[quote name='Patka']Tylko dlaczego mina taka poważna :D
Dbsst dawno Cie nie oglądałm ... a żeby nie było piegowata ja na poprzedniej stronie :D[/quote]
hehehe nio te piegi sa suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :angel:
a ja gdzies tam bylam ;) wczesniej
[quote name='agabass'][color=red][size=7]FOTY FOTY FOTY FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color][/quote]
kiedys beda ;)
heheh Ala to swietny plan :D
placki saymowe sa pyyyyyszne :D
a do aparaciku owszem przymierzam sie i to barrrrdzo ;)
ale jeszcze kilka chwil ;)
Szpila z taka miloscia to tylk na.....................................pilke sie patrzy ;)
i znalazlam taki portrecik :d
[img]http://img176.imageshack.us/img176/8020/obraz2160sg.jpg[/img]
a ja sie dzis w sklepie bawilam sie moim aparacikiem kofanym moim synalkiem ;)
w reku lezy jak ulal i tylko o nim dzis mysle :D
Agabass uczulenie juz ok nastepnym razem wezme histamine ze soba i bedzie cool do rana wszystko poznikalo :D
Szpila wyszla i nie wrocila z moim bratem gedzies lata ;)
PLACKI miaaaaaaaaaaaan z serem :D i z sosikiem czy tak :D
[quote name='Camara']a ja tak sobie wydumałam, że Zmorka jakimś cudem wiedziała, że gdyby powiła córę... to ja bym się mogła złamać... i niufeczkę sprowadzić do domu :roll: a tak nie mam dylemata :lol:[/quote]
hehehehehe
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jaki zawstydzony :D
hihihihiihi[/quote]zastydzony jakością fotencji :oops:[/quote]
hihi nio cos Ty raczej zawstydzony bo mysli o...........................;)[/quote]no o czy powiedz p czym :angel: :angel: :angel: ja scem wiedzieć :angel:[/quote]
no sama nie wiem ;)
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jaki zawstydzony :D
hihihihiihi[/quote]zastydzony jakością fotencji :oops:[/quote]
hihi nio cos Ty raczej zawstydzony bo mysli o...........................;)
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][b]Dbsst nie wiem czy byloby nam do twarzy z klozetem na szelkach przy poopie :oops:[/b][/quote]
hahahaha np pewnie ze nam byloby do twarzy zrobilybysmy furore ;)[/quote]siakoś tak jestem niezdecydowana :oops: :lol:[/quote]
no ale czemu bedzemy mialy wejscie smoka ;)
[quote name='Alicjarydzewska'][b]Dbsst nie wiem czy byloby nam do twarzy z klozetem na szelkach przy poopie :oops:[/b][/quote]
hahahaha np pewnie ze nam byloby do twarzy zrobilybysmy furore ;)