Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a i boksia jak ciagnela zawsze teraz przy wozku idzie pieknie i dostojnie :D
  2. Gatka trzymaj sie :D u mnie sasiadka ma przekochana boksereczke ale zywiol nieslychany piesia z radosci to skacze w chmury odbijajac sie od osoby ktora wita ;) sama slodycz ;) jakis czas temu urodzil jej sie syn i co radza sobie swietnie boksia i i druga sunka mieszaniec wielkosci boksera (ma dwie dziewczynki) nauczyly sie ze zachwoywac w domu :D bedzie dobrze ale teraz warto pocwiczyc posluszenstwo w tym prostym zakresie ZOSTAN ;) to napewno Ci sie przyda :D trzymam kciuki
  3. [quote name='arima'][quote name='daga10011']slodki nochal-Lazy moja ulubiona ONKa :oops: :D :P[/quote] Moja tysz :cunao:[/quote] moja najukochansza :D
  4. po takiej przerwie chyba moge napisac bez konsekwencji zamykania topikow 8) qrcze wstalam i odrazu lece zobaczyc czy to juz czy jesczze nie Pysia Zmorka trzymajcie sie dzielne dziewczyny :D
  5. [quote name='daga10011']Cwaniara :lol: ..Ty chyba jestes bratnia dusza Kajowej-ona mnie umie zalatwic na cacy :lol:[/quote] hehehehehe :D
  6. [quote name='daga10011']:evil: a nie bylas ciekawa jak sie Agabass zlosci?????????? :evilbat: :lol:[/quote] nie bo Ty to robisz najslodziej :D
  7. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'] o tak o tak o tak bede szczupla i piekna akurat na Zlot :D[/quote] no widzisz ! same korzyści 8) :lol:[/quote] heheh tylko musze jakies szelki sobie sprwic zeby do tronu sie przywiazac :lol: 8)
  8. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']Wojtecki a moze nam ugotujesz to antymoher jedzenie :x[/quote] nie ma sprawy, tylko trzeba uzgodnić termin , kiedy przyjedziecie na obiad (?!) - ja tego jeść nie potrzebuję ! Mojego moheru nie pozwolę zniszczyć ! 8)[/quote] hehehe lepsiejszy cwaniak kce nas nakarmic otrujemy sie i nie bedziemy mogly rozrabiac na topikach 8) :lol:[/quote] sie nie otrujecie, tylko będziecie szybko biegały tam gdzie król piechotą ... 8) poza tym można to podciągnąć pod dietę oczyszczającą :lol:[/quote] o tak o tak o tak bede szczupla i piekna akurat na Zlot :D
  9. [quote name='daga10011']:o a to czemu????????? :o :o :o :evil:[/quote] bo sie sloooooooooooooooooooooooodko zloscisz :D
  10. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']Wojtecki a moze nam ugotujesz to antymoher jedzenie :x[/quote] nie ma sprawy, tylko trzeba uzgodnić termin , kiedy przyjedziecie na obiad (?!) - ja tego jeść nie potrzebuję ! Mojego moheru nie pozwolę zniszczyć ! 8)[/quote] hehehe lepsiejszy cwaniak kce nas nakarmic otrujemy sie i nie bedziemy mogly rozrabiac na topikach 8) :lol:
  11. Wojtecki a moze nam ugotujesz to antymoher jedzenie :x
  12. ale ja lubie jak Daga ma zamkniety topik ;) :lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']sie nie moge doczekac :D[/quote]oj poczekasz jeszcze :-? Pysia pisze ze pewno jutro :-?[/quote] ihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  14. [quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']a mnie się zdaje ze ona już poszła tej trufli szukać :lol:[/quote] pod latarnią zawsze najciemniej..... daleko nie musi szukać 8) :wink: :lol:[/quote] łon jakims szyfrem godo
  15. a mnie sie zdaje ze umieram z przerazenia :shocked!:
  16. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'] o shit a ja lubie indyka ja nie kce miec mochera na klacie 8)[/quote] mohera sie wygoli 8) :lol: :lol: jedz spokojnie - kebaby abo inne fasty... :D :D[/quote] oj ja luuuuuuuuuuuuuubic kebaba mniammmmmmmmmmm[/quote] podobno najlepszym antidotum na porost mohera jest zjedzenie trufli :lol: :lol: :lol:[/quote] mowisz qrde chyba potzrebuje trufli :lol: 8) :lol:
  17. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'] o shit a ja lubie indyka ja nie kce miec mochera na klacie 8)[/quote] mohera sie wygoli 8) :lol: :lol: jedz spokojnie - kebaby abo inne fasty... :D :D[/quote] oj ja luuuuuuuuuuuuuubic kebaba mniammmmmmmmmmm
  18. [quote name='Evelina'][quote name='Alicjarydzewska']cicho , bo Wojteckiemu topik zamkną :evil: wiesz ze gdzie 2 gaduły tam się czai stróż porządku :wink:[/quote] 8)[/quote] cholercia czuje sie jakbym miala cienia na plecach ma wrazenie ze ktos mnie stale obserwuje Alu czy Ty tez masz takie wrazenie 8) :lol: o shit a ja lubie indyka ja nie kce miec mochera na klacie 8)
  19. ciekawe qtore imionka Ci sie spodobaly :D o qrcze nie zagadujcie mnie bo ja sie nerwuje
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']o jeżu bede ciocia o qrcze[/quote]nie panikuj , tylko haftuj.....wstążeczki :wink:[/quote] rece mi sie trzesa nie moge
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ja czuje ze Ala baaaaaaaaaaardzo kce :D :angel: pogadac o tym :D[/quote]cicho , bo Wojteckiemu topik zamkną :evil: wiesz ze gdzie 2 gaduły tam się czai stróż porządku :wink:[/quote] cholercia to gdzie my gadac bedziemy :cry: chyba ze zrobimy na tym topiku psikusa :fadein:
  22. o qrcze ja sie normalnie nerwuje jakby tomoje mialo rodzic o shit
  23. ja czuje ze Ala baaaaaaaaaaardzo kce :D :angel: pogadac o tym :D
×
×
  • Create New...