Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a to dla niedowiarkow pozniej cos wastawie bo musze spadac [img]http://img227.imageshack.us/img227/5329/silownia0073ql.jpg[/img] mam aparat i mam baterie ;) naladowana ;)
  2. nie u nas nie pada :D ale Lilith jest sliczna szkoda ze nie ma swojej galerii
  3. a ja wlasnie zrywam sie na sesyjke i jestem na dogo duuzo ale malo pisze boshe jakie sliczne piecholowatye systkie tSZy
  4. [img]http://img309.imageshack.us/img309/204/bru3sie05322ge.jpg[/img] jaka sliczna mucha :D jakie piekne oczko
  5. ło Lazy ja jestem pod wrazeniem Ty nas chyba toffasz :D suuuuuuuuuper foty
  6. buuuuuuuuuuuuuuuhahahah pierwsze starcie Gomez konta myszoskoczki ;)
  7. ło matko a coz to za walki psow :o heheh a qtos wstawil WIELKA fote nie regulaminowa :sweetCyb:
  8. [quote name='Asiaczek']Ah, Szpila - piękna lalka z Żoliborza, piękniejszej niet od morza do morza. Gomez - rudy kochaś na warszawskich Bielanach, nie wie, że miłość rzuca na kolana. Radosny jak motyl, zakochany (?) jak szczeniak, Pędzi lekkie życie, Gomez - Asiaczkowy maniak. Ludzie, coraz lepiej mi idzie!!! Pzdr.[/quote] :o nie no chyle czola :modla: i bije gromkie brawa :klacz: pieje rowniez z zachwytu :B-fly: ( :roll: :lol: )
  9. oczy przecieram i dalej nie wierzy czy ja umarlam i jestemw niebie czy Lazy zachorowala na jakas dziwna chorobe :lol: [img]http://img323.imageshack.us/img323/5773/obraz1261bn.jpg[/img] qto rozjechal zabe 8)
  10. no mysle ze jutro :D TZ aparacik ma przyniesc ;)
  11. a to z lotu ptaka hahahahahha [img]http://img237.imageshack.us/img237/3887/obraz1582zi.jpg[/img]
  12. a to na zyczenie ;) Szpila z przed miesiaca i co z tego za mam mala kaltke zato jakie serce mam w klacie ;) [img]http://img237.imageshack.us/img237/1629/obraz1337ab.jpg[/img]
  13. [quote name='aga_ostaszewska'][quote name='dbsst'] a Agi pozowanie to mi sie tak strasznie podoba ze ho ho mam nadzieje ze dziewczyny planujecie jakas jeszcze sesyjke :D[/quote] Dzięki, ale to i tak cała zasługa dla Beatki... no a przy sztaludze Marka... Może jeszcze kiedyś Wind strzeli mi jakąś fotaskę :wink:[/quote] oj juz bez zbytecznych skromnosci prosze hihi tez mam nadzieje ze Wind Ci strzeli fotaska ;) :lol:
  14. wrecz zakoffana para ;)
  15. [img]http://img206.imageshack.us/img206/7098/dscf14976bd.jpg[/img] buuuuuuuuhahahaha jaka delikatna "ucieczka" od wariata hahhaha Alu jaka z Ciebie troskliwa Mamusia Ozzy to ma dobrze do konca po brzuchalku gilasz :fadein:
  16. [img]http://img165.imageshack.us/img165/8691/p80100752pz.jpg[/img] buuuhahahah jaki kosior :lol: :lol: :lol:
  17. :o :eek2: jestem w ciezkim szoku TYLE FOT nie no LAzy normalnie czuje sie zaskoczona i to mile foty zajebiste
  18. [quote name='daga10011'][..] mi raz ukradziono caly namiot i plecak-a ja w tym namiocie spalam-tylko troche podrinkowalismy :o i obudzilam sie z kolezanka pod golym niebem na miejscu gdzie namiot byl rozbity :evil: :o[/quote] buuuuuhahahahah dobre sliczne fotki a kotki rosna jak szalone
  19. [img]http://img155.imageshack.us/img155/7504/31lipiec0537xn.jpg[/img] ja nie moge najslodszy slodziak polknal slimaka
  20. [img]http://img339.imageshack.us/img339/2492/picture1794vh.jpg[/img] łooooooo la bola jaka minka
  21. sliczna niunia :iloveyou:
  22. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10669_903394.jpg[/img] hm jakie udezajace podobienstwo [img]http://img108.imageshack.us/img108/7121/24060140vr.jpg[/img]
  23. piesul ktory pozowal nazywa sie LOKAT
  24. a mam dobra wiadomosc TZ jutro mi aparacik przynosi :D :angel: zaba no wlasnie nie wiem co sie zmienilo w naszych treningach ;)
×
×
  • Create New...