-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara']A tak poza tym u nas w porządku: Belcia wypoczywa... na prawo świerzo zakopane :-? nocą wykopane dołki :roll: [URL=http://imageshack.us][img]http://img237.imageshack.us/img237/1/10ia.jpg[/img][/URL] i wcale ale to wcale nie ma poczucia winy.. [URL=http://imageshack.us][img]http://img241.imageshack.us/img241/2162/39jf.jpg[/img][/URL] godzine później niewiele zmieniła pozycję.. [URL=http://imageshack.us][img]http://img252.imageshack.us/img252/9299/46ea.jpg[/img][/URL] i nieco później... [URL=http://imageshack.us][img]http://img262.imageshack.us/img262/4339/22lv.jpg[/img][/URL] tak, że przewiduję rychły koniec galerii misków ... bo ileż czasu można podziwiać spody :lol: Belciowe :hmmmm:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhahahahah REWELACJA :cunao: -
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='asher'][quote name='dbsst'][img]http://img197.imageshack.us/img197/7895/wprogu1pk.jpg[/img] łoooooooooooooo la bola ja nie moge jaki przecinek :D :lol:[/quote] Nooo, przecinek w sam raz na rożen :eating: 8)[/quote] te udeczka az slinka cieknie :sabber: Alu [size=6][color=red][b]BEZ PANIKI BEDZIE DOBRZE[/b][/color][/size][/quote]jak nie panikować jak KTOŚ chce Mi RR zjeść :nerwy:[/quote] nie KTOŚ tylko MY :lol:
- 78403 replies
-
eeeee jaka maszkara :o bo u mnie pokazuja sie slodziaki dwa do miziania hmm moze cos z moim kompem nie tak :-?
-
[quote name='asher'][quote name='dbsst'][img]http://img197.imageshack.us/img197/7895/wprogu1pk.jpg[/img] łoooooooooooooo la bola ja nie moge jaki przecinek :D :lol:[/quote] Nooo, przecinek w sam raz na rożen :eating: 8)[/quote] te udeczka az slinka cieknie :sabber: Alu [size=6][color=red][b]BEZ PANIKI BEDZIE DOBRZE[/b][/color][/size]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehehe ja tylko przelotem[/quote] :([/quote] spoko spoko coraz blizej Twojej galerii jestem :D[/quote]mojej nie :-? tylko Ozzyego :D[/quote] hehehe Twoja troszku tez jest czasem jest jakas zdjeciowka Ozimotronowej Mamci :D
-
[img]http://img197.imageshack.us/img197/7895/wprogu1pk.jpg[/img] łoooooooooooooo la bola ja nie moge jaki przecinek :D :lol:
- 78403 replies
-
Wind wklejej wklejaj wklejaj
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehehe ja tylko przelotem[/quote] :([/quote] spoko spoko coraz blizej Twojej galerii jestem :D
-
hehehehe ja tylko przelotem
-
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SAYMA :modla: heheh Wojtecki Ty nie chcij zebym ja chciala z wami o TYM porozmawiac ;) :lol: :lol: hehehe Dagus ale bedziesz miec pikna tabliczke az Ci zazdroszcze :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']Bry wieczor trufle WYSZLY :evilbat: :lol:[/quote] A gdzie poszły ? :o :lol:[/quote] daleko od Ciebie truflozerco ;) teraz sa bezpieczne schowane ;) nie dorwiesz ich ;) :lol: :lol: qrde wiecie co ja jestem nienormalna od godziny siedze [url=http://www.onephoto.net/temat.php3?id_kat=12&show=4&strona=280]TU[/url] i przezywam
-
Bry wieczor trufle WYSZLY :evilbat: :lol:
-
jeżu jakie malutkie serdelki sliczne po mamusi :D
-
Lazy zeby nie bylo widzialam i jestem ZACHWYCONA co wiecej nie moglam uwierzyc ze nas tak rozpieszczac chyba nas lubisz ;)
-
[quote name='LAZY']A widziałas debe jak siem moja galeria rozrosła ostatnimi dniami? :lol:[/quote] widzialam i nie wierzylam ale jakos nie mam nastroju do pisania i narazie sobie milcze ;)
-
dobrze dobrze narazie nie mam fot wiec niech bedzie cicho ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
byla taka reklama Fanty co sie tak na FANTE strzygli ;) :lol: przeslodka FANTA :angel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Agniesiu dziekuje baaaaaaardzo :D i w ogole ;)
-
iiii alergia ;) moge byc Waszym doracca ;) to co przeszlismy w zeszlym roku to koszmar i teraz mam sposob chyba na systko ;) wyslalam Ci pw 8)
- 78403 replies
-
[quote name='madzia18sosnowiec']dbsst załatwie cie jak tylko chcesz :evilbat: jak zdąże to wrzuce jedną fotke zobaczysz co ci zrobie :P[/quote] czekam z niecierpliwoscia ;) ale juz chyba jutro zobacze
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']juz odliczam dni kiedy sie spotkamy :D[/quote]nic prostszego przylecisz do waszki to już i do mnie dolecisz :wink:[/quote] hehee ale do waszeczki to ja z wazna misja pedze :D a ja nie moge sie doczekac pieszczochowania Ozziego i :drinking: z Toba :D
- 78403 replies
-
hehehe nie TZ oki [size=1]ale mam dola taki wiesz maluy dolek[/size];)
-
iiiii moj usmiechniety piechol :angel: