-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[img]http://img350.imageshack.us/img350/1158/im0076902vv.jpg[/img] Matagi czuje sie dopieszczona ;) czyz on nie jest boski boshe jaki on jest piekny
-
[quote name='Agga'][b]dbsst[/b] to juz wersja sadystyczna :lol: [b]waszko[/b] a po to oduczyc zeby dziecko nie miało krzywego zgryzu i palucha krzywego 8)[/quote] hehehe no tak pewnie tak ale jaka skuteczna musi byc ;) :lol:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Hehe u siebie :lol: Z moim braciszkiem i moją mamusią :lol: :lol: Współczuje tym psom z nimi :roll:[/quote] hehehhe[/quote] hehehhehehehheh :evilbat:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuhahahahaha
-
fajerancka dziewczyneczka z niej
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahaha jakie dwa qroliki :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='KaRa_TC']Hehe u siebie :lol: Z moim braciszkiem i moją mamusią :lol: :lol: Współczuje tym psom z nimi :roll:[/quote] hehehhe
-
a gdzie moj luby
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Justi0022']Wiesz, Waszka, jak dla mnie roześmiany pyszczek Bolkowy rekompensuje różnicę w sierści :lol:[/quote] heheh to samo ialam napisac :D jego rozesmiane oczka i wesoly pychol odwracaja zupelnie uwage od siersci :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahha jaki urwis ale to musialo wygladac hahahahahahahahahahha a moze tabascco :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']:evilbat: :evil: :wink:[/quote] no wez Daga bo nie wytrzymama normalnie :D[/quote]a czego nie wytrzymasz , bo nie w temacie jestem :roll:[/quote] tego jak do twarzy Dadze ze Zlosliwoscia ;) slodziak jest i tyle jak sie piekli ;)
- 78403 replies
-
wiesz mam troche dola i brak weny i na historie zadne liczyc nie mozecie narazie :( ale mam nadzieje ze ten zly okres minie i ze znowu bedzie mi sie kcialo wymyslac :roll:
-
psia kostka gdzie foty :-?
-
jhihihihihihi extra
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[img]http://img318.imageshack.us/img318/7185/25lipiec0088ij.jpg[/img] jeżu nic tylko calowac Waszka do roboty raport poprosze ! -
łoł ale silaczka i do tego taka sliczna ehhhhh ideal kobitki :D
-
[quote name='daga10011']:evilbat: :evil: :wink:[/quote] no wez Daga bo nie wytrzymama normalnie :D
- 78403 replies
-
iiiiiiiiiiiiiiiiii jakie slodkie urwiski i jakie wesolutkie spacerowe foty :D
-
nogi naleza do Azy ale gdzie Aza :lol:
-
[quote name='daga10011']a niech cie wsadza :evilbat: wtedy ja sie bede smiala :evilbat:[/quote] hehehehe ale Zlosliwa ale ja lubie jak jestes taka Zlosnica :D :buzi:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img281.imageshack.us/img281/8985/p72400917tw.jpg[/img] jaka choragiewka :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']nawet jak ktos zacznie od tylu,to i tak jak dojdzie do poczatku to bedzie znowu musial nadrabiac :evilbat:[/quote]i tu tkwi cały urok tego czytania :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] spoko niedlugo wsadza mnie za kratki ;)
- 78403 replies
-
hmmmmmmmmmmm nastepnym razem ja zwedze ;) no wlasnie ta sunia byla taka podobna do Przystojniaka Gomeziaka
-
hehe spoko dzis Eveline przechytrze ;) :lol: :lol: 8) ale to pozniej musze nadrobic moje braki na innych galeriach :D
-
[quote name='arima']Lazy a może do Wind byś sie wybrała :question:[/quote] to jest SUPER mysl qtora wydaje mi sie oczywista :D jeżu ale bym sie rozplynela po takiej sesyjce :iloveyou: :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nalesniki !!!!!!!!!!!!1 to teraz ja nie jestem w temacie musze jeszcze raz przeczytac co tam sie dzialo ;)[/quote]a to u Olci było :lol:[/quote] buuuuuuhahah a ja juz myslalam ze slepne na stare lata :lol: