Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [img]http://img328.imageshack.us/img328/7378/obraz9976vw.jpg[/img] :iloveyou: jak romantic :D
  2. heheh jakie wiecznie jestem prawie caly czas a na dowod ze mam Szpilke ze jej jeszcze nie sprzedalam moge powiedziec ze lezy kolomnie i mi sapie w kostke co za...............................sapacz :evilbat: ide robic przymiarki do obiadu Tz wrocil i nie jeust juz tak wesolo garnki odkurzylam :evilbat: i zaczynam gotowac ([b]HAHAHA[/b])
  3. [quote name='Alicjarydzewska']Dbsst :calus: to od RR[/quote] :oops: iii dziekuje a to dla WAS [img]http://img324.imageshack.us/img324/3263/aniolki195ct.gif[/img] sie zrobilo migdalowo :D ;)
  4. ja nie moge jaki MOJ RR jest sliczny zakoffalam sie w nim na nowo :iloveyou: i nawet nie jestem w stanie jednego zdjecia naj wybrac bo systkie sa takie cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne i na systkich jest taaaaaaaaaaaaaaaki slodki [img]http://img303.imageshack.us/img303/5953/misiek8qy.gif[/img] moj piekny :D
  5. [quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']no co cie bidulko w pudełeczku trzymią :-?[/quote] dbsst mnie trzymią! :bigcry:[/quote] :o ło matko pokaz mi tego dbsst cio Cie w pudelu trzyma Gnebicielku a ja Cie z tego pudelka wyciagne slowo slowo :saint1: Agabass mowiac szczerze to Ty masz teraz wiecej zdjec Szpilotrona niz ja ;) :evil_lol: Kara ja tez nie czesto jestem w temacie zagladajac tu ;) :haha: Sayma RR jest moj i to LOGICZNE :bigcool: Lazy Sayma to nic po dobroci a juz napewno nie DRINKA :cunao: Ala LUXSTORPEDA to na Twojej galerii potrzebna co sie tam dzieje łoł Siostra spokojnie coraz mniej sie bedzie tu dzialo bo nie mam juz Szpilotrona zdjec i zaraz zostane zamknieta i bede swiat za krat ogladac ;) WROCILAM ale SPADAM ;) :buzi:
  6. [quote name='LAZY'][quote name='Alicjarydzewska']nie bić się narazie fotki są..... :lol: , a RR ......chyba MÓJ ....tak mam napisane :o[/quote] Oj kochana...w takie bajki na pismie to ja bym nie wierzyła... :lol: :evilbat: Sayma...ja tez prosze przepis na placuszki... :oops:[/quote] hehe wlasnie chyba nie wierzysz w to co napisane ;) saymowe placki robia furrore :D mniaaaaaaam :sabber:
  7. [img]http://img166.imageshack.us/img166/3756/niufki166va.jpg[/img] ło jeje jaki mordziatek ukochany [color=white][size=1](to Absynt ;))[/size][/color] jakie przystojne chlopaki do mamusie podobni :D ;)
  8. [quote name='Alicjarydzewska']ciociu dbsst , czy cukier jest jadalny :o [img]http://img304.imageshack.us/img304/5485/w261chamcukier5zp.jpg[/img] :wink:[/quote] iiiiiiiiiiiii hihihi nie kochanie cukier to biala smierc figurz nie jest wiec jadalny ;) :lol:
  9. buuuuuuuuuuuuuuuhahahahaha Kara extra a wyzej wejsc nie moglas hahahahah juz ziemia Ci nie staracza ;) hahaha extra
  10. [img]http://img40.imageshack.us/img40/6515/nakocyku65bm.jpg[/img] iiiiiiiiiiii jakie stopki do cmokania i jaki pychol do maltretowania :angel:
  11. ułaaaaaaaaaaaaa jaki pirat z tego Kiselka :D sliczny :angel: a Fionka czemu mu poklony sklada czyzby sie zakoffala :wink: :lol:
  12. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Muszę poprzeglądać co mamy na płytkach i najwyżej zacznę pomalutku dawać te zachomikowane :wink: , potem troszkę telefonicznych , no jeszcze jest sporo do zeskanowania :-? , a potem może juz coś się ruszy :wink:[/quote] no to ja mam propozycje zacznijmy od DZIS nie nie nie od dzis zacznimy od TERAZ[/quote] jestem za jestem za jjaaa kcemm galerię :o [b]mojego[/b] :o RR od dzisiaj :angel: :angel: :angel: ihihihihi Ala masz zapewnione że bedę twoja najwierniejsza fanką ihihihih wolającą non stop o foooty :evilbat: :D :D[/quote] jakiego Twojego on jest MOJ RR tylko MOJ :evilbat:[/quote] :boom: reraz juz mój :haha: :haha: :chainsaw:[/quote] heheheehe to sie milosc nazywa :evil:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']juz prawie niedzielka :D[/quote] :o :o :o dbsst :lol: :lol: :lol:[/quote] nio i cio mowilam ze juz prawie niedziela :d i juz Olcia wrocila i bedzie nas rozpieszczac :D
