Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [img]http://img350.imageshack.us/img350/1158/im0076902vv.jpg[/img] Matagi czuje sie dopieszczona ;) czyz on nie jest boski boshe jaki on jest piekny
  2. [quote name='Agga'][b]dbsst[/b] to juz wersja sadystyczna :lol: [b]waszko[/b] a po to oduczyc zeby dziecko nie miało krzywego zgryzu i palucha krzywego 8)[/quote] hehehe no tak pewnie tak ale jaka skuteczna musi byc ;) :lol:
  3. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Hehe u siebie :lol: Z moim braciszkiem i moją mamusią :lol: :lol: Współczuje tym psom z nimi :roll:[/quote] hehehhe[/quote] hehehhehehehheh :evilbat:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuhahahahaha
  4. fajerancka dziewczyneczka z niej
  5. [quote name='KaRa_TC']Hehe u siebie :lol: Z moim braciszkiem i moją mamusią :lol: :lol: Współczuje tym psom z nimi :roll:[/quote] hehehhe
  6. a gdzie moj luby
  7. [quote name='Justi0022']Wiesz, Waszka, jak dla mnie roześmiany pyszczek Bolkowy rekompensuje różnicę w sierści :lol:[/quote] heheh to samo ialam napisac :D jego rozesmiane oczka i wesoly pychol odwracaja zupelnie uwage od siersci :D
  8. buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahha jaki urwis ale to musialo wygladac hahahahahahahahahahha a moze tabascco :roll:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']:evilbat: :evil: :wink:[/quote] no wez Daga bo nie wytrzymama normalnie :D[/quote]a czego nie wytrzymasz , bo nie w temacie jestem :roll:[/quote] tego jak do twarzy Dadze ze Zlosliwoscia ;) slodziak jest i tyle jak sie piekli ;)
  10. wiesz mam troche dola i brak weny i na historie zadne liczyc nie mozecie narazie :( ale mam nadzieje ze ten zly okres minie i ze znowu bedzie mi sie kcialo wymyslac :roll:
  11. psia kostka gdzie foty :-?
  12. jhihihihihihi extra
  13. [img]http://img318.imageshack.us/img318/7185/25lipiec0088ij.jpg[/img] jeżu nic tylko calowac Waszka do roboty raport poprosze !
  14. łoł ale silaczka i do tego taka sliczna ehhhhh ideal kobitki :D
  15. [quote name='daga10011']:evilbat: :evil: :wink:[/quote] no wez Daga bo nie wytrzymama normalnie :D
  16. iiiiiiiiiiiiiiiiii jakie slodkie urwiski i jakie wesolutkie spacerowe foty :D
  17. nogi naleza do Azy ale gdzie Aza :lol:
  18. [quote name='daga10011']a niech cie wsadza :evilbat: wtedy ja sie bede smiala :evilbat:[/quote] hehehehe ale Zlosliwa ale ja lubie jak jestes taka Zlosnica :D :buzi:
  19. [img]http://img281.imageshack.us/img281/8985/p72400917tw.jpg[/img] jaka choragiewka :D
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']nawet jak ktos zacznie od tylu,to i tak jak dojdzie do poczatku to bedzie znowu musial nadrabiac :evilbat:[/quote]i tu tkwi cały urok tego czytania :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] spoko niedlugo wsadza mnie za kratki ;)
  21. hmmmmmmmmmmm nastepnym razem ja zwedze ;) no wlasnie ta sunia byla taka podobna do Przystojniaka Gomeziaka
  22. hehe spoko dzis Eveline przechytrze ;) :lol: :lol: 8) ale to pozniej musze nadrobic moje braki na innych galeriach :D
  23. [quote name='arima']Lazy a może do Wind byś sie wybrała :question:[/quote] to jest SUPER mysl qtora wydaje mi sie oczywista :D jeżu ale bym sie rozplynela po takiej sesyjce :iloveyou: :angel:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nalesniki !!!!!!!!!!!!1 to teraz ja nie jestem w temacie musze jeszcze raz przeczytac co tam sie dzialo ;)[/quote]a to u Olci było :lol:[/quote] buuuuuuhahah a ja juz myslalam ze slepne na stare lata :lol:
×
×
  • Create New...