-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[url=http://www.deviantart.com/view/4720888//]ihhhhhh zakoffalam sie[/url] a Agi pozowanie to mi sie tak strasznie podoba ze ho ho mam nadzieje ze dziewczyny planujecie jakas jeszcze sesyjke :D
-
[quote name='zaba14']A ten pomnik to z jakiej okazji ?[/quote] to jest pomnik szczesliwego psa i jest zrobiony na wzor goldena z dogoterapi ale nie pamietam teraz jak sie nazywa :oops: ale jak sobie przypome to odrazu powiem ;) hahah Arimko bo to dresiara to ciagnie na koksie ;) tak wygladala w zeszlym roku teraz to obraz nedzy i rozpaczy :cry: hihi widzisz Lazy jaka maupa jeZdem ;) nie wiem czy znajde jakas dresiakowa Szpile ale zaraz poszukam ;)
-
o dzizys Śliczny ja tez kce taki prezent czemu moj TZ nie ma takich zdolnosci :fadein:
-
iiiiiiiiiiiiiiiiii doczekac sie juz fot nie moge :D :angel:
-
to spacer z Pola Team czyli Jokus Toffikowy i Szpidoopa Chce Wam opowiedziec o mojej przyjazni Wszystko wskazywalo na to ze bedziemy razem biegac i rozrabiac 8) [img]http://img156.imageshack.us/img156/1628/200411111604584xj.jpg[/img] jednak w powietrzu juz cos wisialo nibu rowni a Jokerowy ciagle do mojego pancia pierwszy sie ustawial :evilbat: [img]http://img199.imageshack.us/img199/2360/200411111605080od.jpg[/img] kiedy juz wyszlam na prowadzenie i kiedy juz myslalam ze mam chlopakow w garsci, juz sie zaczelam prezyc dumnie....... [img]http://img199.imageshack.us/img199/8222/200411111548207kx.jpg[/img] juz radosc me serce rozpierala a tu patrze A ICH NIE MA HEY CHLOPAKI wolam krzycze........... TAM JESTESCIE ŁOBUZIAKI [img]http://img199.imageshack.us/img199/7691/200411111607021tx.jpg[/img] hehe cwane bestie pozowanko bez gwiazdeczki HA im dam HA pokaze. Piekny Team tworzymy ja jedyna dwoch prawdziwych i jeden hahahaah metalowy ;) [img]http://img199.imageshack.us/img199/7170/200411111624206zp.jpg[/img] nagle sie gdzies zakrecili i zostalam sama z metalowym :evil: [img]http://img199.imageshack.us/img199/3371/200411111627302ni.jpg[/img] no to krzycze GDZIE PEDZICIE HEJ CZEKAJCIE a ja :cry: jak Was dorwe wyrwe hm hm [img]http://img199.imageshack.us/img199/3172/200411111627387as.jpg[/img] Jokus halo co sie dzieje czemu dzis mnie olewacie [b]HEj malenka jestes spoko tylko cos stale ci sie dynda[/b] [img]http://img199.imageshack.us/img199/3995/200411111546063zl.jpg[/img] dynda :hmmmm: co sie dynda czy Wy cos widzicie :fadein: [img]http://img199.imageshack.us/img199/8881/200411111619486rd.jpg[/img]
-
qrcze jest mi tak goopio ze ostatnio nic nie moge Wam zaprezentowac ze wyszperalam zdjecia ktore juz tu byly ale teraz sa krzyzykami (nie moge tylko malej Szpilki znalezc cholera ) postaram sie "nadrobic" ale w nieco innych historyjkach ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img220.imageshack.us/img220/5917/p73100493pd.jpg[/img] o fu do czego mnie w tym domu zmuszaja ;) :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
dbsst replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
[img]http://www.asko1.home.pl/iza/144.jpg[/img] a to mnasz zimowy spacer i kto nas przebije HA :lol: wlasnorecznie z Mamusia szylam :D -
[img]http://www.asko1.home.pl/iza/144.jpg[/img] znalazlam jeszcze dresiare :D
-
:o łooooooo moj prawie roczny pokemonek :D wlasnie zajrzalam na chwile :D i taka radosc na wlasnej osobistej galeryjce :angel: Justi :buzi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']no ja tez mialam isc, ale na razie nigdzie nie leze, bo sobie wlosy wyprostowalam i jak wyjde to mi sie znowu skereca, niestety misie musza troszke jeszcze siku potrzymac :lol:[/quote] hehehe nio tak wlosy swieta rzecz :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']lepiej nie pytaj, tylko skojarz sobie ze tydzien wyposzczona jestem :lol: :lol:[/quote] łoooooooooooo to wspolczuje szczerze 8)[/quote] od jutra nadorbie, ale jak za to bedzie smakowalo :multi: :oops:[/quote] badz silna nie uschnij do jutra[/quote] tak jest bede sie starac :lol: bosz znowu u mnie leje :evil:[/quote] i u mnie i grzmi a ja z pokemonem musze jeszcze