  14. [quote name='Maga100']Alicja, ja też chcę honorowe członkowstwo w twojej galerii :D[/quote] oooooooooooooooo gnebiciel sie zjawil :lol: 8) :wink:
  15. hehehe bo moja reka zyje swoim wlasnym zyciem ;)
  16. I believe, I can fly :lol: [img]http://img149.imageshack.us/img149/3398/obraz0992vc.jpg[/img]
  17. Anetko to sa KALARUCHY Pysia sama mowila ze sie badzo ruszaja ;) :lol:
  18. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Muszę poprzeglądać co mamy na płytkach i najwyżej zacznę pomalutku dawać te zachomikowane :wink: , potem troszkę telefonicznych , no jeszcze jest sporo do zeskanowania :-? , a potem może juz coś się ruszy :wink:[/quote] no to ja mam propozycje zacznijmy od DZIS nie nie nie od dzis zacznimy od TERAZ[/quote] jestem za jestem za jjaaa kcemm galerię :o [b]mojego[/b] :o RR od dzisiaj :angel: :angel: :angel: ihihihihi Ala masz zapewnione że bedę twoja najwierniejsza fanką ihihihih wolającą non stop o foooty :evilbat: :D :D[/quote] jakiego Twojego on jest MOJ RR tylko MOJ :evilbat:
  19. qrcze juz doczekac soe nie moge :D hihihii Zmoreczka urodzila KALARUCHY ;) :lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']Muszę poprzeglądać co mamy na płytkach i najwyżej zacznę pomalutku dawać te zachomikowane :wink: , potem troszkę telefonicznych , no jeszcze jest sporo do zeskanowania :-? , a potem może juz coś się ruszy :wink:[/quote] no to ja mam propozycje zacznijmy od DZIS nie nie nie od dzis zacznimy od TERAZ
  21. [quote name='sayma'][quote name='Cimi'][quote name='dbsst'] super tylko czemu tak malo :evilbat: :lol:[/quote] Chwila.. nie wszystko naraz :lol:[/quote] ihihihh wszystko nie tylko FOTECZKI :D :wink:[/quote] heheh dokladnie systko to pozniej ;) a teraz fotecki :D
  22. [quote name='Evelina']Proponujemy małą wakacyjną zabawę w PUZZLE 8) Kto zdoła odtworzyć poprawny układ prostokątów składających się na poniższą znaną Wam już scenę z serialu? :lol: [size=1][img]http://img114.imageshack.us/img114/2039/a9bh.gif[/img][img]http://img241.imageshack.us/img241/1236/b1wh.gif[/img][img]http://img306.imageshack.us/img306/2655/c8fl.gif[/img][img]http://img20.imageshack.us/img20/9954/d0zd.gif[/img][img]http://img214.imageshack.us/img214/6104/u2gz.gif[/img] [img]http://img114.imageshack.us/img114/384/f6qr.gif[/img][img]http://img345.imageshack.us/img345/7729/g1ss.gif[/img][img]http://img347.imageshack.us/img347/1539/h3gg.gif[/img][img]http://img191.imageshack.us/img191/6752/i7yr.gif[/img][img]http://img187.imageshack.us/img187/875/j0nx.gif[/img] [img]http://img306.imageshack.us/img306/1513/k4nw.gif[/img][img]http://img214.imageshack.us/img214/8990/l7in.gif[/img][img]http://img233.imageshack.us/img233/7656/m8hn.gif[/img][img]http://img239.imageshack.us/img239/1985/n2hb.gif[/img][img]http://img99.imageshack.us/img99/9769/o1qo.gif[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/8035/p7yd.gif[/img][img]http://img269.imageshack.us/img269/702/q3sv.gif[/img][img]http://img168.imageshack.us/img168/8096/r6sb.gif[/img][img]http://img252.imageshack.us/img252/1406/s0nw.gif[/img][img]http://img351.imageshack.us/img351/8039/t4zx.gif[/img] [img]http://img277.imageshack.us/img277/7039/e7cx.gif[/img][img]http://img237.imageshack.us/img237/5239/w6oz.gif[/img][img]http://img239.imageshack.us/img239/7186/x9hp.gif[/img][img]http://img156.imageshack.us/img156/8169/y3tq.gif[/img][img]http://img335.imageshack.us/img335/8454/z3em.gif[/img][/size][/quote] rewelacja rewelacja jeszcze jeszcze
  23. o jeżu niedzwiedzie polarne sa na wolosci ;) :lol:
×
×
  • Create New...