-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='asher'][quote name='malawaszka']hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote] Niemożliwe to :shake: Jestem na 109 stronie i nie nadążam :shake:[/quote] eheheheheh bidulko to my poczekamy na Ciebie OGLASZAM ZAWIESZENIE SZPILKOWEGO DOBRA COBY ASHER NAS DOGONILA kto za oczywiscie ja 8)
- 78403 replies
-
nalesniki !!!!!!!!!!!!1 to teraz ja nie jestem w temacie musze jeszcze raz przeczytac co tam sie dzialo ;)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst']Agabass thx uratowalas galerie na kilka dni ;) znaczy godzin ;)[/quote] hahah chyba stron :lol:[/quote] hehehehe nie kcialam tego na glos mowic ;)
-
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.107.jpg[/img] wysylam obsizgle fafluniaste :buzi: w pyszczydlo to piekne :D
-
nie gadac tyle ;) :lol: bo do tanga trzeba dwojga ;) [img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/a11.jpg[/img]
-
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10497_364914.jpg[/img] :iloveyou: boshe jaki on umiesniony WSPANIALY jest a Hipcia gdzie tyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a dzis kolo pl Wilsona widzialam pania z baskeim czy to ktos "znajomy" :D Aga thx za historie spacerowa :D
-
no wlasnie szkoda ze plackow przez pv nie wysyla :( :lol: WSZYSCY UDERZAJA PO PRZEPIS NA PV DO SAYMY opyla sie slowo slowo :D
- 78403 replies
-
[quote name='Evelina'][quote name='dbsst']hihihihi Evelina normalnie mam stresa 8)[/quote]:buzi: Ja Was tak lubiam, gaduły moje :lol:[/quote] a my sie Ciebie strrrrasznie bojamy ;) ale tez Cie lubiamy :buzi: o nie Pozeracz Trufli wpadl ;) dobrze ze zesmy czmychnely ;) Wojtecki cos mam przeczucie ze chcesz NAM powiedziec ze juz sie pakujecie na ZLOT :D Agabass thx uratowalas galerie na kilka dni ;) znaczy godzin ;) no Komka a gzdie sie podziewalas moja droga takie zaleglosci ;) :lol: wiecie co ja to WAS WSZYSTKICH LUUUUUUUUUUUUUUBIE
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] no dobra Maga jestes sensem mojego istnienia na Galerii :D lepiej :D[/quote] :roflt: niech będzie :lol: :lol: :lol:[/quote] :bigcool: ma sie ta gadane :D :B-fly: spadam spac pa
-
[quote name='Agga']ciociu nalej wody [img]http://img122.imageshack.us/img122/3750/ddd0086ye.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/108/ddd0064am.jpg[/img] Sarcia sie ze mna bawi :lol: [img]http://img307.imageshack.us/img307/8378/ddd0056ee.jpg[/img][/quote] :iloveyou: bo juz nie wiem co powiedziec
-
[img]http://img220.imageshack.us/img220/2970/obraz2171ky.jpg[/img] Evelinko mam deficyt moich fot prosze nie zamykaj debe topiku ona usilnie pracuje nad aparatem ;) :lol: i jak juz bedzie go miec to utoniecie od zdjec ;)
-
Agnieszko czy moge skopiowac sobie spacerek do Szpilkowej galerii boje sie ze Evelina mnie zamknie za kratkami :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']PLACUSZKI SAYMY paluszki lizać :laola: Nia chciało mi sie robić sosiku czosnkowego i mieliśmy taki sklepowy , ale dobry był .MNIAM PYCHOTA :eating:[/quote] :B-fly: kolejna uzalezniona :B-fly: :eating:
- 78403 replies
-
[quote name='LAZY'][quote name='Evelina'][img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m2.gif[/img][/quote] Patrz Dbsst jak Ci tyłek ratuje... :evilbat: Fajny malec prawda? [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/7372/file003010rm.jpg[/img][/URL][/quote] nie no Lazy :buzi: czuje sie bezpiecznie a raczej moj tylek ;) Sayma :buzi: hihihihi Evelina normalnie mam stresa 8) no dobra Maga jestes sensem mojego istnienia na Galerii :D lepiej :D
-
iiiiiiiiiiii Hipcia jest przechipciowata :iloveyou: ja kce Hipusike :angel:
-
Haniu trzymaj sie przesylamy Wam nasza pozytywna energie moze sie przyda ;) musi byc dobrze
-
[quote name='Alicjarydzewska']Sayma :lol: nie 50 kg :lol: tylko 50 cm :lol: a kg 30 :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe sayma sie rozchulala ;) :lol: ale i tak byczek piekny juz :D miodzio
- 78403 replies
-
nio nie mow ze mi lodzika zostawilas ODSZCZEKUJE SYSTKO HAU HAU :lol:
-
buuuuuuuuuuuhahahahahaha dobre a Szpila znowu ala gangster a Hipcia mojaaaaaaaaaaaa piekna Hipcia moja pieszczocha :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Gaduły , a ja dziś wypróbuję na kolację placuszki :wink: :eating:[/quote] koniecznie podziel sie wrazeniami :D
-
[img]http://img323.imageshack.us/img323/2751/ozzy60sl.jpg[/img] jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki romattic :D :o to jest kawal bydlaka :angel: mam nadzieje ze niezja mojej chudziny :wink: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='agabass'][b]dbsst[/b] dziś o 21 oddaję Hipkę, a już ją tak pokochałam właśnie śpi sobie z Gomem słodko laleczka będę :bigcry: ale na wystawie skosiła wszystkich i zwyciężyła hihihihiihi[/quote] oooojjjjjjjjjjjj moja Hipeczka jaka dzielna nie dziwota ze wygrala taki relax maial zapewniony przed startem ;) aj buziakowate no nochaleczka :D :buzi: jednemu i drugiemu :D ja kce HIPKE hihi Kara zapraszam ale nie wiem czy to nie bedzie miec tez hmmmmmmmmmmmmmm specyficznego smaku ;) hihi Daga wsiada w ufo ;) hihihihihihi spoko Daga narazie nic sie nie dzieje nic nie starcilas ;) :lol:
-
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie slodkosci :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']heheh jakie wiecznie jestem prawie caly czas a na dowod ze mam Szpilke ze jej jeszcze nie sprzedalam moge powiedziec ze lezy kolomnie i mi sapie w kostke co za...............................sapacz :evilbat: ide robic przymiarki do obiadu Tz wrocil i nie jeust juz tak wesolo garnki odkurzylam :evilbat: i zaczynam gotowac ([b]HAHAHA[/b])[/quote]nie trza bylo odkurzać garów byłaby zupka z zasmażką :lol: :lol:[/quote] hehehehehe no w sumie a ze robie gulasz (Kara przynajmniej tak mysle ze robie lulasz) to taka zasmazka do sou jak znalazl ;)
-
[img]http://img127.imageshack.us/img127/6112/ozzy102vz.jpg[/img] jaki wyploszek :d :buzi: juz odliczam dni do zlotu :D
- 78403 replies