isc -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']lepiej nie pytaj, tylko skojarz sobie ze tydzien wyposzczona jestem :lol: :lol:[/quote] łoooooooooooo to wspolczuje szczerze 8)[/quote] od jutra nadorbie, ale jak za to bedzie smakowalo :multi: :oops:[/quote] badz silna nie uschnij do jutra -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']lepiej nie pytaj, tylko skojarz sobie ze tydzien wyposzczona jestem :lol: :lol:[/quote] łoooooooooooo to wspolczuje szczerze 8) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']ja nie :D[/quote] hmmm :hmmmm: to dziwne bo mnie sie wydawalo ze TY[/quote] to przez ten upal Ci sie tak zdawalo, ale to tylko zwidy kochana Debe masz :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hm mowisz to ja moze pojde ochlonac pod jakims lodowatym prysznicem :evilbat: :D[/quote] ja bylam pomoglo , bo tez jakies dziwne rzeczy zaczynalam widziec :lol:[/quote] hihihi a coz to widzisz takiego dziwnego tak bardzo mnie to interesuje :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']ja nie :D[/quote] hmmm :hmmmm: to dziwne bo mnie sie wydawalo ze TY[/quote] to przez ten upal Ci sie tak zdawalo, ale to tylko zwidy kochana Debe masz :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hm mowisz to ja moze pojde ochlonac pod jakims lodowatym prysznicem :evilbat: :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']ja nie :D[/quote] hmmm :hmmmm: to dziwne bo mnie sie wydawalo ze TY -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']to zwijanie w rurke to musi miec po mamusi albo po tatusiu, bo to genetyczne :lol: np.czlowiek ktory nie umie zwinac jezora w rurke nie nauczy sie a ja umiem hahahahahah a pewnie tak zrobil bo od cyca go zabrali :lol:[/quote] psia kosteczka a ja nie umiem jezyka zwijac ;( hehehe i znowu cycochy w temacie ;) i kto zaczyna te cycaste temaciki sie grzecznie pytam ;) :lol: :fadein: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:nono: nie ukrywam, że Luna podczas burzy hormonów okresu dojrzewania intensywnie trenowała na Kubusiu :oops: , ALE już dawno z tego wyrosła i teraz go TYLKO patroszy :lol:[/quote] hmmmmmmmm to dziwne to patroszenie ;) ale skoro tak mowisz to Ci wierze ze Luniasta od Kubusia nic nie kciala- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Evelina'][quote name='dbsst']ta zabawa na niewinna NIE WYGLADA i to spojrzenie :oops: Waszka chyba czas pogadac z corka o pszolkach i kwiatkach ;)[/quote]Rozumiem, ze [b]malawaszka[/b] ma Lunie wytlumaczyc, a jeszcze lepiej pokazac, jaka pozycje ma przyjac :roll:[/quote] heheheeheh Evelinko heheheeh az sie zarumienilam zobaczymy co Waszka na to ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
eeeeeeeeee Luniasta chyba juz dorosleje bo............. [img]http://img71.imageshack.us/img71/5563/p73100097te.jpg[/img] ta zabawa na niewinna NIE WYGLADA i to spojrzenie :oops: Waszka chyba czas pogadac z corka o pszolkach i kwiatkach ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']Debe jak dla mnie to on krzyczy zeby go do cyca odlozyc :lol:[/quote] oj tam do cycka tylko jedno Ci w glowie ;) [img]http://img12.imageshack.us/img12/2811/31lipiec0123ai.jpg[/img] jaki piekny motylus jaka sliczna ma trabeczke (pewnie niektorzy powiedza ale ten cyuc nie dobry ;) :lol: ) hehehehe jakie sprytne sposoby ale czy malowanie chlopcow nie wplynie na pozniejsze ich poczucie meskosci 8) :lol: -
[quote name='asher']Nie wierzę :lol: :lol: :lol:[/quote] serio serio 8)
- 78403 replies
-
[quote name='zaba14']Ja rowniez nie mam skanera, ale zrobilam fotki [img]http://img99.imageshack.us/img99/5853/picture0479hg.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/1565/picture0488uw.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/4911/picture0493lw.jpg[/img] ciesze sie ze moj misio jest w gazecie :)[/quote] GRATULUJE :angel:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[img]http://img83.imageshack.us/img83/4467/26lipieci270311ww.jpg[/img] :iloveyou: jaki ziewajacy krecik :D jacy oni juz wielgachni powiedz im zeby tak szybko nie rosli ;)