-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
o jeżu jaki sliczne leniuszki- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LAZY']:oops: :oops: :oops: :oops: Ale ja ze Szczecina, ale ja ze szczecina...hahahaha..nie będzie sesji! :evilbat:[/quote] na cale szczescie szczecin nie tak daleko :evilbat:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
suuuperancko Wam i nam bedzie gdzie na wakacje jezdzic ;) :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
odrazu widac ze chalupe stawiaja wspanieli fachowce Luneta i Bolo rosnie jak na drozdzach- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']mam nadzieje ze sie Alu nie obrazisz ale na tej focie to ygladaja jak pinki i mozg hihihi w sensie taki maly i taki duuuuuuuuzi ;)[/quote]dbsst tylko nie śpiewaj mi tu piosenek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] ale ja dzis czuje ze musze cos wyspiewac bo inaczej skonam na suchoty :([/quote]no to śpiewaj z Magą ...Nie boje się gdy.........widzę Alę :lol:[/quote] heheh ale nie moge tego spiewac bo ja sie Ali peniam ;) :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:cunao: cholera ktos tu trzeci miesza :o to moj wlasny pies kce nagle zeby z nim wyjsc cos mi tu cuuuuuuuuuuuchnie o nie juz wiem co ulalo sie mojemu psu pod moje nogi odmeldowywuje sie na kilka chwil a potem na wycieraczke i wioooooooooo ihhhha ihhaaaa- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']mam nadzieje ze sie Alu nie obrazisz ale na tej focie to ygladaja jak pinki i mozg hihihi w sensie taki maly i taki duuuuuuuuzi ;)[/quote]dbsst tylko nie śpiewaj mi tu piosenek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] ale ja dzis czuje ze musze cos wyspiewac bo inaczej skonam na suchoty :(
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no dobLa to ja pedze lece frune- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nio po kotach :lol:
-
mam nadzieje ze sie Alu nie obrazisz ale na tej focie to ygladaja jak pinki i mozg hihihi w sensie taki maly i taki duuuuuuuuzi ;)
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']oczka i uszka też się gdzieś zapodziały :roll:[/quote] hmmmmmmmm to bardzo dziwne mysle ze ktos mogl je podewdzic trzeba przeprowadzic sledztwo 8)[/quote] że o ogromnej ilości wnętrzności nie wspomnę :-?[/quote] to jest barrrrrrrrrrdzo dziwna sprawa :bigcool: i jak on zyje jak on wiecej nie ma niz ma to tez trzeba zbadac :sg168: czy ktos ma jakies sugestie [size=1](tu uzylam bardzo madrego i trudnego zdania aby podkreslic oczytanie i swiatly umysl moj ;) [/size]:lol: )[/quote] ja myślę, że to wie tylko LUna,ale ona mnie nie powie :roll: musisz przyjechać debest :lol:[/quote] hmmm no nie zostalo mi nic innego jak spakowac swoja magiczna walizke wsiasc na wycieraczke i zjawic sie za kilka chwil (chyba ze znowu sasiad na wycieraczce jezdzil i nie wyglaslal jej po systkim, ta moja wycieraczka starszna pieszczocha ;))- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
iiiiiiiiiiii Komka dostala buziaka Komka dostala buziaka
-
[quote name='HankaRupczewska']Ło matko ! Wychodzimy... Gezes wyje, Mańka merda ogonem i się cieszy... A powinno być chyba odwrotnie :-? :hmmmm: :hmmmm:[/quote] to ja teraz sle do Was cala pozytywna energie jaka posiadam
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']oczka i uszka też się gdzieś zapodziały :roll:[/quote] hmmmmmmmm to bardzo dziwne mysle ze ktos mogl je podewdzic trzeba przeprowadzic sledztwo 8)[/quote] że o ogromnej ilości wnętrzności nie wspomnę :-?[/quote] to jest barrrrrrrrrrdzo dziwna sprawa :bigcool: i jak on zyje jak on wiecej nie ma niz ma to tez trzeba zbadac :sg168: czy ktos ma jakies sugestie [size=1](tu uzylam bardzo madrego i trudnego zdania aby podkreslic oczytanie i swiatly umysl moj ;) [/size]:lol: )- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']oczka i uszka też się gdzieś zapodziały :roll:[/quote] hmmmmmmmm to bardzo dziwne mysle ze ktos mogl je podewdzic trzeba przeprowadzic sledztwo 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[img]http://img197.imageshack.us/img197/2696/dsc016279co.jpg[/img] iiiiiiiiiiiiiiiijaki pysio do cmokania :D o nie nie nie to ja teraz juz w ogole z pampersow wychodzic nie bede jak dolaczy do Was jeszcze jeden taki kosmita :D juz sie doczekac nie moge :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: fajnie ze juz jestes :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215'][quote name='malawaszka']:hmmmm: jakby to powiedzieć :hmmmm: Kubuś troszkę się zmienił :roll: dojrzał jakby :lol: ale za to dobrze zaopatrzony jest zawsze :lol: [img]http://img8.imageshack.us/img8/8430/p72700017vy.jpg[/img][/quote] zgubił kubraczek :o :( :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] no i raczki tez jakby zgubil :o :( :wink: :lol: :lol: :lol: ale piekna chrzesna pannica ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='madzia18sosnowiec']musicie mi wybaczyc rozmiary fotek dopiero zaczynam 8) jak juz dojde do wprawy to was tu wszystkich załatwie sasasa :lol: zartuje, kocham was :wink:[/quote] juz sie nie moge doczekac kiedy zostane zalatwiona :D :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][size=6][/size]SAYMA one się śmieją z naszego RR :evil: [size=3][/size][/quote] :o :eek2: ze co ze WASZEGO jakiego WASZEGO on moj i Szpilendoopci
- 78403 replies
-
eeeeeee wydaje mi sie ze widzialam ..................sie :evil: qrde tyle modow na raz to jakas oblawa czy co ;) :lol: qrcze powtarzam sie ale co tam UWIELBIAM PATRZEC NA DGM niacki :D sliczne slodkie i kochane jestescie :D
-
[quote name='LAZY']Baby wy żeście... :stupid:[/quote] a dziwisz sie ze dostalysmy fisia na punkcie takiej LALECZKI :D
-
ta tu mowi ze Misiaczeka a w glebi duszy miala nadzieje ze sie wystarchamy RR :evilbat:
- 78403 replies
-
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10519_366150.jpg[/img] nie noa koffam boksie jaka pokraka :D :angel: [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10505_365707.jpg[/img] jak romantic no ja nie moge :D
-
[quote name='Maga100']Alicja, ależ ty nie masz asta! :o Pomyliło ci się! Ty masz słodkiego misiaczka, przykro mi, że Ci to mówię.... 8)[/quote] ciekawe jak Alicja zniesie ta wiadomosc Biedaczka caly jej swiat legnie w gruzach :( zdjecia extra model baaaaardzo przystojny :D a strobki leca jak szalone tego trzebabylo DGM :D
- 78403 replies