Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. jezu jaki sliczny maly RR :iloveyou: juz nie moge doczekac sie galeryjki :D
  2. [quote name='Alicjarydzewska']juz wiemy skad Gomez ma tak piekna opalenizne i opala się bez kostiumu :oops:[/quote] hehehehe jaki nudysta :D
  3. [quote name='Patka']Tylko dlaczego mina taka poważna :D Dbsst dawno Cie nie oglądałm ... a żeby nie było piegowata ja na poprzedniej stronie :D[/quote] hehehe nio te piegi sa suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :angel: a ja gdzies tam bylam ;) wczesniej
  4. [quote name='agabass'][color=red][size=7]FOTY FOTY FOTY FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color][/quote] kiedys beda ;) heheh Ala to swietny plan :D
  5. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10336_125028.jpg[/img] juz wiemy skad Gomez ma tak piekna opalenizne :D :angel:
  6. placki saymowe sa pyyyyyszne :D a do aparaciku owszem przymierzam sie i to barrrrdzo ;) ale jeszcze kilka chwil ;) Szpila z taka miloscia to tylk na.....................................pilke sie patrzy ;)
  7. [quote name='olekg18']wiem tez mi sie ta fota podoba :lol:[/quote] :o ło Tobie sie cos podoba niemozliwe ;)
  8. i znalazlam taki portrecik :d [img]http://img176.imageshack.us/img176/8020/obraz2160sg.jpg[/img] a ja sie dzis w sklepie bawilam sie moim aparacikiem kofanym moim synalkiem ;) w reku lezy jak ulal i tylko o nim dzis mysle :D
  9. o nie placuszki musi zrobic sayma ona robi REWELACYJNE placki :D
  10. Agabass uczulenie juz ok nastepnym razem wezme histamine ze soba i bedzie cool do rana wszystko poznikalo :D Szpila wyszla i nie wrocila z moim bratem gedzies lata ;) PLACKI miaaaaaaaaaaaan z serem :D i z sosikiem czy tak :D
  11. miaaaaaaaaaaau ;) super tylko czemu tak malo :evilbat: :lol:
  12. nio nio Olo Olo bardzo bardzo.........................nio nio :D nie mozna gwizdac na klawiszach ;(
  13. [quote name='Camara']a ja tak sobie wydumałam, że Zmorka jakimś cudem wiedziała, że gdyby powiła córę... to ja bym się mogła złamać... i niufeczkę sprowadzić do domu :roll: a tak nie mam dylemata :lol:[/quote] hehehehehe
  14. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiijak ja uwielbiam ogadac DGM niakow :angel:
  15. [img]http://img297.imageshack.us/img297/2821/baloniki9gv.png[/img] GRATULUJE 6 chopa jaaaaaaaaaaaaaaa :angel: super dzielna Zomorka i dzielna Pysia :angel:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jaki zawstydzony :D hihihihiihi[/quote]zastydzony jakością fotencji :oops:[/quote] hihi nio cos Ty raczej zawstydzony bo mysli o...........................;)[/quote]no o czy powiedz p czym :angel: :angel: :angel: ja scem wiedzieć :angel:[/quote] no sama nie wiem ;)
  17. buuuuuuuuuuuhahahahah dobre hihihiihi to sie nazywa meska szczerosc :D
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jaki zawstydzony :D hihihihiihi[/quote]zastydzony jakością fotencji :oops:[/quote] hihi nio cos Ty raczej zawstydzony bo mysli o...........................;)
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][b]Dbsst nie wiem czy byloby nam do twarzy z klozetem na szelkach przy poopie :oops:[/b][/quote] hahahaha np pewnie ze nam byloby do twarzy zrobilybysmy furore ;)[/quote]siakoś tak jestem niezdecydowana :oops: :lol:[/quote] no ale czemu bedzemy mialy wejscie smoka ;)
  20. juz prawie niedzielka :D
  21. [img]http://img336.imageshack.us/img336/9817/n1iw.png[/img] :o :lol: hihi Kajce cos na glowie wyroslo ;)
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][b]Dbsst nie wiem czy byloby nam do twarzy z klozetem na szelkach przy poopie :oops:[/b][/quote] hahahaha np pewnie ze nam byloby do twarzy zrobilybysmy furore ;)
  23. jaki zawstydzony :D hihihihiihi
×
×
  • Create New...