocy odwiedzą szczurzyce, jak swoimi ogonkami przejezdzają mi po szyji :D Ka-Ka jaką masz szczurzyce???[/quote] o fuuuuu szczur jest kosa do ogonka
-
[quote name='Ka-ka']:o a co?? o sabatach [b]czarownic na Łysej Górze[/b]nie słyszałaś ??ech, kobieto, to Cie dużo w zyciu ominęło :wink: [color=red] [b]i cycka masłowskiego[/b][/color] :o napewno nie jadłaś :lol: hihihi.....ja to jednak pochodze z fajnego regionu....a za parę dni do domku :multi: przywitam się z MOIMI czarownicami 8) :wink:[/quote] heheh o Łysej Gorze to slyszalam i ja chyba mam jakies korzenie tam ;) acycek no pewnie ze nie jadlam i juz wiem co kce zebys wziela ze soba na zjazd :D ;) chyba ze to niebezpieczne :-?
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']Ka-ka ja licze ze bedziesz Szpile maltretowac zebym ja mogla w spokoju inne psy meczyc [/quote] to kwestia, czy się Spila da męczyć. ja cierpię od lat na stadium, teraz już niemal agonalne, boksowirozy :D:D:D 8)[/quote] loozik wezme komplet pilek i bedziesz najlepsza funfela Szpili pewnie nawet na kolana bedzie Ci siadac :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']slyszalam ze jedziecie na zlot DGM :roll: :D ;) [color=white][size=1]plizzzzzz jeddzcie bo inaczej tylko my Szpila TZ i ja bedziemy reprezentowac wawe[/size][/color][/quote] A kiedy i gdzie jest ten zlot ? :roll: Bo nawet się nie orientuję :oops:[/quote] no wiesz :-? juz Ci zapodaje linka tylko na niego wejde ;)[/quote] Sorry, ale jak widzisz, to ja na dogo tak raczej gościnnie i z doskoku - jak mam chwilkę czasu, to może taki trochę niedoinformowany jezdem :fadein:[/quote] to teraz szybciorkiem bierz sie za czytanie pakujcie manatki i przyjezdzajcie z odsiecza :D
-
buuuuuuuuuuuuuhahahahhahaahah to sie nazywa obstawa :D
-
no i oplulam monitar zlotym nektarem rewelacja Basenji ostrzegaj w tytule ze komedia leci ;)
-
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22830]tu jest systko a nawet wiecej ;)[/url]
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']slyszalam ze jedziecie na zlot DGM :roll: :D ;) [color=white][size=1]plizzzzzz jeddzcie bo inaczej tylko my Szpila TZ i ja bedziemy reprezentowac wawe[/size][/color][/quote] A kiedy i gdzie jest ten zlot ? :roll: Bo nawet się nie orientuję :oops:[/quote] no wiesz :-? juz Ci zapodaje linka tylko na niego wejde ;)
-
wczorajsze skotlowane poslanie zostalo w ten sposob wykorzystane :d [img]http://img102.imageshack.us/img102/5262/24060539dv.jpg[/img] [img]http://img102.imageshack.us/img102/89/24060540le.jpg[/img]
-
[quote name='Ka-ka']u mnie każda baba ma we krwi latanie na miotle, taki region :lol: :wink:[/quote] :cunao:
-
:o no nie zawal gwarantowany po moim ojcu notorycznie chomik lazil ;)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'](bedzie duzo browkow i nie chce sie tak wbijac ;) )[/quote] aaahahaha to ja wypiję, Ty wypijesz i nie będzie tak bolało :lol:[/quote] heheh jak ja wypije Ty wypijesz to browcio nas uzdrowi nie potrzebne beda igielki
-
slyszalam ze jedziecie na zlot DGM :roll: :D ;) [color=white][size=1]plizzzzzz jeddzcie bo inaczej tylko my Szpila TZ i ja bedziemy reprezentowac wawe[/size][/color]
-
[quote name='daga10011']debe gadulo bo ci topic zbanuja :lol: ..lepiej daj jakas fotke a nie o maltretowaniu gadasz :lol: ..wez szpileczki ze soba-mojego Tz kolana bola :lol: ja juz wiem czemu Twoja sliczna sunia ma takie imie :lol:[/quote] heheh na zjazd wezme tylko magiczny patyczek na wszelki wypadek ;) no moze jakies ostrzalki tez ale nie obiecuje (bedzie duzo browkow i nie chce sie tak wbijac ;) )
-
[quote name='KaRa_TC']No bo kocio-psie krzyżówki to są takie meblowe 8)[/quote] no chyba ze to pies ale MASKOTKA :evilbat: ktora wygladem jest identycznie taka sama jak psiokot ;)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='bernulka']to Morsko nie jest nad morzem?? paździoszki[/quote] :o no co Ty?? mamy koło 30 km do Morska :lol:[/quote] qrcze super macie :D a badziesz tam spac z nami :D waszeczko moja kochana :D normalnie Cie zmaltretuje tak jak Agge dage, Kare i systkich :D
-
[quote name='asher']Dziewczyny, ależ co wy z tymi czarownicami? :o Przecież już dawno temu zostało ustalone, że po Dogomanii to [b]adda[/b] na miotle lata [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/img] 8)[/quote] hehehe a to na miotle bo ona jest super czarownica a my tylko takie podrobki z tajwanu ;)
-
Ka-ka ja licze ze bedziesz Szpile maltretowac zebym ja mogla w spokoju inne psy meczyc ;)
-
[quote name='anetta']Buhahah dbsst, przyjzyj sie zdjeicu :lol: :lol: :lol: Jest wyjechane [url]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/ko/kn11.jpg[/url] :ylsuper: zwinna panienka 8) A czemu w pazdzierniku? :lol:[/quote] hehehe pozuje jak prawdziwy kot Kara ma psa ktory jest kotem i po meblach skaze i dobrze sie na nich czuje ;)
-
[url=http://www.morsko.com.pl/mapa.php]Tu jest Morsko[/url]
-
[quote name='daga10011']ahaha-ani moja :lol: ...ale cos trza zalatwic :evilbat:[/quote] daga MUSISZ jechac
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']a ja myslalam ze to pies a to kot tak po meblach lata :D[/quote] Że jak? :o :lol: :lol: :lol:[/quote] oj Kara :)
-
Agga cholera czuje sie jak w domu Wielkiego Brata systko wiesz systko widzisz ;) qrde ja pod niebem zawsze ale moja zgreda nie koniecznie :/